PDA

View Full Version : А сега де...



TheSickMind
11-09-2009, 19:34
Такааа...
Запознахме се с едно момиче при малко странно обстоятелства, хем през нета, хем IRL :D
В началото бяхме просто приятели, след което нещата доста неочаквано се развиха към нещо повече от приятелство... известно време всичко беше наред, обаче напоследък:
*от разни недомлъвки разбрах, че все още обича бившия си
*кефи се и на едно друго момче, 3-4 год по-голямо от нея
*не иска да говорим на сериозни теми.... всеки път когато подхвана тема за отношенията ни, тя се измъква...
Вече почвам да се чудя дали имам смисъл да продължавам отношенията си с нея...

sunshinepp
11-09-2009, 19:37
Такааа...
Запознахме се с едно момиче при малко странно обстоятелства, хем през нета, хем IRL :D
В началото бяхме просто приятели, след което нещата доста неочаквано се развиха към нещо повече от приятелство... известно време всичко беше наред, обаче напоследък:
*от разни недомлъвки разбрах, че все още обича бившия си
*кефи се и на едно друго момче, 3-4 год по-голямо от нея
*не иска да говорим на сериозни теми.... всеки път когато подхвана тема за отношенията ни, тя се измъква...
Вече почвам да се чудя дали имам смисъл да продължавам отношенията си с нея...

аз не виждам кви точно са ти отношенията с нея освен приятелски..до колкото виждам, това което ти е казала за момчетата не включва тебе??

biZkiT
11-09-2009, 19:37
Такааа...
Запознахме се с едно момиче при малко странно обстоятелства, хем през нета, хем IRL :D
В началото бяхме просто приятели, след което нещата доста неочаквано се развиха към нещо повече от приятелство... известно време всичко беше наред, обаче напоследък:
*от разни недомлъвки разбрах, че все още обича бившия си
*кефи се и на едно друго момче, 3-4 год по-голямо от нея
*не иска да говорим на сериозни теми.... всеки път когато подхвана тема за отношенията ни, тя се измъква...
Вече почвам да се чудя дали имам смисъл да продължавам отношенията си с нея...
Какво ще рече IRL, 'щот съм малко прост :-o

FeelMyPain
11-09-2009, 19:38
in real life = irl

ПО темата:
Ти си момче, кви са тея глупости.Стегни се ве!Да не си гей?

misslowe
11-09-2009, 19:38
Емиии май нее .. :?

FlashMX
11-09-2009, 19:39
Според мен няма сериозни чуства към тебе и харесва някой друг пич. Притисни я и ако пак върти женски номера и сменя темата направо и тегли майната......

vagarious
11-09-2009, 19:40
Такааа...
Запознахме се с едно момиче при малко странно обстоятелства, хем през нета, хем IRL :D
В началото бяхме просто приятели, след което нещата доста неочаквано се развиха към нещо повече от приятелство... известно време всичко беше наред, обаче напоследък:
*от разни недомлъвки разбрах, че все още обича бившия си
*кефи се и на едно друго момче, 3-4 год по-голямо от нея
*не иска да говорим на сериозни теми.... всеки път когато подхвана тема за отношенията ни, тя се измъква...
Вече почвам да се чудя дали имам смисъл да продължавам отношенията си с нея...

аз не виждам кви точно са ти отношенията с нея освен приятелски..до колкото виждам, това което ти е казала за момчетата не включва тебе??

++

mechtaq_za_teb
11-09-2009, 19:40
Не разбирам как така хем имате повече от приятелски отношения, хем тя ти разказва за някакво друго момче, което харесва? :-o Нещо не се връзва... или ти не си разбрал, или тя е кучка.
Говори с нея. Ако има същите намерения, каквито и ти, добре. Ако не, останете си приятели.

flowerlina
11-09-2009, 19:41
Няма

PurpleDream
11-09-2009, 19:41
НЕ!

IndependentGirl
11-09-2009, 19:42
Така като гледам няма смисъл.. щом тя не иска и се измъква..
Може да споменава бившия си и да ти е казала за другото момче, за да те разкара и да се откажеш.. един вид.. Или не знае какво точно иска, или си мисли, че ще й тичаш по гъза.. :?

TheSickMind
11-09-2009, 19:42
@sunshinepp Отношенията ни са повече от приятелски ;)

@FeelMyPain
Не, не съм, обаче си мисля, че ако бях, щеше да ми е по-добре :shock: :lol: :lol: :lol:

@misslowe май си права :(

kypo
11-09-2009, 19:43
бах мааму IRL верно ли значи ин риъл лайф.... бати емотата, кил ем ол!

LoveRetroMusic
11-09-2009, 19:43
tc

biZkiT
11-09-2009, 19:44
бах мааму IRL верно ли значи ин риъл лайф.... бати емотата, кил ем ол!
къв ти е проблема с емотата ве ?

TheSickMind
11-09-2009, 19:45
Така като гледам няма смисъл.. щом тя не иска и се измъква..
Може да споменава бившия си и да ти е казала за другото момче, за да те разкара и да се откажеш.. един вид.. Или не знае какво точно иска, или си мисли, че ще й тичаш по гъза.. :?
Тя и по други начини ми е намеквала ("еми ако искаш може да си сам, искам ти да си щастлив" или нещо от сорта) обаче аз си правя оглушки :lol:

Нооо :X не искам тези неща да се повтарят... просто имам достатъчно неща за които да мисля в момента, та и това :|

SaintLucifer
11-09-2009, 19:46
http://www.flyingfingers.com/shop/images/medium/__notions__Clover/Scissors-493S.jpg и следващата, тая не е за теб !

TheSickMind
11-09-2009, 19:47
Баси, вече имам чувството, че никоя не е за мен :lol:

SaintLucifer
11-09-2009, 19:50
Баси, вече имам чувството, че никоя не е за мен :lol:

След време ще спре да ти дреме, не се притеснявай.

TheSickMind
11-09-2009, 19:54
Баси, вече имам чувството, че никоя не е за мен :lol:

След време ще спре да ти дреме, не се притеснявай.

Май отдавна е спряло да ми дреме...
Айде, поздрав с Алкохолната рапсодия (http://www.myspace.com/iuvkaband), напалм за Джако, тая ще я разкарам

(drunk)

SaintLucifer
11-09-2009, 20:04
Баси, вече имам чувството, че никоя не е за мен :lol:

След време ще спре да ти дреме, не се притеснявай.

Май отдавна е спряло да ми дреме...
Айде, поздрав с Алкохолната рапсодия (http://www.myspace.com/iuvkaband), напалм за Джако, тая ще я разкарам

(drunk)

Мисля, че "и да паднем и да бием" (http://vbox7.com/play:b66a94d2) е малко по-подходящо в случая.

peshost
11-10-2009, 13:58
Оставяй я тази пача

lubomirky
11-10-2009, 14:23
бах мааму IRL верно ли значи ин риъл лайф.... бати емотата, кил ем ол!
къв ти е проблема с емотата ве ?

че момчетата са педали, а момичетата са смешни преструвки

balu4ka
11-10-2009, 14:24
Хм какво се занимаваш с тая бе,режи и да не ти пука,хем те разиграва ,хем не знае кво иска (или иска просто ти да я зарежеш,с две думи да и се направиш ,да се ядосаш и тя да мине по леко).
Да не ти пука за такива ,ти само приятел ли си и ,или нещо повече..?!

AraBella
11-10-2009, 15:33
Не те харесва,затова се измъква.Явно те чувства като приятел,но не иска да ти го каже,за да не те нарани.По-добре забрави за всякакви "по-такива"отношения с това момиче.

stupid0boy
11-10-2009, 15:59
Не разбирам как така хем имате повече от приятелски отношения, хем тя ти разказва за някакво друго момче, което харесва? :-o Нещо не се връзва... или ти не си разбрал, или тя е кучка.
Говори с нея. Ако има същите намерения, каквито и ти, добре. Ако не, останете си приятели.





+++++++

XiPiXoPiGiRL
11-11-2009, 05:37
Според мен няма сериозни чуства към тебе и харесва някой друг пич. Притисни я и ако пак върти женски номера и сменя темата направо и тегли майната......