PDA

View Full Version : НЕ на ТУРЦИЯ в ЕС!



shadow4
11-09-2009, 19:54
http://www.petitiononline.com/NoTurkey/petition.html Който е против членството на Турция в ЕС да влезе да се подпише (ако иска разбира се ) при условие ,че се съберат 1 милион подписа ,подписката ще бъде взета предвид в европейския парламент!

UnKnOwNmAtTeR
11-10-2009, 02:59
Брех че сте злоби. И да влезе и да не влезе е все тая. само че ние (българите) ще позеленеем от яд ако стане просто защото ги мразим безпричинно...
Не е справедливо да влиза понеже по-гоялмата и част си е в азия, а те не са се сетили да направят азиатски съюз...

ivanstef
11-12-2009, 06:57
Абе бал съм ги... те ко не си наврът бургийте навсякъде няма да мирясат.. да изадт да се ръчкат при руснаците а? да ги видим.. 8)

REPRESSED
11-12-2009, 17:10
Брех че сте злоби. И да влезе и да не влезе е все тая. само че ние (българите) ще позеленеем от яд ако стане просто защото ги мразим безпричинно...
Не е справедливо да влиза понеже по-гоялмата и част си е в азия, а те не са се сетили да направят азиатски съюз...

Мразим ги безпричинно?Дюд ...

amk933
11-12-2009, 18:27
Турция е далече от влизане. Никой няма да я пусна за сега. ;) Изобщо не ме притеснява Турция. Европа не е сляпа какво се случва във Франция.

ZipFail
11-12-2009, 18:30
Брех че сте злоби. И да влезе и да не влезе е все тая. само че ние (българите) ще позеленеем от яд ако стане просто защото ги мразим безпричинно...
Не е справедливо да влиза понеже по-гоялмата и част си е в азия, а те не са се сетили да направят азиатски съюз...
Апхахах :lol: :lol: :lol:
Стой си във 'Всичко тийн накуп' и недей да влизаш тука, моля ти се 8-)

Vesk0u
11-12-2009, 19:20
Турция е далече от влизане. Никой няма да я пусна за сега. ;) Изобщо не ме притеснява Турция. Европа не е сляпа какво се случва във Франция.

amk933 - точно Барак Обама подкрепя влизането на Турция в ЕС...

amk933
11-12-2009, 20:04
Турция е далече от влизане. Никой няма да я пусна за сега. ;) Изобщо не ме притеснява Турция. Европа не е сляпа какво се случва във Франция.

amk933 - точно Барак Обама подкрепя влизането на Турция в ЕС...

На Обама изобщо не му е до Турция и ЕС, предвид порблемите със здравната реформа и не/дислоцирането на още войници в Афганистан.

Vesk0u
11-12-2009, 20:10
Турция е далече от влизане. Никой няма да я пусна за сега. ;) Изобщо не ме притеснява Турция. Европа не е сляпа какво се случва във Франция.

amk933 - точно Барак Обама подкрепя влизането на Турция в ЕС...

На Обама изобщо не му е до Турция и ЕС, предвид порблемите със здравната реформа и не/дислоцирането на още войници в Афганистан.

Е ОК, ще видим... Аз попринцип съм голям оптимист за Обама, колкото и да ми е антипатична американската нация и манталитет.

amk933
11-12-2009, 20:18
^И аз съм оптимист, но се надявам да се осъзнае и или да дислоцира още 100 000 войници в Афганистан да се свърши веднъж за винаги, или да изтегли останалите, или да препрати всички войници от Ирак там. Просто тук е въпрос или на пълен натиск или на оттегляне. Няма по средата решение. :)

Vesk0u
11-12-2009, 20:23
^И аз съм оптимист, но се надявам да се осъзнае и или да дислоцира още 100 000 войници в Афганистан да се свърши веднъж за винаги, или да изтегли останалите, или да препрати всички войници от Ирак там. Просто тук е въпрос или на пълен натиск или на оттегляне. Няма по средата решение. :)

Оттегляне от Ирак няма да има, та ако ще целия американски народ да си сложи тиган на главата и да се набере на него по простата причина, че няма иначе да добиват нефт.

amk933
11-12-2009, 20:34
^И аз съм оптимист, но се надявам да се осъзнае и или да дислоцира още 100 000 войници в Афганистан да се свърши веднъж за винаги, или да изтегли останалите, или да препрати всички войници от Ирак там. Просто тук е въпрос или на пълен натиск или на оттегляне. Няма по средата решение. :)

Оттегляне от Ирак няма да има, та ако ще целия американски народ да си сложи тиган на главата и да се набере на него по простата причина, че няма иначе да добиват нефт.
Далече, си от американската политика в момента...Ирак вече не е проблем, а интерес, докато Афганистан е проблем. ;)

ivanstef
11-15-2009, 08:28
amk93 да гледа филма Obama Deception и тогава да ми говори ...

kristo
11-15-2009, 10:45
Брех че сте злоби. И да влезе и да не влезе е все тая. само че ние (българите) ще позеленеем от яд ако стане просто защото ги мразим безпричинно...
Не е справедливо да влиза понеже по-гоялмата и част си е в азия, а те не са се сетили да направят азиатски съюз...
Против сме, защото е дива мюсюлманска държава, която все повече върви към радикален ислям. Още повече, че там изобщо не се спазват човешките права на християните и на малцинствата, а се мачкат. Да не говорим за геноцида над нас българите и над арменците, които така и не са признати от Турция, сигурно това не е основание да сме против тяхното влизане?

С две думи- влизането на Турция в ЕС ще е вредно особено много за България, която ще бъде залята от турски маси, от некачествени турски стоки и от турски бизнесмени, които ще овладеят изцяло българската икономика. Но ще бъде вредно и за цяла културна и цивилизована Европа въобще, защото в една Германия вече са вдигнали ръце от турското си малцинство, което все повече се капсулира и затваря себе си, живеейки в средновековни порядки.

gret4ety
11-15-2009, 11:00
Аз не мога да разбера какво толкова против имате Турците да влязат в ЕС.. Сега ще почнете да ми разправяте за вековно робство... дрън-дрън... Турция си е обикновенна държава, която няма нищо общо с неразбирателствата с България в миналото. Вярно че много български градове са заселени предимно от Турци но държавата и хората не са виновни. Освен това Турция не е точно в Европа и не се знае дали има право да влиза в съюза. Щом можете да изтърпите Турция в НАТО нищо няма да ви стане ако сте в ЕС с нея!

kristo
11-15-2009, 11:11
Ако става въпрос за НАТО, то мястото на България определено не е там, така, както не е било и във Варшавския договор през комунизма. Нямаме място във военно-политически блокове, било то под егидата на САЩ или СССР- все едно. Още по-малко да участваме в техните завоевателни войни, които обявяват за "въдворяващи мир".

Що се отнася за Турция- обясних в по-горния си пост. Явно не ти пука, че многобройните турски бизнесмени ще овладеят българската икономика, че стотици хиляди турци ще си купят имоти в България и така турците в България ще стават все повече и повече, докато българите продължават да се изселват. ЕТО ЗАТОВА ВЛИЗАНЕТО НА ТУРЦИЯ В ЕС ЩЕ БЪДЕ ИЗЦЯЛО ВРЕДНО ЗА БЪЛГАРИЯ, НУЖНО ЛИ Е ДА ТИ ОБЯСНЯВАМ ОЩЕ, НА ТЕБ И НА ОЩЕ НЯКОЛКО ТВЪРДОГЛАВИ ПИКЛИ-"ДЕМОКРАТКИ" ЗАЩО ТРЯБВА ДА СМЕ ТВЪРДО ПРОТИВ ТОВА ЧЛЕНСТВО?! На моменти ми се струва, че някои хора в тоя сайт са бавноразвиващи, извинявам се, ама така ми изглежда...

BERCUT
11-15-2009, 11:16
amk933 гарантирам че дислоцирането на още войски в Афганистан от страна на САЩ ще доведе до дислоциране на руски войски в Грузия - така че за доброто на световния мир е Обама да си върне всички войски в САЩ, ако иска да спи спокойно.

amk933
11-15-2009, 15:51
amk933 гарантирам че дислоцирането на още войски в Афганистан от страна на САЩ ще доведе до дислоциране на руски войски в Грузия - така че за доброто на световния мир е Обама да си върне всички войски в САЩ, ако иска да спи спокойно.

Пълна глупост. Русия също е била в Афганистан и също е патила много. Има само два избора за там. Обясних ги. Русия също не е доволна от върхушката талибани, които оправляват многобройните опиумни полета. Обама не е толкова тъп. А и няма връзка между двата конфликта.

ZipFail
11-15-2009, 17:12
върхушката талибани, които оправляват многобройните опиумни полета. Обама не е толкова тъп.
:lol:

kristo
11-15-2009, 20:23
Темата е за това защо Турция НЕ ТРЯБВА да влиза в Евросъюза, а не за някакъв си психар с ник Демократос, за талибаните или глобалното затопляне, айде моля ви да се придържаме към нея.

Да обобщя своите заключения затова защо съм твърдо против влизането на Турция в ЕС: защото Турция не е дала нищо на Европа в културно-цивилизационен аспект! Докато България е дала на Стария континент писменост, език и култура, които дадоха културната основа на цяла източна Европа, Турция донесе само разруха на Европа, конкретно на Балканския полуостров и особено на нас. Е да, историческо наследство от османското робство са останалите джамии по нашите земи, повечето от които са построени на основите на разрушени прекрасни християнски църкви, каква "култура" и каква "цивилизация" само, как да не ги обичаш и подкрепяш горещо, нали! Та така, Турция е не само териториално извън Европа, тя и културно, и цивилизационно винаги е била далеч от Европа и никога няма да може да стане част от общата европейска култура, част от която е България от 1300 години!

amk933
11-15-2009, 20:31
^То не само на Балканския полустров, ами и в цяла южно-източно-централна Европа. И да бяха само джамиите, ами хилядите избити и изселени хора? Ами кръвния данък и опит за унищожение на националната идентичност? Но Турция е далече от ЕС. Европа беше сляпа, ама с това, което се случва във Франция, добре ще и се отворят очите. :)

kristo
11-15-2009, 20:39
Естествено, това за кървавите бани в Османската империя над покорените народи съм го споменавал стотици пъти в този форум. В случая наблегнах на чисто културните достижения, за да не ме обвинят, че все бия към чисто физическите репресии. Затова споменах културните "достижения" на турския народ и Турция(бившата Османска империя) и това какво е останало от тях днес.

Иначе си прав- за щастие Турция е далеч от ЕС, защото Германия и Франция са твърдо против нейното членство там и с пълно право. Интересно ми е "демократите"-туркофили, които са за приемането на Турция в ЕС и ни обвиняват затова, че ние сме против, как ще коментират този факт? Сигурно Германия и Франция са големи расисти, ксенофоби и са много "прости" затова, че не искат "прекрасната" Турция да бъде в ЕС? Само ние сме по-големи умници от тях, та трябва да я подкрепяме, видиш ли щото трябвало да заровим томахавките от миналото... Голяма логика, няма що.

bulgarian1878
11-20-2009, 08:41
Аз не мога да разбера какво толкова против имате Турците да влязат в ЕС.. Сега ще почнете да ми разправяте за вековно робство... дрън-дрън... Турция си е обикновенна държава, която няма нищо общо с неразбирателствата с България в миналото. Вярно че много български градове са заселени предимно от Турци но държавата и хората не са виновни. Освен това Турция не е точно в Европа и не се знае дали има право да влиза в съюза. Щом можете да изтърпите Турция в НАТО нищо няма да ви стане ако сте в ЕС с нея!

Слушай к`во, маце. Ше ти говорим на твоя език, че мое да не се разберем иначе. Кат` ти гледам аватарО, май си излязла за цигарка от някоя дискотека и си решила да пишеш мнение, ама ръйш ли... Не си уцелила разделО, мила. Турция НЕ е обикновенна държава. Т`ва че на теб ти изнася да гледаш Перла, да се кръщаваш "inji" у "мирката" и прочее глупости, които дори ме е страх да си помисля, че правиш, не означава, че Турция е обикновенна държава. Преди малко написах мнение, че днес няма държава с външна политика, но уви - току-що се осъзнах и убедих, че греша. Турция е именно такава държава, която има невероятно строга, крайна и РАДИКАЛНА външна политика. И никой не ти говори за пет вековното робсто в случая. Мое ме питаш оти не ги `аресваме - е па не ме кефат, ама не тва е причината да не ги искаме в ЕС. Причината е, че ислямизират голямата част от всички страни в Европа, чиито управници са толкова продажни, че не си държат на своето, а са готови да направят всичко за пари. И т`ва, че ти предпочиташ да пиеш двеста грама уиски или водка с цигарка в ръчичка, гушнал те някой як батко в leetcaffe, не е причина да пишеш тук.

Айде, влизай в дискотеката, че печатчето може да се изтрие и пак ш`си плащаш входа.

OldSchoolH8
11-25-2009, 20:32
Още едно доказателство,че жените просто нямат чувство за дълг към родината.Тя е отчаяна от аргумента свързан с робството.Той е пренебрежим най-вероятно.По-важно е да слушаш чифутски певци и негри по Сититу.Наистина няма как да пренебрегваме мнението на този индивид,само заради стила музика който слуша.Но по-идиотско и обидно мнение трудно ще намери човек.Кръвта пролята от нашите прадеди е "дрън-дрън".Аз питам-докога ще търпим подобни олигофрени в нашето общество.Наистина се отклонявам от темата,но това става наболял проблем. :-x

amk933
11-25-2009, 20:37
Още едно доказателство,че жените просто нямат чувство за дълг към родината.Тя е отчаяна от аргумента свързан с робството.Той е пренебрежим най-вероятно.По-важно е да слушаш чифутски певци и негри по Сититу.Наистина няма как да пренебрегваме мнението на този индивид,само заради стила музика който слуша.Но по-идиотско и обидно мнение трудно ще намери човек.Кръвта пролята от нашите прадеди е "дрън-дрън".Аз питам-докога ще търпим подобни олигофрени в нашето общество.Наистина се отклонявам от темата,но това става наболял проблем. :-x

Ти, ако се дразниш така, на коментарите на всеки идиот, няма да изкараш много. Просто Игнор и т'ва е. К'во им се дразниш толкова? Не видя ли, че всички я насметоха въпросната образована дама. :?

Unendlich
12-06-2009, 16:44
Аз не мога да разбера какво толкова против имате Турците да влязат в ЕС.. Сега ще почнете да ми разправяте за вековно робство... дрън-дрън... Турция си е обикновенна държава, която няма нищо общо с неразбирателствата с България в миналото. Вярно че много български градове са заселени предимно от Турци но държавата и хората не са виновни. Освен това Турция не е точно в Европа и не се знае дали има право да влиза в съюза. Щом можете да изтърпите Турция в НАТО нищо няма да ви стане ако сте в ЕС с нея!



Ти нормална ли си ? Какво бъркаш НАТО с ЕС или може би не правиш разлика, обикновеНо девойче ? Както каза по-горе kristo, членството на Турция ще бъде много лошо за нас. :x Тодор Живков ги е изселвал, ние сега обратно ли ще си ги искаме ?! Турците не ни обичат, ние също не ги обичаме, може да е старо и изтъркано, но едно 5-вековно робство дори след толкова години, оказва своето влияние във всеки един ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН. Ако ти не се чувстваш такава - отивай в Турция при рязаните, слушай си кючеци, нека да те забулят, гледай си турските сериалки и бъди щастлива. :-x

ТВЪРДО ПРОТИВ Турция да е в ЕС. Радвам се, че е далеч от влизане и държави като Германия и Франция също са против.

amk933
12-06-2009, 16:51
amk933 гарантирам че дислоцирането на още войски в Афганистан от страна на САЩ ще доведе до дислоциране на руски войски в Грузия - така че за доброто на световния мир е Обама да си върне всички войски в САЩ, ако иска да спи спокойно.

Доказа колко си смешен. Нали Русия щеше да прати още войски в Грузия? Какво стана всъщност? Русия подкрепи Америка.

Има лека, ама лека разлика.

http://www.rferl.org/content/Russia_To_Support_US_Peace_Effort_In_Afghanistan/1894486.html

bulgarian1878
12-07-2009, 20:04
Аз не мога да разбера какво толкова против имате Турците да влязат в ЕС.. Сега ще почнете да ми разправяте за вековно робство... дрън-дрън... Турция си е обикновенна държава, която няма нищо общо с неразбирателствата с България в миналото. Вярно че много български градове са заселени предимно от Турци но държавата и хората не са виновни. Освен това Турция не е точно в Европа и не се знае дали има право да влиза в съюза. Щом можете да изтърпите Турция в НАТО нищо няма да ви стане ако сте в ЕС с нея!



Ти нормална ли си ? Какво бъркаш НАТО с ЕС или може би не правиш разлика, обикновеНо девойче ? Както каза по-горе kristo, членството на Турция ще бъде много лошо за нас. :x Тодор Живков ги е изселвал, ние сега обратно ли ще си ги искаме ?! Турците не ни обичат, ние също не ги обичаме, може да е старо и изтъркано, но едно 5-вековно робство дори след толкова години, оказва своето влияние във всеки един ИСТИНСКИ БЪЛГАРИН. Ако ти не се чувстваш такава - отивай в Турция при рязаните, слушай си кючеци, нека да те забулят, гледай си турските сериалки и бъди щастлива. :-x

ТВЪРДО ПРОТИВ Турция да е в ЕС. Радвам се, че е далеч от влизане и държави като Германия и Франция също са против.


Ти добре й написа, че не може току-така да се забрави едно петвековно робство, но глупците не ги интересува преди. Те не виждат по-далеч от носа си и не знаят какви злини са правили рязаните педерасти едно време на нашите баби и дядовци.

Бабите ни са били изнасилвани и бити от тях, дядовците ни са им мили краката с голи ръце всяка вечер, но този тип малоумни хора не ги интересува. Защо? - Всички можем да си отговорим.