PDA

View Full Version : Скрола ми не работи



ShtrudeL
11-09-2009, 21:45
След като прочетете текста,подредете имената от най-добрия към най-лошия.

Лилия и Мартин (които се обичали) били на различни брегове на река,но нямало мост. Борис предложил на Лилия да я ъм...закара с лодката си срещу 20 лв,но тя нямала. Петър се появил без значение от къде и й преложил да даде 20-те лв ако тя спи с него. Тя спала с него и Борис я закарал при Мартин. Лилия и Мартин били щастливи заедно. След около седмица приятелят на Мартин - Гошо разбрал за това,което направила Лилия и казал на Мартин. Той скъсал с Лилия.

Сега подредете имената. Оо
Тва го правихме с психолога в даскало ^ После ще напиша кое име за какво отговаря ^

ShtrudeL
11-09-2009, 21:49
Това е...място, където мога да кажа каквото си поискам.

ShtrudeL
11-09-2009, 21:50
Очудва ме очудването ви. Оо Или наистина се дразните,или се правите,в което повече вярвам.

kukli4kata001
11-09-2009, 21:51
След като прочетете текста,подредете имената от най-добрия към най-лошия.

Лилия и Мартин (които се обичали) били на различни брегове на река,но нямало мост. Борис предложил на Лилия да я ъм...закара с лодката си срещу 20 лв,но тя нямала. Петър се появил без значение от къде и й преложил да даде 20-те лв ако тя спи с него. Тя спала с него и Борис я закарал при Мартин. Лилия и Мартин били щастливи заедно. След около седмица приятелят на Мартин - Гошо разбрал за това,което направила Лилия и казал на Мартин. Той скъсал с Лилия.

Сега подредете имената. Оо
Тва го правихме с психолога в даскало ^ После ще напиша кое име за какво отговаря ^
Мартин, Гошо, Петър, Лилия, Борис 8-)

Lincheto
11-09-2009, 21:51
Петър - Лилия - Борис - Мартин - Гошо
От най - лош към най - добър.

Лилия не ме кефи.

IndependentGirl
11-09-2009, 21:54
Това е интересно.. значи.. според мен най-добрия е Мартин.. след това Борис, Лилия, Петър .. и най-лошия е Гошо.. :-D (малко за Лилия и Петър се поколебах кой от двамата да е първи.. даже още не съм сигурна..) :-o

elsy
11-09-2009, 21:54
Борко е виновен за сичко :(

ShtrudeL
11-09-2009, 21:55
хубу

Мартин е морала
Лилия - любовта
Борис - бизнеса
Гошо - приятелството
Петър - не знам как да го обясня...но нещо като секс за една вечер... или нещо лошо Оо

П.П Така каза психолога ^^

Kukumqvka
11-09-2009, 21:55
Мартин,Борис,Гошо,Петър,Лил ия 8-)

ShtrudeL
11-09-2009, 21:56
Tи недей много да се правиш на велика да не ти вкарат банана... боклук.
Дразниш ме (ДА, дразниш ме) от бая време.
Има хора, които за един глупав (ироничен) пост ядат бан, а ти го обърна тоя раздел на изповедалня/ дневник.
Спри се вече!

Имаше една реклама където една жена отива в една банка,а банкерката си запушва ушите и вика "по по по по по" ^_^

kukli4kata001
11-09-2009, 21:58
След като прочетете текста,подредете имената от най-добрия към най-лошия.

Лилия и Мартин (които се обичали) били на различни брегове на река,но нямало мост. Борис предложил на Лилия да я ъм...закара с лодката си срещу 20 лв,но тя нямала. Петър се появил без значение от къде и й преложил да даде 20-те лв ако тя спи с него. Тя спала с него и Борис я закарал при Мартин. Лилия и Мартин били щастливи заедно. След около седмица приятелят на Мартин - Гошо разбрал за това,което направила Лилия и казал на Мартин. Той скъсал с Лилия.

Сега подредете имената. Оо
Тва го правихме с психолога в даскало ^ После ще напиша кое име за какво отговаря ^
Мартин, Гошо, Петър, Лилия, Борис 8-)


хубу

Мартин е морала
Лилия - любовта
Борис - бизнеса
Гошо - приятелството
Петър - не знам как да го обясня...но нещо като секс за една вечер... или нещо лошо Оо

П.П Така каза психолога ^^

Морала, приятелството, секс за една вечер :D , любовта, бизнеса :-o
хммм нещо не ми е мн ясно,ама г/д схващам смисъла :D

ShtrudeL
11-09-2009, 22:05
След като прочетете текста,подредете имената от най-добрия към най-лошия.

Лилия и Мартин (които се обичали) били на различни брегове на река,но нямало мост. Борис предложил на Лилия да я ъм...закара с лодката си срещу 20 лв,но тя нямала. Петър се появил без значение от къде и й преложил да даде 20-те лв ако тя спи с него. Тя спала с него и Борис я закарал при Мартин. Лилия и Мартин били щастливи заедно. След около седмица приятелят на Мартин - Гошо разбрал за това,което направила Лилия и казал на Мартин. Той скъсал с Лилия.

Сега подредете имената. Оо
Тва го правихме с психолога в даскало ^ После ще напиша кое име за какво отговаря ^
Мартин, Гошо, Петър, Лилия, Борис 8-)


хубу

Мартин е морала
Лилия - любовта
Борис - бизнеса
Гошо - приятелството
Петър - не знам как да го обясня...но нещо като секс за една вечер... или нещо лошо Оо

П.П Така каза психолога ^^

Морала, приятелството, секс за една вечер :D , любовта, бизнеса :-o
хммм нещо не ми е мн ясно,ама г/д схващам смисъла :D


...И аз в първите няколко секунди не го схванах,но нали съм умно и не много морално го схванах след тва.

Както се забелязва морала няма почти никаква роля тук освен че скъсва любовта. Т.е...щом няма почти никаква роля,значи не е толко значим и правилен. Поставяте го имено защото не виждате нищо кой знае какво в него. Не забелязващ се.
Това,което не ме очудва е,че смятате че постъпката на Лилия е може би грешна. Но замислете,че тя го е направила,за да отиде при любимия си,а ако приятелят на морала на бе казвал за това,Лилия и Мартин щяха да си живеят щастливо въпреки това. ^

Това естествено е отстрани погледнато ^

ShtrudeL
11-09-2009, 22:06
Tи недей много да се правиш на велика да не ти вкарат банана... боклук.
Дразниш ме (ДА, дразниш ме) от бая време.
Има хора, които за един глупав (ироничен) пост ядат бан, а ти го обърна тоя раздел на изповедалня/ дневник.
Спри се вече!

Имаше една реклама където една жена отива в една банка,а банкерката си запушва ушите и вика "по по по по по" ^_^

Ами... яж ми пишката, тогава. :]

*по по по по по по*

П.П След този ти пост разбирам,че си наднормено прост.

ShtrudeL
11-09-2009, 22:10
Съвсем сериозно.

*Повечето не биха си помислили,че говоря сериозно. Оо Колко яко ^^

Snickers
11-09-2009, 22:11
:lol:

ShtrudeL
11-09-2009, 22:15
Обоснови се (добре) защо съм тъпа и може би евентуално да те взема на сериозно.
Защото аз мога да ти кажа защо си тъп.

ShtrudeL
11-09-2009, 22:31
Това че е ироничен не означава че не може да се отговори сериозно.
Не го разбра => си тъп.
Колкото до довода ти. Не е никакъв довод. Защо съм зле? Кое ми е простотията? Защо да не се приемам на сериозно? Трябва да си доста глупав,че да не се приемаш на сериозно. Нещо като да не знаеш защо живееш. Нещо като муха без глава. Чаткаш ли?

И сега за теб
Ти си от онези първично зацепващите,които имат само по една или най-много две гледни точки и са достатъчно деградирали,за да се опитат да искат да имат повече. Разбирам,че изводите ми са достатъчно крайни,но реакциите ти не ми позволяват да искам да те мисля за по-умен и различен. + това псуваш просташки,което е в -,но това не е от толкова голямо значение. И все пак съм на мнение,че си от хората,които говорят наизуст без да могат да се обосноват като (общо казано) : "Ти си такъв и такъв" но не,че виждаш явни причини за това.
Малко съжалявам,че си изгубих времето да обяснявам такива неща,на някой който не би ме разбрал....но уви не мога да го обясня по-просто като за просто устроен човек...като клетчица от човешкото тяло. (ех биология <3)

ShtrudeL
11-09-2009, 22:40
..аз защо ли не мога да бъда проста? (по принцип не правя намеци,а си казвам направо,но нали все пак не се имаш за тъп)

ShtrudeL
11-09-2009, 22:46
дори не разбра и намека Оо
по ягодите...после ми говориш за проста ирония...
ех,какво ще правя без идиоти,които да ме разведряват.

ShtrudeL
11-09-2009, 22:50
А ти защо продължаваш да ми пишеш в темата? Оо

PurpleDream
11-09-2009, 22:55
^ стига се заяжда пък ти бе... :?

ShtrudeL
11-09-2009, 22:56
...Защо са ти много цифрички (мнения) под аватара?

П.П Ще е ебати якия сън ако умра в него. Оо Сънищата са като яки филмчета,които или те шокират или те карат да съжаляваш,че не са реалност. В случая ще е просто интересно филмче. ^

peshost
11-10-2009, 14:09
:shock:

niquetamere
11-10-2009, 15:05
Хамъри и кучки```````````` :-o

fenastz
11-10-2009, 15:17
Лилия е курвa.

ted4etoooo
11-10-2009, 15:20
Tи недей много да се правиш на велика да не ти вкарат банана... боклук.
Дразниш ме (ДА, дразниш ме) от бая време.
Има хора, които за един глупав (ироничен) пост ядат бан, а ти го обърна тоя раздел на изповедалня/ дневник.
Спри се вече!

Имаше една реклама където една жена отива в една банка,а банкерката си запушва ушите и вика "по по по по по" ^_^

Ами... яж ми пишката, тогава. :] :grin: :grin: само така :grin:

Punisherrr
11-10-2009, 16:05
Няма да се разберем така. Щом не разбираш от дума....