PDA

View Full Version : стара любов



rexy
11-09-2009, 22:59
значи, познавам 1 момиче от доста дълго време, не се бяхме чували сигорно година, и днес ми се обади да ми честети рождения ден просто ей така. Дори неможах да позная кой е на телефона. Ас преди много я харесвах и тя го знаеше. Мой приятел и и дал моя номер да ме набере, просто бях очуден :Д От начало не я познах помислих я за друга а и тя не поясни точно коя е, и после разбрах от тоз моя приятел. Той ми каза също че била и скъсала с гаджето си. Туйкато бързах забравих да я поканя на кафе али нещо, а в събота мисля да си празнувам рождения ден. Бихте ли ме посъветвали специално се отправям към момичетата, това някакуф намек ли е от толкова много време да не сме се чули и изведнуш от никъде ми звъни, или просто е искала да ми честети рождения ден, по телефона изглеждаше че чака да и кажа нещо но чак сега се осещам, туйкато както казах не говорихме много и бързах да затворя. Дайте съвет да и се обадя ли? или просто да отложа за когато се видим, когато и да стане това което мисля че няма да се случи.

PurpleDream
11-09-2009, 23:01
четох, четох реших да си затворя очите за някои грешки, ама като прочетох "Ас" спрях да чета.......

ShtrudeL
11-09-2009, 23:02
Неграмотността на хората винаги ми е била в + при определянето на даден човек.
За теб е доста в -

rexy
11-09-2009, 23:11
Пиша от друга държава и ще ме извините ако има правописни грешки, немога да преверявам сяко изречение буква по буква извинете.

ShtrudeL
11-09-2009, 23:12
Разбира се,че можеш. Не искаш.

rexy
11-09-2009, 23:17
добре we на теп приятно ли ти е да пишеш сичко в абвто и да го превеждаш на кирилица айде моля, искам съвет ако може ми го дайте ако ли не не, не съм дошъл тук да се заяждам или нещо, и не съм неграмотен, гешно е да съдиш човек който дори не познаваш

sladur4etyYy
11-10-2009, 00:29
не вярвам да ти се е обадила ей така, просто от добро сърце, само за да ти честити рождения ден :Д иска нещо. скъсала е с гаджето си и явно се е присетила колко много си я харесвал преди. ако и сега имаш нещо към нея, покани я на рд- то си. има шанс да излезе нещо, ако има желание от твоя страна. от нейна явно такова не липсва.
и бтв Честит Рожден Ден! :-)

cookie_master
11-10-2009, 04:22
може би иска да се видите :neutral:

mechtaq_za_teb
11-10-2009, 05:29
Сетила се е за тебе. Това е факт. Защо? Не знаем. Обади и се, покани я да излезете на кафе примерно и ще разбереш.

Player1
11-10-2009, 05:30
Естествено, че трябва да я поканиш.

sunshinepp
11-10-2009, 05:44
значи, познавам 1 момиче от доста дълго време, не се бяхме чували сигорно година, и днес ми се обади да ми честети рождения ден просто ей така. Дори неможах да позная кой е на телефона. Ас преди много я харесвах и тя го знаеше. Мой приятел и и дал моя номер да ме набере, просто бях очуден :Д От начало не я познах помислих я за друга а и тя не поясни точно коя е, и после разбрах от тоз моя приятел. Той ми каза също че била и скъсала с гаджето си. Туйкато бързах забравих да я поканя на кафе али нещо, а в събота мисля да си празнувам рождения ден. Бихте ли ме посъветвали специално се отправям към момичетата, това някакуф намек ли е от толкова много време да не сме се чули и изведнуш от никъде ми звъни, или просто е искала да ми честети рождения ден, по телефона изглеждаше че чака да и кажа нещо но чак сега се осещам, туйкато както казах не говорихме много и бързах да затворя. Дайте съвет да и се обадя ли? или просто да отложа за когато се видим, когато и да стане това което мисля че няма да се случи.


ОБАДИ Й СЕ ! Какво чакаш още?

NamelessRomantic
11-10-2009, 09:00
значи, познавам 1 момиче от доста дълго време, не се бяхме чували сигорно година, и днес ми се обади да ми честети рождения ден просто ей така. Дори неможах да позная кой е на телефона. Ас преди много я харесвах и тя го знаеше. Мой приятел и и дал моя номер да ме набере, просто бях очуден :Д От начало не я познах помислих я за друга а и тя не поясни точно коя е, и после разбрах от тоз моя приятел. Той ми каза също че била и скъсала с гаджето си. Туйкато бързах забравих да я поканя на кафе али нещо, а в събота мисля да си празнувам рождения ден. Бихте ли ме посъветвали специално се отправям към момичетата, това някакуф намек ли е от толкова много време да не сме се чули и изведнуш от никъде ми звъни, или просто е искала да ми честети рождения ден, по телефона изглеждаше че чака да и кажа нещо но чак сега се осещам, туйкато както казах не говорихме много и бързах да затворя. Дайте съвет да и се обадя ли? или просто да отложа за когато се видим, когато и да стане това което мисля че няма да се случи.
ЙеСиеМиес!Че ако го няма лигивия есемес,къде е романтиката? :lol:

ОБАДИ Й СЕ ! Какво чакаш още?

soul1199
11-10-2009, 09:05
обади й се и я покани на рд-то :grin: :-D

3oPuTy
11-10-2009, 09:12
Миии може и да не иска нищо специално :)
Аз на трети тоя месец също честитих Р.Д.-то на един мой бивш,с когото не се бяхме чували и виждали от 3 години,но просто ми се оддаде възможност и реших да го направя :)

stupid0boy
11-10-2009, 13:41
Има ли смисъл да питаш? Толкова време не те е търсила сега да ти пише ей така за Рождения ти ден... Айде моля те... Хващай се в ръце :D :D :D :D и я отнеси като кьоръв делфин шамандура :o :o :o :o :o :o

peshost
11-10-2009, 13:50
Ще се влюби в правописните ти грешки!! :D

KotQncU
11-10-2009, 13:57
задължително и се обади и я покани на рд-то си !!!!!!!
...Честит рожден ден :-)

ImmortalForever
11-10-2009, 14:03
не мога просто да вникна в проблема.. от толкова правописни грешки... :shock:

izlishna
11-10-2009, 16:09
Айде айде правежи :) колкото и правописни грешки да има .. то е в буквите не в самата дума да не можете да разберете каква е .. А относно темата .. тя даже знае кога е Рожеденият ти ден :shock: и щом е скъсала с приятеля си и ти е звъннала .. значи е търсела повод да ти се обади да не изглежда наивно :) Обади и се .. нищо не губиш .. може само да спечелиш :? ;) 8)

kypo
11-10-2009, 16:26
и я чукай!