PDA

View Full Version : mozilla и форума



cherinka
11-10-2009, 00:39
От няколко дена насам не мога да се логна във форума през мозилата.
През explorer става,но не ме кефи.
Не знам какво се обърка.
Ще помогнете ли?
Като изключим факта, че два дена компютъра ми не тръгваше, минах през всички всевъзможни менюта на F8 след пускане на компютъра, правих,струвах,натисках,ин талирвах,отмятах и не знам си още кви простотии и стана каша.

И друг въпрос:
От къде се сменя това как да ти се плъзга страницата?
Смисъл, сега ми е едно завлачено,а другото си беше едно такова гладко.
:D

b0Nb0n
11-10-2009, 00:46
дай screenshot нищо не ти се разбира

cherinka
11-10-2009, 00:55
дай screenshot нищо не ти се разбира
снимка няма как, щото тва само като го местиш се вижда,клипче мога да направя ама усбто не ми бачка,естествено...

ти ако разбираше щеше да схванеш,не да искаш снимки :D

b0Nb0n
11-10-2009, 01:02
няма как да не става със снимка и кво значи не става да влезеш в acc-то си от мозила как не става дай снимка като се пробваш кво става

cherinka
11-10-2009, 01:07
абе...
за проблема с форума ли ми искаш снимка или за второто?

форума... пиша си ника и паролата и не става
пробвах друг (измислен) ник и парола - понеже е грешно ми изписва "неактивен профил дрън-дрън"
а на cherinka+pass-a не изписва такова.
пробвах през teenid ..седи си ми логнато cherinka-ta,имам достъп до всички опции,но като натисна "изход" не ме изкарва, а все едно съм натиснала refresh...

а за другото:
нали има опции да си избереш как да ти се плъзга страницата, питам къде беха тия опции :D

b0Nb0n
11-10-2009, 01:10
за плъзгача ли ми говориш темата на мозила ли искаш да си смениш

cherinka
11-10-2009, 01:17
за плъзгача ли ми говориш темата на мозила ли искаш да си смениш

:shock:

никви теми не искам да сменям, бе, човек

НЕ МОГА ДА СЕ ЛОГНА ВЪВ ФОРУМА (СПЕЦИАЛНО И ЕДИНСТВЕНО САМО ВЪВ ФОРУМА) ПРЕЗ МОЗИЛА!
С ДРУГИТЕ САЙТОВЕ НЯМАМ ПРОБЛЕМ. ДО ПРЕДИ ЕДНА СЕДМИЦА СПОКОЙНО СИ ЖЪТКАХ ИЗ ФОРУМА С МОЗИЛКАТА,АМА НЕЩО СЕ ПРЕЕБА И ТЪЙ КАТО СЪМ ПРОСТ И ОБИКНОВЕН ЮЗЪР НЕ РАЗБИРАМ И ПИТАМ ВЪВ ФОРУМА,ЩОТО СТЕ МИ КАТО МИНИ ГУГЪЛ!

b0Nb0n
11-10-2009, 01:32
така значи докато си плъзгаш там тва дето плъзгаш искам да натискаш принт screen и там знаеш как става и ми дай да вида картинката и въвеждаш си името и паролата и натискаш влез пак принт screen и ми даваш да вида

cherinka
11-10-2009, 01:46
бонбоне! нервиш ме! ако не ми беше партийка еше да отнесеш псувните.

влез във форума, да стоят празни каренцата на "име и парола" , натисни refresh и ще разбереш какво ми има!


баси,скрийншотове за нещо толкова малоумно, не стига, че с триста зора зарежда тоя смотан експлорер ми и снимки да правя,да си играя с пеинтове,аааааааааааааааа а!
лягам

утре сигурно темата ще ми е изтрита...

b0Nb0n
11-10-2009, 01:55
какво ми има ! хаахаххаа явно ти имащо хааххаа хубаво щом не ти се занимава едвали на някой друг ще му се занимава
:lol:

scyLLa
11-10-2009, 08:18
^^А така изтрии си бисквитите, ако не стане, си инсталирай пак на ново мозилата, ако пак не стане, си купи нов комп и си запиши мозилата,ако пак не стане се премести да живееш на друго място

PinkFloydSound
11-10-2009, 08:23
Бла, относно плъзгането имаше нещо, свързано с някакви mHz, честоти, разделителни способности, но аз, разбира се, не помня какво. 8-)
Пусни си темата в правилния раздел, там ще ти помогнат.

b0Nb0n
11-10-2009, 08:25
мане мане чак ся загрях тва за плъзгането на страницата
:lol:

PinkFloydSound
11-10-2009, 08:32
Йес бее, намерих откъде да го направиш! 8-)
Mozilla –> горе tools –> options –> горе advanced –> има едно browsing и отдолу няколко отметки, МАХАШ отметката на smooth scrolling.
Дано ме разбра. :lol:

b0Nb0n
11-10-2009, 08:37
къде го гледаш тва rope tools бе options ясно ми е къде ма тва с бровсинг такива неща аз нямам да ти кажа аха манерих го ясно rope tools бате така само баркасх хората

PinkFloydSound
11-10-2009, 08:39
Поправих си поста.

b0Nb0n
11-10-2009, 08:40
то няма значение де не е от тва

scyLLa
11-10-2009, 08:45
Аз пък съм с Google chrome и няма проблеми :D

dead_princess
11-10-2009, 08:52
Аз пък съм с Google chrome и няма проблеми :D

и аз също 8-)

cherinka
11-10-2009, 13:40
изтрий си кукитата бе, майна 8-)
прав си, ама ми е на български и не мога да го намеря, търсих го преди да пусна тема, ама..

сега имам друг въпрос. от къде да сменя езика на мозила :D

kir40
11-10-2009, 13:49
За език си свали приложения или направо си инсталирай англииска версия http://www.mozilla-europe.org/en/firefox/

cherinka
11-10-2009, 14:01
мерси,майна,неочаквах да има отзовали се, порових се в гугъл и намерих как да станат нещата

йееееееее :grin: коя е най-добрата :grin:

:lol:

чудесно, всичко е точно

само това с плъзгането остана недовършено :(

PinkFloydSound
11-10-2009, 15:21
мерси,майна,неочаквах да има отзовали се, порових се в гугъл и намерих как да станат нещата

йееееееее :grin: коя е най-добрата :grin:

:lol:

чудесно, всичко е точно

само това с плъзгането остана недовършено :(
Инструменти –> Настройки –> горе последното (не знам как е преведено точно на български) –> втората колонка отметки –> махаш отметката на плавно плъзгане. (Или нещо такова.) Дано сега разбереш.

cherinka
11-10-2009, 15:31
мерси,майна,неочаквах да има отзовали се, порових се в гугъл и намерих как да станат нещата

йееееееее :grin: коя е най-добрата :grin:

:lol:

чудесно, всичко е точно

само това с плъзгането остана недовършено :(
Инструменти –> Настройки –> горе последното (не знам как е преведено точно на български) –> втората колонка отметки –> махаш отметката на плавно плъзгане. (Или нещо такова.) Дано сега разбереш.
отметката я махнах отдавна
с отметка,без отметка си е едно и също,карай,аз май свикнах вече