PDA

View Full Version : Вечната дилема..



XiPiXoPiGiRL
11-10-2009, 07:19
Поредната тема на заблуден тийнейджър.. Независимо дали ще ви помоля да не ми я спамите, вие ще го направите, но поне ме включете в играта :D

Та да не забравим същността:
В живота ми в момента има две важни момчета. Към едното изпитвам доста силни чувства, но той си пада маалко (добре, де доста) женкар. Всички мислят, че и той изпитва нещо към мен, но как да разбера като постоянно флиртува с три-четири девойки наведнъж. И по-важното не ме допуска до себе си. А аз общувам предимно с момчета. Просто от малка съм свикнала (компанията на брат ми) после компанията в училище и т.н. Заради това той веднъж си позволи да ме обиди вследствие на което аз го попитах, дали е защото ме ревнува, а той отговори уклончиво и веднага смени темата. Иначе аз виждам, че зад маската си той е доста чувствителен и дори мил, но не я сваля..

Другото момче е голям сладур, но не изпитвам нищо кой-знае какво към него. Седяхме известно време заедно, ходихме по парковете, пейките и т.н. ..сещате се.. :oops:

И така сега докато се върна на училище трябва да взема решение, защото знаете, че две дини под една мишница не се носят.. Аз не съм човек, който се филмира кой знае колко и клоня към втория индивид, защото:
1во имам нужната доза егоизъм, за да не искам в една връзка аз да бъда винаги наранената и страдащата;
2ро както един човек ми каза `нито ще ми е първият, нито последният`

От друга страна ако тръгна с втория всеки ден ще съм принудена да виждам болката в очите на първия, да слушам заядливите му коментари и да го гледам как все повече и повече ми прави напук.. т.е. пак ще съм наранена..

Голям бъркоч, а ??

И така седя си вкъщи, чета ви проблемите, колкото се може помагам, но този път ви питам: вие на мое място как бихте постъпили?

Знам, че ще ме питате, затова ще изясня на 14 съм, женско.. :)

И последно, ако смятате да ме съветвате, поне прочете целия пост, а не на второто изречение да си помислите `а, ясно за какво става дума` и дадете напълно неподходящ отговор..

sunshinepp
11-10-2009, 07:28
еми..ти защо държиш въобще да си с някой? мисля, че най-добре ще е да не се занимаваш и с двамата, отколкото да избираш..имай си някакъв флирт и с двамата ,но нищо по-сериозно.. ;)

XiPiXoPiGiRL
11-10-2009, 07:31
Ами досега я карах тчно по този начин, но не смятам че е правилно, наранявам и себе и тях, особено единия... :?

Благодаря за съвета все пак :-)

sunshinepp
11-10-2009, 07:33
Ами досега я карах тчно по този начин, но не смятам че е правилно, наранявам и себе и тях, особено единия... :?

Благодаря за съвета все пак :-)


емии..тогаваа избери този когото желаеш повече! .. :) това мисля,че е женкарят нали?

XiPiXoPiGiRL
11-10-2009, 07:36
Да :( :(

sunshinepp
11-10-2009, 07:37
Да :( :(

еммии тогава избери него.. акоо евентуално тръгнете може да се освести малко или пък не?

cookie_master
11-10-2009, 07:43
аз мисля,че е по-добре да не се занимаваш и с двамата,
но щом изпитваш нещо към женкаря тръгни с него

XiPiXoPiGiRL
11-10-2009, 07:46
Да :( :(

еммии тогава избери него.. акоо евентуално тръгнете може да се освести малко или пък не?

Ние с него сега сме скарани, по-скоро просто няма какво да си кажем и ме е страх, че това може да продължи в училище.. А и след като ме обиди ми падна доста в очите.. Вярно, че като го видя, забравям всичко, но ако тръгнем и той е все толкова ревнив, до степен да ме обижда и наранява (психически) и ако продължи така да флиртува с всички останали.. Няма да се получи.. И всичките тези нерви и сълзи, които ще изхабя не си струват..


аз мисля,че е по-добре да не се занимаваш и с двамата,
но щом изпитваш нещо към женкаря тръгни с него

Аз, честно казано смятам, сега като започнем отново училище, да не вземам никаква иниацитива.. Женкаря поне малко ако ме уважава би трябвало да ми се извини или нещо от сорта, а втория, е него го знам какво ще прави.. :oops:

sunshinepp
11-10-2009, 07:49
"Другото момче е голям сладур, но не изпитвам нищо кой-знае какво към него." ..

еми като не изпитваш нищо..няма смисъл да се занимаваш с нито 1 от двамата :) .. така че , ако държиш да си с гадже търси си 3ти човек.. тия не стават..

XiPiXoPiGiRL
11-10-2009, 07:54
"Другото момче е голям сладур, но не изпитвам нищо кой-знае какво към него." ..

еми като не изпитваш нищо..няма смисъл да се занимаваш с нито 1 от двамата :) .. така че , ако държиш да си с гадже търси си 3ти човек.. тия не стават..

Не аз не държа толкова да ходя с някой, заради факта.. Не вярвам в любовта, но не съм чак човек, който има гадже, заради факта.. Най-малкото трябва да има някакви споделени чувства, поне елементарното уважение и доверие..


Ясно засега ще бъда неутрал, пък времето ще покаже... Обаче много ще ми е гадно ако ги изгубя, най-малкото искам да сме приятели, доколкото това е възможно...

LadyDi
11-10-2009, 07:55
А някой от тях предлагал ли ти е да имате връзка?
Или ти просто така, от поведението им, умозаключаваш, че то се подразбира?

XiPiXoPiGiRL
11-10-2009, 08:06
А някой от тях предлагал ли ти е да имате връзка?
Или ти просто така, от поведението им, умозаключаваш, че то се подразбира?

Ами от поведението, в смисъл втория не със думи, а с действия изключително ясно ми е показал, че иска да ходим. А за Женкаря, честно казано не знам.. Странични наблюдатели заявяват, че той се отнася различно с мен и че определено изпитва нещо по-сериозно..

Колкото и да сме малки, мисля че фрази от сорта `Ай да ходим` ор кайнда за са пети клас, не за осми.. :)

LadyDi
11-10-2009, 08:09
Колкото и да сме малки, мисля че фрази от сорта `Ай да ходим` ор кайнда за са пети клас, не за осми.. [/b] [/color] :)
:lol:

Хахаха, логикааа :) Внимавай, един ден някой може да ти покаже с поведението си, че иска да се ожени за теб и току виж си осъмнала със съпруг :D

Riva
11-10-2009, 08:10
Още като прочетох заглавието разбрах за какво става въпрос.Дръж си втория по на оферта ще е според мен :)

XiPiXoPiGiRL
11-10-2009, 08:15
Още като прочетох заглавието разбрах за какво става въпрос.Дръж си втория по на оферта ще е според мен :)

Нали, и аз така си мисля.. В смисъл няма нужда да пускам питомното, за да гоня дивото.. :) :)


ПП. На заядливи коментари, не отговарям, под нивото ми е.. :? 8)

LadyDi
11-10-2009, 08:18
ПП. На заядливи коментари, не отговарям, под нивото ми е :? 8)
Така, така, трябва да си държим на нивото :)
На мен, понеже не ми е под нивото, ще ти кажа следното:
Първо се увери, че изобщо някой от тях иска да има връзка с теб. Не разчитай на знаци, защото понякога (особено когато си в осми клас), човек не разчита знаците правилно.
Горното да се разбира така: говори с него/тях. С когото решиш.
Да не се окаже накрая - от двата стола, че на земята. Да ти кажа от опит, пода обикновено е твърд, и ще си насиниш някои нежни части на тялото.

XiPiXoPiGiRL
11-10-2009, 08:21
Благодаря за съвета :wink:

Приемам и други мнения :)