PDA

View Full Version : Искало ли ви се е?



MuTuTyYy
11-10-2009, 10:55
Искало ли ви се е някога да напуснете България с някой приятел или приятелка? На мен ми мина през акъла. А и другото е... На мен много често ми се случва да мисля за бъдещето ми и за семейство. Все ми се иска да имам жена и деца да си дойда от чужбина с пари и да създам семейство, за което мечтая и да стана строг и всеотдаен татко и да имам по-различен семеен живот от моите родители-Искам да имам бф и жена в едно, дете и ученик/чка в едно и да си взема една каравана и да живея американски живот :D Много почивки в гората (убожавам гората, като ида на село и не искам да се прибирам, някой ден, живот и здраве, ще си направя една вила там, ако имам пари де, и ще ходя всяка седмица/месец), много повече време за семейството, семеен бизнес и всички други екстри, които май не са особено типични за обикновен Български гражданин. :) Аз много искам, кажете вие дали, къде, кога, с кой, защо, до кога и т.н. Аз искам да ида или в Америка (да работя и да се върна в България-родолюбец съм) или в някоя европейска държава за 2 до 5 години, защо вече казах по-горе, искам да ида с момиче, което харесвам или бф... и това е за сега. Мисля по въпроса най-редовно, та реших да накарам някой да мисли вместо мен :oops: :smt110 :grin:

shutUp
11-10-2009, 12:18
аха.
но не завинаги

kombarka
11-10-2009, 12:19
Не завинаги.

remix1912
11-10-2009, 12:24
Разбира се.Но не за винаги.Все пак имам близки приятели и т.н. тука е живота ми.Но държавата и политиците условията и т.н. са помия.Парите не са тук освен ако не си мошенник
Аз искам да стана мошенник от класа-политик.
Значи може и да остана

Infinity
11-10-2009, 13:01
Доста често ми е минавало през акъла-да,но едва ли завинаги.. :-o

aloveyou
11-10-2009, 13:33
Да,но не завинаги де

MuTuTyYy
11-10-2009, 16:35
А това за семейсто... само аз ли си го мисля. Аз съм на 17, възможно е да е рано да си мисля такива неща, но ще съм щастлив ако не съм единствения :oops: :-P

clever
11-10-2009, 16:45
аха.
но не завинаги

cookie_master
11-10-2009, 16:51
да,но не завинаги

BERCUT
11-10-2009, 16:52
Исакм да се върна в Русия и да изкарам висшето си там, след което да започна някакъв бизнес свързан с търговския обмен между България и Русия и редовно да пътувам до тук и обратно.

flowerlina
11-10-2009, 17:32
В никакъв случай не искам да оставам в чужбина за постоянно

Annihilati0N
11-10-2009, 17:38
Винаги съм искал, но винаги има и едно ЗАВИСИ... Дали ще ти хареса и ако ти хареса дали ще решиш да се върнеш някой ден :) На мен лично, ако ми хареса ще си идвам от време на време ;)

peeety
11-10-2009, 18:27
Както казаха повечето - да, но не завинаги. Много се колебая и ми става кофти, че във моя град едва ли ще мога да се развия като успял човек със доходен бизнес (примерно), заради такива като нас (мен) опустяват градовете (като Видин), но тук просто няма място за реализация, т.е. оставам по-големите и по-гъстонаселените градове.

Di
11-10-2009, 18:29
да

Di
11-10-2009, 18:32
да

peshost
11-10-2009, 20:32
Да, но не за винаги

amk933
11-10-2009, 20:39
Не само, че ми се е искало, ами, ако вървят нещата по план до 2012 ще напусна окончателно България за винаги. Просто нищо не ме държи тук вече. Най-добрите ми приятели също ще напуснат тогава, така че хич няма какво да правя тук. Майка ми и баща ми се надявам да ги изтегля при мен, колкото и да се дърпат, че не искат да ходят в Америка и т.н. Не виждам смисъл да остана. Живея в такава среда, в която няма човек, който да остане тук. Просто дори познатите ми няма да ги има. На всичко отгоре не съм и българин много много (25%), така че и патриотизъм не ме държи. В смисъл харесва ми България, обаче ми е твърде напрегнато. Няма да се върна, не мога да лъжа...

Дайте опция в анкетата - За винаги. :)

MuTuTyYy
11-10-2009, 21:02
Не само, че ми се е искало, ами, ако вървят нещата по план до 2012 ще напусна окончателно България за винаги. Просто нищо не ме държи тук вече. Най-добрите ми приятели също ще напуснат тогава, така че хич няма какво да правя тук. Майка ми и баща ми се надявам да ги изтегля при мен, колкото и да се дърпат, че не искат да ходят в Америка и т.н. Не виждам смисъл да остана. Живея в такава среда, в която няма човек, който да остане тук. Просто дори познатите ми няма да ги има. На всичко отгоре не съм и българин много много (25%), така че и патриотизъм не ме държи. В смисъл харесва ми България, обаче ми е твърде напрегнато. Няма да се върна, не мога да лъжа...

Дайте опция в анкетата - За винаги. :)

Много често ти чета коментарите, не съм изненадан, че отговори така. :) ....


А това че в България няма шанс за реализация в провинцията особено е така, ако имаш кинти да праиш от водата вино или сирене (както правят в България) ще направиш една фирма и ще трупаш кинти за сметка на здравето на останалите и ще си щастлив... Ако ще се оставя в България, трябва да захванеш бизнес, иначе с заплата 600-1000 лева дет не моиш си платиш ток, вода, цигари, отопление (за сега говоря), храна, деца, КЪЩА (как ще събера пари за къща.. не знам, не знам) и т.н.

Направих тази тема за да стане ясно на хората в каква държава живеем, какви са ни шансовете да живеем нормален и палноценен живот тук и да се запитаме, аджеба има ли начин тая държава да се оправи изобщо... Не знам, мисля че не само аз си задавам тези въпроси... Ся дърпат пари от хората за бюджета на държавата, ограничават ни и т.н. за тапи цигани дет не плащат ток и живеят на другите на гърбовете и после ние дет не можем нас да опраим, плащаме и за тяхните бакии... УЖАС!!!! Аз лично не се оплаквам от недоимък, ама знам как е положението с някой хора... Не знам, просто отговаряйте на въпросите.... няма да изкривявам темата. Кофти ми е да говоря така за България... :smt070 O:) Не искам да е Цинганария или Помацинария... поне да не плащахме заради тапите цигани, не стига, че са дошли по-късно (за тези които не знаят, циганите са индийски народ :D ) не са образовани, въдат са кат улични песове и са и толкова полезни за обществото, ми и плащаме за тях :shock: :shock: :shock: :shock: ... Качествените роми, които познавам се броят на пръстите на едната ми ръка... а познавам МНОГО... както и да е... мисля, че сайта не толерира расизма, за това просто отговаряйте на въпросите, аз достатъчно ги налях проклетите роми (отнася се и за помаците).

amk933
11-10-2009, 21:12
^Аз за това не упреквам никой. Животът си е личен за всеки и всеки може да решава какво да прави с него. Още по-тъпото е, че някой хора не правят ралика между разум и безмозъчен патриотизъм. Аз също много си обичам държавата, но за сега не мога да се върна по ред причини. :)

annieimmortal
11-10-2009, 23:32
Като цяло аз намирам за нормално това човек да има ясно изградена представа за бъдещето си. Аз ще следвам в Лондон и имам намерения да остана да живея там. Защо ? Англичаните са готини пичове :D:D Искам да имам семейство, поне 4 деца, сигурна съм, че ще имам възможността да отгледам и повече ;рр Искам да живея и две-три години в Германия, че да си подобря немския ;DD Но не бих отказала с Великолепните (приятелите ми) да си спретнем едно EURO TRIP :)

nightwish14
11-11-2009, 07:22
еми да, но не завинаги =) Тук си е най-хубавоо :grin: :grin: 8)

MuTuTyYy
11-11-2009, 11:40
Като цяло аз намирам за нормално това човек да има ясно изградена представа за бъдещето си. Аз ще следвам в Лондон и имам намерения да остана да живея там. Защо ? Англичаните са готини пичове :D:D Искам да имам семейство, поне 4 деца, сигурна съм, че ще имам възможността да отгледам и повече ;рр Искам да живея и две-три години в Германия, че да си подобря немския ;DD Но не бих отказала с Великолепните (приятелите ми) да си спретнем едно EURO TRIP :)

Как ще ги раждаш тез деца бе душко... :lol: :shock: :shock: ... разбирам момче да иска 4 деца ама ти да си толкоз навита :-D :-D

slynchoo
11-11-2009, 13:25
за малко бих я напуснала,но в никакъв случай завинаги..абсурд! :?

MuTuTyYy
11-11-2009, 14:38
а каде е отговор НЕ !!!!

??? :x :-x

Ем.. аз го бях написал, но явно се е бъгнало. Сега мога да разбера, какъв процент от хората, които искат да напуснат, биха се върнали, а тези които искат да отговорят с "НЕ", просто да не избират отговор :)

crazymm
11-11-2009, 16:54
Иска ми се да уча в чужбина и след това може би да се върна тук :). Но дори и да живея някъде извън България, няма да е завинаги. Ще ми лиспва :( !

amk933
11-11-2009, 18:57
а каде е отговор НЕ !!!!

??? :x :-x

И къде е отговор завинаги? :-o

Nic3e3
11-11-2009, 19:12
Искам да следвам в Америка и след това евентуално да работя и живея там,имам големи амбиций...ще се връщам в България за да посещавам роднините си,но не смятам да се задържам тук :)

MuTuTyYy
11-11-2009, 19:14
а каде е отговор НЕ !!!!

??? :x :-x

И къде е отговор завинаги? :-o

Според мен, това че би се върнал само за да видиш роднините си (да идваш в България като на почивка) не значи да се завърнеш някога... :) За винаги е второто. Мислих, че ще се досетитем съжалявам. Според мен няма начин да не идвате да виждате роднините си...

MuTuTyYy
11-11-2009, 19:15
Искам да следвам в Америка и след това евентуално да работя и живея там,имам големи амбиций...ще се връщам в България за да посещавам роднините си,но не смятам да се задържам тук :)

Ето, за това говорих, момичето ме е разбрало :-P

amk933
11-11-2009, 19:34
а каде е отговор НЕ !!!!

??? :x :-x

И къде е отговор завинаги? :-o

Според мен, това че би се върнал само за да видиш роднините си (да идваш в България като на почивка) не значи да се завърнеш някога... :) За винаги е второто. Мислих, че ще се досетитем съжалявам. Според мен няма начин да не идвате да виждате роднините си...

Има естествено. Като го изтеглиш в държавата, в която си. :)

KotQncU
11-11-2009, 20:12
да но само да следвам след това се прибирам тук

chereshkaa
11-12-2009, 16:04
Искам и то много :D

CryToDie
01-09-2010, 10:11
Да, завинаги, но с близките ми :)

Chacho
01-09-2010, 18:52
Тука избора е да или да, ебати анкетата. Оставам безмълвен пред дилемата. Отговарям с да, но не завинаги с идеята, че на човек му се налага понякога да излиза от страната. Включете и опцията "Не, ще си остана тук." Пък и на този въпрос човек си отговаря обикновено когато има една от двете опции, аз в мечтите ми и на луната живея с тригърда марсианка.

BrainlessROCKBABY
01-09-2010, 19:23
Доста често ми е минавало през акъла-да,но едва ли завинаги.. :-o

calla
01-09-2010, 19:43
При първа възможност я напускам.

gabi_94
01-09-2010, 19:45
Винаги съм искала да пътувам из света, много да пътувам, да опозная различните страни и култура, да науча много нови неща...Ехх как си мечтая за това...мечтая си да пътувам и с някой специален човек, било то приятел или гадже...След като опозная достатъчно света бих искала да се върна в България, да създам семейство и да живея в някое тихо и спокойно градче в планината, пишейки книга :) Ноооо това са мечти, а жестоката реалност не е такава, най-вероятно цял живот ще си остана в България...