PDA

View Full Version : Моята история



reAL_TRuth
11-10-2009, 11:19
Пиша ви, за да споделя моята объркана история и да поискам съвет какво да правя.

С него се запознахме чрез един сайт за запознанства преди година някъде. Не вярвах, че ще излезе нещо, дори че ще се стигне до нещо повече от чат. Обаче се случи. Излязохме и оттам насетне сме неразделни с малки изключения.

Първият период от нашата връзка беше онзи, в който тепърва се опознавахме и влюбвахме. Аз се държах леко на дистанция от него и това го дразнеше. Но не беше, защото не съм имала чувства, а от страх, че ще си изпатя пак(преди това ми се случи веднъж). В този период той ми доказваше постоянно колко държи на мен, било то с мило поведение, подаръци, цветя.... абе с всичко. Просто беше страшно мил и грижовен. Личеше си, че ме обича.

Вторият период на нашата връзка беше онзи, в който аз усетих сигурност в него. Вече беше доказал неведнъж, че държи на мен. Чувствах се спокойна и освобих напълно чувствата си. Както се казва, отключих си сърцето. Отначало всичко беше наред, докато не дойде момент, в който той се промени. Държеше се мило, но когато се карахме винаги чакаше аз да го потърся или да се извиня първа, макар да е бил виновен. Започнахме да се виждаме по-рядко, което ме наведе на мисъкта, че предстои раздяла... и макар че я очаквах, ме заболя много.
След като се разделихме последваха дни на плач. Не осъзнавах какво се случва с мен и как ще бъда без него. Излизах постоянно с фр, но това не ми помагаше. Бих казала, че на тях даже им писна от мен, защото говорех само за него. Казваха ми, че това е краят и няма смисъл да се измъчвам. Имаше моменти, в които си казвах, че ще продължа напред, но не се получаваше. Продължавах да го търся....
Излизахме и виждах в очите му, че ме иска, но не го признава и това беше единствената причина поради, която никога не успях да сложа окончателния край между нас. В продължение на няколко седмици вървях след него, докато накрая не се събрахме.

Ето го и третият период от нашата връзка... Заедно сме отново от няколко седмици. Отначало бях много предпазлива и чаках той да ме търси. Така ставаше... той ми се обаждаше, пишеше. Докато не се успокоих и започнах да проявявам желание да излизаме, да си говорим. Тук идва проблемът:нищо не е същото. Изпитвам голям страх, че ще го загубя, макар че мислейки за това не усещам нищо. Сякаш всичките ми чувства или са някъде надълбоко, или ги няма. Но знам, че ако го загубя ще ми липсва и не искам да се случва отново. Но искам да бъде както преди.... а това изглежда невъзможно. :( Объркана съм и не знам дали е редно да говоря с него. Просто не знам.... и затова ви моля да ми дадете някакъв съвет относно дали раздялата е вариант, или да продължа?

П.С:извинявам се ако е станало прекалено дълго

Lincheto
11-10-2009, 12:01
Тук идва проблемът:нищо не е същото. Изпитвам голям страх, че ще го загубя, макар че мислейки за това не усещам нищо. Сякаш всичките ми чувства или са някъде надълбоко, или ги няма.

Не си сигурна в чувствата си?

ELiTyYy
11-10-2009, 12:35
Тази тема все едно аз съм я писала...бях така с бившия ми точно всичко ОТ ДО СЪЩОТО...само,че....приключи окончателно...сега той е с друго момиче,аз също си хванах нов ...макар и да ми липсва..няма да го потърся...знам че никога няма да е същото и няма смисъл да продължаваме да си играем един с друг..

ти сама казваш,че се страхуваш да не го загубиш отново...но факт е,че когато нещо приключи...никога не може да бъде същото като преди..

stupid0boy
11-10-2009, 13:02
.... аМмМмМ.... Вторият живот /шанс/ винаги е различен.... но много рядко по добър... и зависи в каква насока... ТааАаА.... Не си разбивай сърцето ;)

soul1199
11-10-2009, 13:09
остави го и продължи напред,без него

peshost
11-10-2009, 13:51
Go on

flowerlina
11-10-2009, 16:44
Опитайте се да оправите нещата има надежда, казвам го от опит

TeenSpirit
11-10-2009, 17:57
Щом всичко се е променило и не е така както ти би искала да е, дори и да сте заедно ти пак няма да си щастлива, напротив- ще страдаш. Няма смисъл да се опитваш да задържиш любовта и него, след като нито тя, нито той са същите. Колкото и да не ти се вярва сега, ще го преживееш. По-добре спри сега, за да може след време да не си спомняш болката, отколкото да продължаваш да тичаш след него и единственото ти останало нещо да е само и единствено тази болка. Щом се е получило така, значи така е трябвало. Усмихни се и продължи напред (:

kombarka
11-10-2009, 19:14
Нищо не се знае.. Една приятелка след като прекрати 1месечна връзка отново тръгнаха и изкараха цели 8 месеца. :?

umri
11-10-2009, 19:26
Какво искат жените?

AutomatiC
11-10-2009, 19:37
какво искат мъжете?

m0n4yyy
11-10-2009, 19:43
.. момиче .. подреди си приоритетите !! .. помисли дали чувстваш същото като преди .. и помисли как ще ти е по- добре след време, ще успееш ли да го преодолееш ако се разделите, или пък всичко ще се нареди и ще продължиш връзката си ?? в такива моменти никой не може да ни помогне, ако сами не разберем какво точно ни е нужно и ни прави наистина щастливи .. :) успех .. помисли си хубаво ..

sladur4etyYy
11-11-2009, 00:06
много ясно, че няма да е същото. за мен тази връзка е изчерпана, оттук нататък продължаването й би било просто една дълга агония, няма смисъл.

Kukumqvka
11-11-2009, 07:22
Любовта ви е иЗбягала с раздялата ви.Що продължавате да се самозалъгвате,че нещо пак ще стане?

Valeriq90
11-11-2009, 07:40
Няма връщане назад :-({|=

dagituuu
11-11-2009, 07:55
.. момиче .. подреди си приоритетите !! .. помисли дали чувстваш същото като преди .. и помисли как ще ти е по- добре след време, ще успееш ли да го преодолееш ако се разделите, или пък всичко ще се нареди и ще продължиш връзката си ?? в такива моменти никой не може да ни помогне, ако сами не разберем какво точно ни е нужно и ни прави наистина щастливи .. :) успех .. помисли си хубаво ..
много е права :)