PDA

View Full Version : Бяло течение всеки ден



is0n4ety
11-10-2009, 12:35
Аз съм момиче на 14 години и още от 10,11 годишна имам бяло течение. В края на 13-те за първи път имах менструация и като всяко момиче доста време беше не редовна. Скоро ще ставам на 15 години и все още е наистина много не редовна понякога закъснява с 3,4 месеца, освен това имам всеки ден абсолютно всеки ден бяло течение. Нормално ли е още да е толкова нередовна менструацията ми и нормално ли е всеки ден да имам обилно бяло течение?? За всеки случай ще кажа, че не съм била сексуално активна понеже има доста няа моята възраст, които са били. Предварително благодаря за отговора!
______________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

laji4ka
11-10-2009, 17:55
Охх... незнам и аз съм по същия начин .. хора кажете нещо, че чувството е неописуемо отвратително .. :( Всеки ден се ходи с ежедневни превръзки и ми писна вече .. Благодаря на отговорилите ! :)

clever
11-10-2009, 18:01
ъъ.. лекар? :-o

AraBella
11-10-2009, 18:31
Гинеколог може би... да това ще да е.

hottie
11-10-2009, 21:09
Това не е нормално и те съветвам да отидеш на гинеколог в най-скоро време, ОСОБЕНО за течението !

kriSko94
11-11-2009, 14:27
момичета... какво да ви кажа... майка ми ме изпрати на гинеколог това лято... тоочно по тези въпроси- нередовен цикъл и бяло течение...едва не се разплаках при мисълта.... ноо..

8) добре, че жената беше печена... значии предписа ми хапчета за нередовната менструация (няма да кажа име,защото не мисля за редно да се лекувате сами), а относно течението ми каза,че е нормално вагината да изхвърля секрети... ако не е жълто и не мирише- няма проблем, ежедневни превръзки и така, иначе може да име инфекция и трябва лечение.

не ме е преглеждала, няма страшно...в крайна сметка става дума за нашето здраве... :oops: :)

kalpazanka
11-13-2009, 18:43
^Прогестеронов препарат ли ти предписа или ОК?

Hayashi
11-13-2009, 22:54
Бялото течение е нормално. Почти всяка жена го има, бях го чела някъде. А моята менструация веднага щом ми дойде, един месец пропусна и от тогава няма мърдане. Винаги си ми идва на време за щастие.
Но щом не си сексуално активна не мисля, че има за какво да се тревожиш.

ElinoOor
11-14-2009, 02:48
При мен е същия случай (почти). На твоите години съм и имаХ такъв проблем доста години.
Първо,нормално е да е нередовна менструацията първите 1-2 години .
Второ,бялото течение е признак,че нещо не е наред в организма. То ест инфекция,но може и да се получи след като си пила антибиотици.

Няколко месеца обикалях по разни доктори,друсаха ме с разни хапчета.. Всичко ок и след няколко седмици всичко отначало.
Накрая едно момиче ми каза,всеки ден когато се мия(нали.. все пак хигиена се поддържа :Д) да не е с топла,а с ЛЕДЕНА вода.Ама докато те заболи от студ 8-) По този начин провокираш силно кръвообращение,следовател о организма сам си се лекува о.о
За две седмици всичко изчезна. От тогава никакви проблеми.

Ако искаш пробвай това,ако искаш отиди на лекар. Секретът при различните инфекции е различен,то ест съвета ми не е сто процента гаранция. Както прецениш,успех.

YaNcHeToOo
11-15-2009, 08:39
При мен е същия случай (почти). На твоите години съм и имаХ такъв проблем доста години.
Първо,нормално е да е нередовна менструацията първите 1-2 години .
Второ,бялото течение е признак,че нещо не е наред в организма. То ест инфекция,но може и да се получи след като си пила антибиотици.

Няколко месеца обикалях по разни доктори,друсаха ме с разни хапчета.. Всичко ок и след няколко седмици всичко отначало.
Накрая едно момиче ми каза,всеки ден когато се мия(нали.. все пак хигиена се поддържа :Д) да не е с топла,а с ЛЕДЕНА вода.Ама докато те заболи от студ 8-) По този начин провокираш силно кръвообращение,следовател о организма сам си се лекува о.о
За две седмици всичко изчезна. От тогава никакви проблеми.

Ако искаш пробвай това,ако искаш отиди на лекар. Секретът при различните инфекции е различен,то ест съвета ми не е сто процента гаранция. Както прецениш,успех.

Как ледена бе :shock:

titinkaa
11-15-2009, 08:49
по принцип ако имаш всеки ден бяло течение е препоръчително да се иде на лекар,защото това може да е свързано с здравословен проблем,и това бяло течение се лекува медикаментозно или с хапчета или с промивки(външни).

artemida87
11-15-2009, 17:35
Аз съм чувала, че при препубертетен или в пубертетен период може да има влагалищтно бяло течение, но по-добре си иди на гинеколог.

elikbrod
11-16-2009, 20:28
i pri men e taka samo 4e sam na deset i ne moga da si slagam ejednevni prevraski

stelit0
11-16-2009, 22:02
i pri men e taka samo 4e sam na deset i ne moga da si slagam ejednevni prevraskiслагай си памуче тогава

. , появява се т. нар. бяло течение /левкорея/, развиват се овлажняващите жлези. от раздел Др.теен

mArMaLaDkA
11-17-2009, 02:07
^ После ще има тема "как да си изкарам памука". :-o

DevlLady666
11-17-2009, 02:22
^ После ще има тема "как да си изкарам памука". :-o
:razz: :razz: :razz:

stelit0
11-17-2009, 23:09
^ После ще има тема "как да си изкарам памука". :-oнаправо ме разби :razz: :razz: :razz: :razz: и ко толкова да си вземе превръзки няма да умре или да говори с майка си тя най-добре ще я посъветва
едит:за спешни случай аз си слагам памук докато отида до магазина да си купя!!!няма да и влезе в п*****а памука да не се притеснява!!!

StolenBliss
07-12-2012, 00:12
При мен е същия случай (почти). На твоите години съм и имаХ такъв проблем доста години.
Първо,нормално е да е нередовна менструацията първите 1-2 години .
Второ,бялото течение е признак,че нещо не е наред в организма. То ест инфекция,но може и да се получи след като си пила антибиотици.

Няколко месеца обикалях по разни доктори,друсаха ме с разни хапчета.. Всичко ок и след няколко седмици всичко отначало.
Накрая едно момиче ми каза,всеки ден когато се мия(нали.. все пак хигиена се поддържа :Д) да не е с топла,а с ЛЕДЕНА вода.Ама докато те заболи от студ 8-) По този начин провокираш силно кръвообращение,следовател о организма сам си се лекува о.о
За две седмици всичко изчезна. От тогава никакви проблеми.

Ако искаш пробвай това,ако искаш отиди на лекар. Секретът при различните инфекции е различен,то ест съвета ми не е сто процента гаранция. Както прецениш,успех.

Таа твойта приятелка не е в ред.


пппппппппппп: стара тема

Amore-Mio*
07-12-2012, 18:29
Факторите, които могат да предизвикат влагалищно бяло течение са различни и има случаи, в които не са свързани със заболявания. Възможно е да се получи от липса на хигиена. Така, че най - добре е да отидеш на гинеколог, за да ти каже точно какъв е проблема. Дали е предизвикана от някаква инфекция или просто не поддържаш лична хигиена. Та, иначе е нормално цикъла ти да е нередовен. Или да пропуска месец, но за това също е препоръчително преглед при гинеколог.

StolenBliss
07-13-2012, 17:37
Абе кво му стаа на тоя сайт, прецаква ми мнениетоо уеееееее :@

mech7a7elka
07-14-2012, 15:35
По-принцип бялото течение, се засилва доста преди цикъл.Не винаги се дължи на лоша хигиена.Така нареченото "настиване" породено от това, че не си пазила кръста си , също може да е предпоставка за развитието на бактерии.Отиди на гинеколог и си направи цитонамазка.Има едни таблетки - "Гиналгин" който се предписват, при такъв вид "възпаление".Все пак отиди при специалист.

Относно цикъла - може да е от хормоните.Аз имах такъв проблем.Закъсняваше ми с по месец - два. Отидох на гинеколог и се оказа, че има недостиг на един от хормоните и го набавях,чрез противозачатъчни, който лекарят ми изписа.Сега съм ги спряла и да чукна на дърво, всичко е нормално :)

kalpazanka
07-14-2012, 16:21
^Недостиг на какво имаше и какво ти изписаха?!

kitty02
07-15-2012, 12:30
2009

SweetySmallDevil
07-15-2012, 17:07
Отиди на гинеколог и си направи цитонамазка.

Момичето е на 14 и не е водило полов живот, каква цитонамазка за Бога?????????....
По темата: Ходила съм няколко пъти на гинеколог, поради същото оплакване от течение ... правили са ми всякакви изследвания, нищо нямало, всичко било перфектно .. и това било нормално ... до колко е нормално - не знам ... Но за всеки случай отиди и дано случиш на свестен гинеколог, за да се потруди да открие причината .. успех :)

kalpazanka
07-16-2012, 07:57
Темата е стара. Ако имате да казвате нещо- нека е по мненията от тази година!