PDA

View Full Version : скъсах с 1 момче..



sunshinepp
11-10-2009, 11:36
скъсах с момчето щото много се карахме и нищо не беше наред, не го обичам..обаче ..ми е важен ...в момента ми е супер гадно хора кво да правяя!! ;( .. темата е супер тъпа ама ми е скучно! :grin: :D и все пак нз кво да направя.. някви идейкии?! :grin:

AlokiNn
11-10-2009, 11:38
Еми кажи му го.. че ти е важен но не искаш да сте заедно

ShtrudeL
11-10-2009, 11:40
Поредния,който не знае какво иска. Няма лошо.

mechtaq_za_teb
11-10-2009, 11:40
Е ти последно искаш ли да си с него или не?
Ако искаш му го кажи, но ти е писнало да се карате.
Ако не искаш да сте заедно, му обясни причините и си останете приятели.

FlashMX
11-10-2009, 11:42
ПУ за мене!!!!!

sunshinepp
11-10-2009, 11:42
Еми кажи му го.. че ти е важен но не искаш да сте заедно

ще му стане още по-злеее, а на мен няма да ми е по-добре.. :(

sunshinepp
11-10-2009, 11:43
Поредния,който не знае какво иска. Няма лошо.

така е не знам какво искам!!!

AlokiNn
11-10-2009, 11:43
Еми кажи му го.. че ти е важен но не искаш да сте заедно

ще му стане още по-злеее, а на мен няма да ми е по-добре.. :(Еми Ани ти знаеш.. не винаги всичко трябва да е добре ;)

FromAutumToAshes
11-10-2009, 11:45
Ми първо смятам, че трябва да му кажеш истината, а не просто "айде чао късаме".
И второто е да не се забиваш у вас с мисълта за случилото се. Излизай весели се и обръщай колкото може по-малко внимание на това. Мисля, че до голяма степен помага :) Дано се случи това което искаш ^^

sunshinepp
11-10-2009, 11:45
Еми кажи му го.. че ти е важен но не искаш да сте заедно

ще му стане още по-злеее, а на мен няма да ми е по-добре.. :(Еми Ани ти знаеш.. не винаги всичко трябва да е добре ;)

емии Били мислих, че ще ми е лесно да скъсам с него защото опитах да се привържа, но не стана.. но сега ми е супер гадноо ;( ..

sunshinepp
11-10-2009, 11:46
Ми първо смятам, че трябва да му кажеш истината, а не просто "айде чао късаме".
И второто е да не се забиваш у вас с мисълта за случилото се. Излизай весели се и обръщай колкото може по-малко внимание на това. Мисля, че до голяма степен помага :) Дано се случи това което искаш ^^

нямам желанието да изляза.. :(

FromAutumToAshes
11-10-2009, 11:49
До болка познато... Но повярвай ми, по-добре е от колкото да си стоиш във вкъщи и мислите да те разкъсват... Знам го от личен опит ;/ На мен лично ми беше нужеш около месец да мога да възвърна нормалното си "аз". Но все пак в моя случай връзката беше доста сериозна (поне така продължавам да мисля де..) Не знам при вас как точно са били нещата, а и май не ми е работа :) Но още веднъж искам да кажа, не си стой самичка вкъщи не носи добро. Дано ти олекне скоро (:

izlishna
11-10-2009, 11:52
Стига сте критикували ее... манее.. Аз бих разсъждавала така .. не го обичаш, но ти е важен.. дали не можеш да си намериш някой който да обичаш и пак да ти е важен :? .. Ако той те обича и наистина на теб ти е важен .. кажи му, че все още искаш да си с него , но ти е писнало от караници.. постави му условие .. ако спрат караниците ще бъдете отново заедно, ако не НЕ! А той ако държи на теб ще се постарае да изчезнат караниците .. нз малко е странно това да не го обичаш а просто да ти е важен :? нз опитай

sunshinepp
11-10-2009, 11:54
До болка познато... Но повярвай ми, по-добре е от колкото да си стоиш във вкъщи и мислите да те разкъсват... Знам го от личен опит ;/ На мен лично ми беше нужеш около месец да мога да възвърна нормалното си "аз". Но все пак в моя случай връзката беше доста сериозна (поне така продължавам да мисля де..) Не знам при вас как точно са били нещата, а и май не ми е работа :) Но още веднъж искам да кажа, не си стой самичка вкъщи не носи добро. Дано ти олекне скоро (:


еми първо мерси много за съвета..2ро.. аз принципно по-трудно и по-гадно си преживям разделите.. на пример момчето, което наистина вече мога да кажа със сигурност, че обичам.. скъсахме преди 7 месеца, а още не съм го забравила.. и не ми е по-добре така че..с този ще ми мине бързоо..но нямах идея какво да направя.. обикновено се затварям в себе си и тва е.. :)

fenastz
11-10-2009, 11:55
Е не може така.

sunshinepp
11-10-2009, 11:57
Е не може така.


какво не може?

Hilary_
11-10-2009, 12:09
блахх .. :lol: :lol: :lol:

stupid0boy
11-10-2009, 12:32
Стига сте критикували ее... манее.. Аз бих разсъждавала така .. не го обичаш, но ти е важен.. дали не можеш да си намериш някой който да обичаш и пак да ти е важен :? .. Ако той те обича и наистина на теб ти е важен .. кажи му, че все още искаш да си с него , но ти е писнало от караници.. постави му условие .. ако спрат караниците ще бъдете отново заедно, ако не НЕ! А той ако държи на теб ще се постарае да изчезнат караниците .. нз малко е странно това да не го обичаш а просто да ти е важен :? нз опитай


=D> =D> :smt026 :smt026 :smt026

peshost
11-10-2009, 13:53
Тц тц... Пробвайте да бъдете фр.

sunshinepp
11-10-2009, 13:54
Тц тц... Пробвайте да бъдете фр.



емм да..

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-10-2009, 14:13
Скъпа sunshinepp , доста трудно е да запазите отношения след като сте се разделили...виждам че от твоя страна има желание поне за приятелство,ако не за друго,но пък може би така е по-добре и за двама ви...да се забравите,да не се дразните взаимно и да няма повече скандали...хем на теб ще ти е по-спокойно,хем на него...помисли си ако искаш да се върнеш при това момче,защо точно искаш да го направиш и дали изобщо има смисъл от това!?

sunshinepp
11-10-2009, 17:30
...помисли си ако искаш да се върнеш при това момче,защо точно искаш да го направиш и дали изобщо има смисъл от това!?

аз не искам да се събираме просто..бяхме заедно 2 месеца и малко или много свикнах с него..

fenastz
11-10-2009, 17:37
Е не може така.


какво не може?

Еми не може хем да го късаш, хем да ти е важен 8-)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-10-2009, 17:41
...помисли си ако искаш да се върнеш при това момче,защо точно искаш да го направиш и дали изобщо има смисъл от това!?

аз не искам да се събираме просто..бяхме заедно 2 месеца и малко или много свикнах с него..

Тогава нещо не схващам какъв точно ти е проблема и какво искаш? :lol: :lol: :lol:

Ти имаш ли на идея с колко още ще тръгваш и ще късаш и с колко още ще свикваш?

sunshinepp
11-10-2009, 17:42
Е не може така.


какво не може?

Еми не може хем да го късаш, хем да ти е важен 8-)

е не мисля 4е трябва да ходя със всички хора които са важни за мен!?

AlokiNn
11-10-2009, 17:43
Тогава нещо не схващам какъв точно ти е проблема и какво искаш? :lol: :lol: :lol:

Не го харесва като гадже не я привлича но е готин като характер и иска да са приятели

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-10-2009, 17:47
Тогава нещо не схващам какъв точно ти е проблема и какво искаш? :lol: :lol: :lol:

Не го харесва като гадже не я привлича но е готин като характер и иска да са приятели

Аха еми мерси че ми изясни вместо нея...хубаво е че ти си схванал...и като иска да е приятелка с него,вместо да виси по форума и да пише теми,да седне и да поговори с него,а и приятелството не се постига лесно,особено ако той има силни чувства към нея,а не чисто приятелски ...

sunshinepp
11-10-2009, 17:49
...

sunshinepp
11-10-2009, 17:50
Тогава нещо не схващам какъв точно ти е проблема и какво искаш? :lol: :lol: :lol:

Не го харесва като гадже не я привлича но е готин като характер и иска да са приятели

Аха еми мерси че ми изясни вместо нея...хубаво е че ти си схванал...и като иска да е приятелка с него,вместо да виси по форума и да пише теми,да седне и да поговори с него,а и приятелството не се постига лесно,особено ако той има силни чувства към нея,а не чисто приятелски ...

вече говорихме :) ;)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-10-2009, 17:56
Тогава нещо не схващам какъв точно ти е проблема и какво искаш? :lol: :lol: :lol:

Не го харесва като гадже не я привлича но е готин като характер и иска да са приятели

Аха еми мерси че ми изясни вместо нея...хубаво е че ти си схванал...и като иска да е приятелка с него,вместо да виси по форума и да пише теми,да седне и да поговори с него,а и приятелството не се постига лесно,особено ако той има силни чувства към нея,а не чисто приятелски ...

вече говорихме :) ;)

Еми браво на вас и какво стана?

buuu
11-10-2009, 18:03
блахх .. :lol: :lol: :lol:

taka..kato e blaaaxxx ne 4eti :wink:

sunshinepp
11-10-2009, 18:06
вече говорихме :) ;)

Еми браво на вас и какво стана?[/quote]

Той каза:
за сега не мисля да обсъждаме тоя въпрос,..всичко е наред , а за приятелството..айде от мен да мине :д

buuu
11-10-2009, 18:07
am i dori i da govori s nego i kfoto i da prae.. ni6to nqq da promeni 6ot dori i da pogovorqt nqma da promenqt ni6to..ili ako go napraqt nai mnogo da e za okolo 2 -3 dena i pak da po4nat s skandalite :wink: nemogat da budat i fr ..6ot dori i da ne go obi4a mogo Ani kazva 4e se e privurzala kum nego ot 4asti ..taka 4e ima veroqtnost pak da i e super gadno .kakto se 4uvstva sega ..taka 4e prosto trqbva da produlji6 napred ... 6otm ne go obi4a6 mnogo 6te ti e po lesno .. normalno e izvestno vreme da ne ti se izlzia i da nqma6 nastroenie za ni6to .. noo don`t worry be happy jivota produljava :-) :smt056

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-10-2009, 18:12
вече говорихме :) ;)

Еми браво на вас и какво стана?

Той каза:
за сега не мисля да обсъждаме тоя въпрос,..всичко е наред , а за приятелството..айде от мен да мине :д[/quote]

Мммм така като гледам се държи доста горделиво...кво е тва за приятелството " от мен да мине " според мен трябва да спре да ти пука за тва момче... незвисимо дали като фр или не

buuu
11-10-2009, 18:15
вече говорихме :) ;)

Еми браво на вас и какво стана?

Той каза:
за сега не мисля да обсъждаме тоя въпрос,..всичко е наред , а за приятелството..айде от мен да мине :д

Мммм така като гледам се държи доста горделиво...кво е тва за приятелството " от мен да мине " според мен трябва да спре да ти пука за тва момче... незвисимо дали като фр или не[/quote]


smqqqtai kfi raboti :lol: tos e pulen le6nik 8-)

sunshinepp
11-10-2009, 18:18
smqqqtai kfi raboti :lol: tos e pulen le6nik 8-)

:lol: :lol: :lol:

m0n4yyy
11-10-2009, 18:18
Ни в клин, ни в ръкав !? :D :D Дете осъзнай се ... 8-) 8-)

buuu
11-10-2009, 18:27
Ни в клин, ни в ръкав !? :D :D Дете осъзнай се ... 8-) 8-)


ah tezi kaki :smt026

kypo
11-10-2009, 18:50
боли ме ника 8-)

fenastz
11-11-2009, 19:30
Е не може така.


какво не може?

Еми не може хем да го късаш, хем да ти е важен 8-)

е не мисля 4е трябва да ходя със всички хора които са важни за мен!?

:lol: имаш уникалната способност да изкривяваш думите ми, за да звучат по абсолютно различен начин. Прочети ми поста отново :)

gabiiTu
11-14-2009, 20:21
Според мен правилно си постъпила ,като си се разделила с него. Щом нищо не е вървяло тази връзка е изгубена,щом мн сте се карали. =] Ама нали знаеш :wink: времето лекува. :grin:

mucinkata93
11-14-2009, 20:29
Хмм.. Познато.. Преди месец ми се случи.. И аз си мислих, че ще се привържа, ама не.. И аз си мислих, че ми е важен, ама НЕ!! След време ще разбереш, че не е толкова важен и не всичко му е идеално.. Тогава ще ти стане добре, че си го разкарала.. :-D