PDA

View Full Version : Проблемен пенис



dick1
11-10-2009, 11:44
Много ме е срам, но търся помощ! На 14 съм, а пенисът ми е бебешки. От седмица бия чикии. Теглото ми е наднормено 80 кг - ръст 167 см. Моля някой, който знае нещо или може да ми помогне да пише! Моля ви помогнете! :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

Pesenta
11-10-2009, 11:48
Отслабни .. наднорменото тегло влияе на образуването на тестостарон ...

dick1
11-10-2009, 11:50
Това фактор ли е за растежа на пениса?

Cazzaniga1
11-10-2009, 11:54
А точно колко ти е голям ? Защото може да е нормален за възраъста ти а ти да си мислиш че е малък ?

Pesenta
11-10-2009, 11:55
Това фактор ли е за растежа на пениса?Да определено е фактор ... тестостарона е мъжкия полов хормон готин ... малко тестостарон = малко окосмяване = малък пенис ...
ЕДИТ : Окосмяването по тялото не е индикатор за големината на пениса !

dick1
11-10-2009, 12:04
А точно колко ти е голям ? Защото може да е нормален за възраъста ти а ти да си мислиш че е малък ? Около 6-7 см е!

Pesenta
11-10-2009, 12:15
А точно колко ти е голям ? Защото може да е нормален за възраъста ти а ти да си мислиш че е малък ? Около 6-7 см е!в какво състояние

dick1
11-10-2009, 12:27
А точно колко ти е голям ? Защото може да е нормален за възраъста ти а ти да си мислиш че е малък ? Около 6-7 см е!в какво състояние Надървен!

Pesenta
11-10-2009, 12:33
А точно колко ти е голям ? Защото може да е нормален за възраъста ти а ти да си мислиш че е малък ? Около 6-7 см е!в какво състояние Надървен!Изхода ти е да отслабнеш и да се надяваш да се развиеш добре

t0d1t0
11-10-2009, 14:56
ей ся ще ти иде темата...Дано!

revolver
11-10-2009, 15:08
Брато отслабни,защото голяма част оп пениса ти е скрит в мазнините,а и както казва колегата,тфа със тестостерона! :)

Cazzaniga1
11-10-2009, 15:35
Понеже ще попиташ как да отслабнеш ... не ти трябва да гладуваш ... просто намали храненията - например пропускай закуска ! :smt036 И трябва постоянно да си в движение - ще ходиш да магазина ТИЧАШ ДО ТАМ !
Връщаш се във вкъщи и веднага почваш да помпаш с гиричките ! НО ! :( Това само първата седмица след това виж дали има резултат и се посъветвай с диетолог! Това са отнася за всички !!! Диетата не е първата стъпка ! :? НИКОГА

an0nimenn
11-10-2009, 16:25
така е заради корема ти ... пробвай се да го глътнеш и ще видиш каде се крие едноокия 8-)

cookie_master
11-10-2009, 16:28
- диетолог
- много движение
- намаляване на мазнините

Macallan
11-10-2009, 17:06
да ти имам и ника хахахха

Annihilati0N
11-10-2009, 17:12
Наистина трябва да отслабнеш брато... доста над наднорменото тегло си и това оказва голямо влияние, ако държиш на малкия приятел се захващай сериозно на работа...

Pesenta
11-10-2009, 18:17
Понеже ще попиташ как да отслабнеш ... не ти трябва да гладуваш ... просто намали храненията - например пропускай закуска ! :smt036 И трябва постоянно да си в движение - ще ходиш да магазина ТИЧАШ ДО ТАМ !
Връщаш се във вкъщи и веднага почваш да помпаш с гиричките ! НО ! :( Това само първата седмица след това виж дали има резултат и се посъветвай с диетолог! Това са отнася за всички !!! Диетата не е първата стъпка ! :? НИКОГА В грешка си ... Закуската е най-важното ядене за деня ... това без което можеш е и вечерята ... Ходи на фитнес помага изключително много аз бях дебелак 115 кила за 1 лято свалих 25 кг така че ... това съвета ми

lenito_sf
11-10-2009, 18:33
уникален ник ..не ..немога повече .. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

iwancho
11-10-2009, 18:42
Много ме е срам, но търся помощ! На 14 съм, а пенисът ми е бебешки. От седмица бия чикии. Теглото ми е наднормено 80 кг - ръст 167 см. Моля някой, който знае нещо или може да ми помогне да пише! Моля ви помогнете! :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

Случайно да се казваш Васко?

Pesenta
11-10-2009, 19:03
Много ме е срам, но търся помощ! На 14 съм, а пенисът ми е бебешки. От седмица бия чикии. Теглото ми е наднормено 80 кг - ръст 167 см. Моля някой, който знае нещо или може да ми помогне да пише! Моля ви помогнете! :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

Случайно да се казваш Васко?да бе той ще си признае 8-)

amk933
11-10-2009, 19:10
Съдейки по ника, авторът според мен си прави чист базик и всички му се хванахте. :?

Ако не е измислица, в което много се съмнявам:
ГЛАД! Аз като качих 4 кила за 8 месеца ги смъкнах за 7 дена тотално гладуване. Но чист глад. И сокове не може. Само вода. След това ходи при ендокринолог да ти пусне изследвания, че си представям каква покъртителна история ще е с черния дроб. Нищо чудно да имаш и инсулинова резистентност или да си в преддиабетно състояние. Ще пиеш по много вода задължително и много, ама много спорт и движение. Може да има проблем и с хормоналния баланс, но при тези килограми, хич нямаше да се притенсявам за пениса си. :?

Naik1
11-10-2009, 21:15
Понеже ще попиташ как да отслабнеш ... не ти трябва да гладуваш ... просто намали храненията - например пропускай закуска ! :smt036 И трябва постоянно да си в движение - ще ходиш да магазина ТИЧАШ ДО ТАМ !
Връщаш се във вкъщи и веднага почваш да помпаш с гиричките ! НО ! :( Това само първата седмица след това виж дали има резултат и се посъветвай с диетолог! Това са отнася за всички !!! Диетата не е първата стъпка ! :? НИКОГА

м/у другото това да пропуснеш закуската е голяма глупост... пропусни вечерята (след 6 часа вечерта) по-добре

TheX
11-10-2009, 21:20
Пич отслабни ;) . НЕ ПОЧВАЙ ДИЕТИ - ти си подастващ,никви диети копеле,само движение.Запиши се на баскет,направо ше си ебеш майката на мазнините :D

iv4oiv
11-11-2009, 05:10
Абе спорт. Глупости. Тея не знаят какъв кеф е да си хапнеш здраво и да лежиш по цялден. Не знаят какъв кеф е да ти се разплуят сланините в леглото. Много по дуобно е и не ти ръби. А и ти не изкривяваш дюшека с острите си кокакли. Да го д...т тея клечки.
Сега по проблема ти.
За да си уголемиш пениса и да го изкараш извън тялото трябва да го издърпаш на вън. Затова взимаш 1 пирон и го заковаваш на тавана. Взимаш една ластика и вечер като си лягаш вързваш единия край на тавана за пирона а другия на хуя. Само, че си сложи някоя кърпа или памук или нещо меко на хуя за да не му се образува отпечатък от ластиката и да се дърпа равномерно а не някъде повече другаде по малко.
И внимавай да не влезе някой от ваще да те види. Един малак тука го направи и баща му като влязъл една нощ в стаята му и го видял ... голямо шоу станало.

daehuu
11-11-2009, 05:37
Фитнес му е майката... Първо малко кардио (димек пътечка , кростренажор) - около 1 час - да загрееш да се изпотиш и после почвай фитнесчето. Като за теб ти предлагам да ходиш през ден - Единия ден правиш - пътечка, кростренажор и дърпателни другия - пътечка, кростренажор и бутателни. Ще видиш ,че има ефект. Верно аз бях доста слаб около 50 кг. - за половин година 10-15 кила качих... верно малко бавно ама кофти метаболизъм. Но аз не съм бягал по пътечки!

atractive
11-13-2009, 20:50
абе не се притеснявай , не е важен размера а по-скоро човека :P

LO6IQ
11-14-2009, 18:11
Понеже ще попиташ как да отслабнеш ... не ти трябва да гладуваш ... просто намали храненията - например пропускай закуска ! :smt036 И трябва постоянно да си в движение - ще ходиш да магазина ТИЧАШ ДО ТАМ !
Връщаш се във вкъщи и веднага почваш да помпаш с гиричките ! НО ! :( Това само първата седмица след това виж дали има резултат и се посъветвай с диетолог! Това са отнася за всички !!! Диетата не е първата стъпка ! :? НИКОГА
Ти добре ли си ?
Как ще го караш да пропуска закуската....

Слушай сега приятел...
Мога да те посъветвам доста неща.

Не е важно само да не ядеш по малко , а и какво ядеш .
В никакъв случай не пропускай закуската. Закусвай си нещо доволно. На обяд яж по малко отколкото сутринта , а вечер нещо леко което да не натоварва храносмилането ти през пощта. Примерно кисело мляко с бисквити. Избягвай да ядеш много хляб , яж пилешко месо ,плодове,зеленчуци и млечни продукти.
И най-важното е да спортуваш. Ходи да бягаш на стадиона всеки ден и лекичко овеличавай броя на обиколките през няколко дни примерно или както ти намериш за добре.
Не забравяй че още растеш и не бива да си казваш "аве много малко ще ям ,че да отслабна повече" Храни се НОРМАЛНО ,майката му е да хабиш енергията от храната , защото като не я изхабиш част от нея се натрупва като мазнини.
Преди и аз не си давах много зор, с чипс и кола пред компютъря цял ден на уъркрафт ... но хората се променят.Вярвай в това което можеш да постигнеш и ще го постигнеш с необходимите усилия.
Чао от мен. 8-)
http://www.pic4ever.com/images/bl8.gif

elito0o0o0
11-14-2009, 18:24
Аз съм на 14 и имам цицки като асансьорни копченца .. к`во да праяя :-# :cry:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

LO6IQ
11-14-2009, 18:27
Ми .. сложи си силикон.http://www.pic4ever.com/images/bd1.gif

amk933
11-14-2009, 18:27
Аз съм на 14 и имам цицки като асансьорни копченца .. к`во да праяя :-# :cry:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Последвай примера на Андреа и забий едно сочно силиконово виме като станеш на 18... 8)

elito0o0o0
11-14-2009, 18:29
Аз съм на 14 и имам цицки като асансьорни копченца .. к`во да праяя :-# :cry:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Последвай примера на Андреа и забий едно сочно силиконово виме като станеш на 18... 8) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: нннннне благодаря! :lol: :lol:

huksy
11-14-2009, 18:30
^ На 14 е нормално да са като стотинки под балатум..

LO6IQ
11-14-2009, 18:30
Дай някоя снимка.. аз тъй как да реша проблема ти с цицките... :-o
СТОТИНКИ ПОД БАЛАТУМ http://www.pic4ever.com/images/bb4.gifhttp://www.pic4ever.com/images/bb4.gifhttp://www.pic4ever.com/images/bb4.gifhttp://www.pic4ever.com/images/bb4.gif

amk933
11-14-2009, 18:37
Аз съм на 14 и имам цицки като асансьорни копченца .. к`во да праяя :-# :cry:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Последвай примера на Андреа и забий едно сочно силиконово виме като станеш на 18... 8) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: нннннне благодаря! :lol: :lol:

Тогава си пий бозата и си яж баницата и не се обаждай много много... 8-)

elito0o0o0
11-14-2009, 18:38
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: ЕЕ... човек да не се пошегува сега.. :lol:LO6IQ ща пляскам ей!!! :oops: 8-)

elito0o0o0
11-14-2009, 18:39
Аз съм на 14 и имам цицки като асансьорни копченца .. к`во да праяя :-# :cry:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Последвай примера на Андреа и забий едно сочно силиконово виме като станеш на 18... 8) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: нннннне благодаря! :lol: :lol:

Тогава си пий бозата и си яж баницата и не се обаждай много много... 8-) :shock: :shock: :shock: Недей,че гъза ми ще стани по-голям от циците ми :lol: :lol: :lol: :lol:

huksy
11-14-2009, 18:42
Аз съм на 14 и имам цицки като асансьорни копченца .. к`во да праяя :-# :cry:




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:

Последвай примера на Андреа и забий едно сочно силиконово виме като станеш на 18... 8) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: нннннне благодаря! :lol: :lol:

Тогава си пий бозата и си яж баницата и не се обаждай много много... 8-) :shock: :shock: :shock: Недей,че гъза ми ще стани по-голям от циците ми :lol: :lol: :lol: :lol:
Да при пиене на боза гърдите ти се увеличават двойно, а останалите части от тялото-тройно! :D

amk933
11-14-2009, 18:43
^ Ами нормално. То от бозата циците не ти растат от нещо друго ами от количество лой и мазнина, които натрупваш подкожно... 8-) Ставаш една топко мазна лой. :shock:

elito0o0o0
11-14-2009, 18:47
:lol: :lol: :razz: :razz: спри е чоек... още не мога да си поема дъх от смях .. :lol: :lol: ....чш ее.. вие да не си помислихте верно,че иам стотинки под балатум ? :lol: :razz:

huksy
11-14-2009, 18:50
^ Не.. помислихме си, че Памела Андерсен изглежда като плоска монахиня в сравнение с теб..

BlueFace
11-14-2009, 18:59
Пич много спорт , ниско калорична храна и отново много спорт!!Спорта и лишенията са му майката ;)

BlueFace
11-14-2009, 19:12
по нагоре прочетох да отслабне момчето .. то хубаво да отслабне но не да пропуска закуската . закуската е наи важното нещо .. по добре да закуси а после маината му но на закуска да се нахрани добре да махне тестените изделия сладкото газираното наи вече тлъстото и да спортува :)

Абе това ,че му казваме да отслабне не означава да спре да яде.Просто трябва да намали пърженото , мазните храни и самото количество на храната.Да яде повече плодове и да спортува наистина много-бягане,лицеви опори,коремни преси,гирички и т.н.

LiGiDY
11-14-2009, 19:42
:D :D :D :D :D :D :D Ами да ти кажа Всички Дебеланковци които познавам не се хвалят с голям "Смок" но винаги съм си мислел че това е защото коремът им е доста голям и не могат да си го видят :D :D :D :D :D Явно имало научно обяснение :D :D :D