PDA

View Full Version : Корем



teengirl15
11-10-2009, 15:11
Тъй като имах тема, но в нея никой не отговори каквото поисках, правя нова. Искам да се стегна до дпругото лято, най-вече корема. Обаче имам няколко въпроса:
1. Тъй като имам мазнини по корема, смятам да скачам на въже. Да правя ли коремни преси или тях да ги правя след като сваля мазнините?
2. По колко пъти в седмицата и по колко време е добре да скачам?
3. Въобще възможно ли е до пролетта или лятото да сваля мазнините от корема , ако съм постоянна или си давам празни надежди?

И аден друг въпрос имам-защо преди да хапна нищо корема ми е някак си по-плосък, сега примерно е доста по-издут?


И нещо последно-не ми давайте линк към темата на DarkKisss, щом правя нова значи не съм намери отговор на тома, което търся!

XxTheOnexX
11-10-2009, 15:21
Коремните преси ще ти помогнат повече от скачането на въже.
Като начално започни със 2-3 серии от по 10 коремни преси примерно.
Сутринта направи няколко пъти по 10 коремни като м/у всяка серия имаш няколко минути почивка. Вечерта пак. И няколко дена така.
След тва вдигаш на 20 коремни на серия..след още 2-3 дни на 30 и така. Не се хвърляй изведнъж на много щото мускулната треска там е ужасна и няма смисъл да те боли.
И определено можеш до пролетта да постигнеш желания ефект ако си постянна и отговорна. А за подут корем..виж там за Активията дето рекламират че тряа 14 дни да се яде. Може да помогне за подутия корем след ядене.
А скачането..само не скачай след ядене :D Следобед примерно, когато е минало доста време откакто не си обядвала.
Успех :)

Dian4ety
11-10-2009, 15:22
Според мене е по-хубаво първо да свали мазнините и после да прави коремни преси :)

teengirl15
11-10-2009, 15:29
Ами аз Активия ядох по едно време, ама не знам 14 дни ли и въпреки това май не ми помогна. Ама аз не го ядох за това де... Ох, а сега как да ги правя тези коремни преси-преди или след като сваля мазнини? :-o

А тъй като ся сме във ваканция и по-рано от 11-12 не ставам... та демек пропускам закуска и направо обядвам. Знам, че закуската не е хубаво да се пропуска , ама това сега ще ми вреди ли?

Ambrosia
11-10-2009, 16:24
Според мене е по-хубаво първо да свали мазнините и после да прави коремни преси :)

и аз така смятам и + това на мен активия ми е помагала

anisummer
11-10-2009, 16:45
Еми само коремни преси му е маийката... и мисля , че е много хубаво след преси да се ядат бадеми , защото ти задържат мускулите

POLLINA
11-10-2009, 17:56
според мен е по-добре да свалиш първо мазнините, с бягане или скачане на въже и ест. малко ограничения :)

slynchoo
11-10-2009, 18:14
според мен е по-добре да свалиш първо мазнините, с бягане или скачане на въже и ест. малко ограничения :)

+ :)

GaBiIi__
11-10-2009, 18:16
Според мене е по-хубаво първо да свали мазнините и после да прави коремни преси :)
да скачай на въже всеки ден може да тичаш някъде в парк или където ти е удобно тва също помага... коремните след това само за стягане

teengirl15
11-10-2009, 18:25
А тъй като ся сме във ваканция и по-рано от 11-12 не ставам... та демек пропускам закуска и направо обядвам. Знам, че закуската не е хубаво да се пропуска , ама това сега ще ми вреди ли?

chefzz
11-10-2009, 18:31
Супер смешно ми стана като прочетох половината от постовете... :D

1-во Коремните преси не помагат за сваляне на мазнини и подобни, те са само за стягане.

2-ро По-хубаво е да си правиш пресата заедно с диетите ли каквото ще спазваш,НО никога не тренирай коремни мускули всеки ден.Те са мускули като всички други и ина тях им трябва почивка.2 пъти в седмицата по по-големи серийки и отброявания и след като ги направиш лягаш по корем слагаш си ръцете като за лицеви опори и се надигаш нагоре за да няма треска на другия ден ;)

ri41
11-10-2009, 19:17
аз докато карах колело лятото имах стегнат корем а сега се отпусна, нямам мазнини, но определено е отпусна по 200 преси на ден ще се стгне ли за месец, освен това ми показаха едни упражнения за долната част на корема и тях ще прилагам, също имам подут корем но знам че активията няма да помогне :(

OneGirl
11-10-2009, 19:42
аз докато карах колело лятото имах стегнат корем а сега се отпусна, нямам мазнини, но определено е отпусна по 200 преси на ден ще се стгне ли за месец, освен това ми показаха едни упражнения за долната част на корема и тях ще прилагам, също имам подут корем но знам че активията няма да помогне :(
Може ли да кажеш кои са тези упражнения за долната част на корема :oops: .

mArMaLaDkA
11-10-2009, 19:43
Активията е нишесте. Блъскана е с консерванти и всякакви такива боклуци. Престанете да се тъпчете с нея, че и да я препоръчвате като лек срещу подут стомах.
Подут стомах се лекува с редовно ядене, повече плодове и зеленчуци, по-малко полуфабрикати, зрънчовци и вафли.

Скачай на въже и ходи да бягаш, ако имаш възможност. Всякакви кардио упражнения биха ти били от полза. Не е лошо да правиш коремни, докато сваляш мазнини от корема, но не трябва да прекаляваш с тях, нито да очакваш, че от тях сваляш. Лично аз ги правя след кардио упражнения, за да избегна отпускане на кожата, не знам дали обаче има някакъв ефект, хах. Смисъл, приятно ми е да си правя всеки ден по малко. После, ако искаш да стягаш коремчето, ще увеличаваш коремните и така. Гледай само да не си прецакаш кръста с тях, че става кофти.

ri41
11-10-2009, 20:01
аз докато карах колело лятото имах стегнат корем а сега се отпусна, нямам мазнини, но определено е отпусна по 200 преси на ден ще се стгне ли за месец, освен това ми показаха едни упражнения за долната част на корема и тях ще прилагам, също имам подут корем но знам че активията няма да помогне :(
Може ли да кажеш кои са тези упражнения за долната част на корема :oops: .
сядаш на легло и сгъваш краката в коленете и ги вдигаш нагоре надолу