PDA

View Full Version : Страх!!!



aleXXL
11-10-2009, 16:47
Здравейте,знам че е малко детинско но имам някаква странна фобия към страшни филми!!!ЗНАМ!!!Тъпо е но е така!Гледам някой страшен филм след това ме е страх,на другия ден страха отминава и когато видя нещо свързано с филма,страха пак се връща!На какво се дължи този страх???Някой да ми отговори моля Ви!!! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

PurpleDream
11-10-2009, 16:59
що не спреш да гледаш страшни филми тогава?

bathory
11-10-2009, 17:05
:razz:

slynchoo
11-10-2009, 17:14
Ооо божее!
Ми не гледай страшни филми бе,кой те кара?!

billytalent
11-10-2009, 17:23
Посъветвай се с психиатър,сигурно имаш по-слаба психика хахахах и все пак това са само филми няма какво толкова да те плаши

Annihilati0N
11-10-2009, 18:04
xahHXAHXAHxhHAXhahxah решението наистина е да спреш да ги гледаш, аз така правя :D

cookie_master
11-10-2009, 18:26
ние откъде да знаем :-o

aleXXL
11-11-2009, 06:31
Оффф боже очаквам сериозни отговори а й ги гледам щото ми е интересно!!!А и не е само от страшни филми!Оуффф как да ви го обясня?Сега примерно Дяволът в Емили Роуз!Като го гледах ме стреснаха и след това ходих в болница!!! :? :? Не е много смешно от тогава се появи този страх!!! :-x :-x :-xЗнам че е смешно ама просто не знам какво да правя!

tanchu
11-11-2009, 09:53
Посъветвай се с психиатър,сигурно имаш по-слаба психика хахахах и все пак това са само филми няма какво толкова да те плаши

филми филми ама някой са по истински случай :D
и мен ме е шубе от такива филми..мислех си,че като гледам някой такъв ще ме е страх през ноща ама не..и въпреки тва ги гледам през деня на светло :D

GracelessIsDumb
11-11-2009, 10:28
Оффф боже очаквам сериозни отговори а й ги гледам щото ми е интересно!!!А и не е само от страшни филми!Оуффф как да ви го обясня?Сега примерно Дяволът в Емили Роуз!Като го гледах ме стреснаха и след това ходих в болница!!! :? :? Не е много смешно от тогава се появи този страх!!! :-x :-x :-xЗнам че е смешно ама просто не знам какво да правя!
що тогава не отидеш на психиатър,алоууу?

ri41
11-11-2009, 11:51
е да и мен ме беше страх като бях по-малка и гледх 1 част на тексаско клане, през цялото врме треперех на моменти си затварях очите и след това цял месец не спах като хората, но после почнах да гледам само ужаси и даже вече не ме впечатляват, гледам ги за убиване на вемето

aleXXL
11-11-2009, 11:51
Оффф боже очаквам сериозни отговори а й ги гледам щото ми е интересно!!!А и не е само от страшни филми!Оуффф как да ви го обясня?Сега примерно Дяволът в Емили Роуз!Като го гледах ме стреснаха и след това ходих в болница!!! :? :? Не е много смешно от тогава се появи този страх!!! :-x :-x :-xЗнам че е смешно ама просто не знам какво да правя!
що тогава не отидеш на психиатър,алоууу?

ходих!!!

aleXXL
11-11-2009, 11:53
е да и мен ме беше страх като бях по-малка и гледх 1 част на тексаско клане, през цялото врме треперех на моменти си затварях очите и след това цял месец не спах като хората, но после почнах да гледам само ужаси и даже вече не ме впечатляват, гледам ги за убиване на вемето

Значи ако започна да гледам само ужаси ще ми мине???

billytalent
11-11-2009, 11:54
Щом психиатър не ти е помогнал,как очакваш ние да го направим :D какво ти каза,като отиде.....щом ви плашат такива филми не ги гледайте или сте мазохисти хаха

GracelessIsDumb
11-11-2009, 11:57
Оффф боже очаквам сериозни отговори а й ги гледам щото ми е интересно!!!А и не е само от страшни филми!Оуффф как да ви го обясня?Сега примерно Дяволът в Емили Роуз!Като го гледах ме стреснаха и след това ходих в болница!!! :? :? Не е много смешно от тогава се появи този страх!!! :-x :-x :-xЗнам че е смешно ама просто не знам какво да правя!
що тогава не отидеш на психиатър,алоууу?

ходих!!!
Ти си уникална глупава..Що просто не вземеш един нож и не си срежеш вените..така неа те е страх

ArrowsOfDeath
11-11-2009, 12:11
Така яко си прецакваме нервната система с тея филми, ама продължаваме да ги гледаме :D

aleXXL
11-11-2009, 16:06
Щом психиатър не ти е помогнал,как очакваш ние да го направим :D какво ти каза,като отиде.....щом ви плашат такива филми не ги гледайте или сте мазохисти хаха

Каза ми че е от възрастта

tanchu
11-12-2009, 15:40
а ти на колко си?

billytalent
11-12-2009, 16:01
Всъщност в повечето случаи това с възрастта е глупаво и изтъркано,защото знам по-големи хора,които също не могат да гледат такива филми,а аз откакто се помня гледам предимно ужаси

mimsit0o0o
11-13-2009, 14:31
То и мене ме беше страх много преди то го израстнах!Сега си гледам страшни филми колкото си искам повтаряй си че не са истина и готово!!! :) :) :)

REPRESSED
11-13-2009, 15:01
Абе да ви кажа и аз първият път като гледах Емили Роуз имах леееки проблеми през нощта, просто човек се психира и като си легне всеки шум му j...ва майката, особено ако се събуди около 3 през нощта ... Още повече, че самият филм е базиран на истински събития, случили се през 1976 г. в Германия ... така че точно за този филм ти е доста простено да се стряскаш и да имаш проблеми с психиката.

mimsit0o0o
11-13-2009, 15:04
Абе да ви кажа и аз първият път като гледах Емили Роуз имах леееки проблеми през нощта, просто човек се психира и като си легне всеки шум му j...ва майката, особено ако се събуди около 3 през нощта ... Още повече, че самият филм е базиран на истински събития, случили се през 1976 г. в Германия ... така че точно за този филм ти е доста простено да се стряскаш и да имаш проблеми с психиката.

е е тва имам в предвид с Алекс сме фр и помня като го гледахме Васил като я стресна я заведоха в болницата!!!Беше много зле!А пък тоя филм простоо е адски страшен!!!

REPRESSED
11-13-2009, 15:12
Абе да ви кажа и аз първият път като гледах Емили Роуз имах леееки проблеми през нощта, просто човек се психира и като си легне всеки шум му j...ва майката, особено ако се събуди около 3 през нощта ... Още повече, че самият филм е базиран на истински събития, случили се през 1976 г. в Германия ... така че точно за този филм ти е доста простено да се стряскаш и да имаш проблеми с психиката.

е е тва имам в предвид с Алекс сме фр и помня като го гледахме Васил като я стресна я заведоха в болницата!!!Беше много зле!А пък тоя филм простоо е адски страшен!!!
Гаден си е, много си е гаден.Не е най-страшният филм, който съм гледал, но самият факт да знаеш, че нещо такова се е случило наистина ... гррр, ти трябва да си няк'ъв адски безчуствен, че да не се уплашиш поне мъничко.
По принцип много обичам да гледам някви такива 'реалити хоръри' - Blair Witch, Paranormal Activity... - всичко при тях е до психика, защото знаеш, че колкото и реалистично да изглежда не е реално.Но Емили Роуз ... този филм доста ще си мисля преди да го гледам за втори път.

padnaloblak
11-13-2009, 15:38
:D за емили да кажа.. изтеглих го преди 7 8 месеца и като изгледах първата сцена и се отказах :shock:

REPRESSED
11-13-2009, 15:41
:D за емили да кажа.. изтеглих го преди 7 8 месеца и като изгледах първата сцена и се отказах :shock:
Хахах, браво, сега пробвай да изгледаш и втората :D

Linns
11-13-2009, 15:59
Оффф боже очаквам сериозни отговори а й ги гледам щото ми е интересно!!!А и не е само от страшни филми!Оуффф как да ви го обясня?Сега примерно Дяволът в Емили Роуз!Като го гледах ме стреснаха и след това ходих в болница!!! :? :? Не е много смешно от тогава се появи този страх!!! :-x :-x :-xЗнам че е смешно ама просто не знам какво да правя!
що тогава не отидеш на психиатър,алоууу?

ходих!!!
Ти си уникална глупава..Що просто не вземеш един нож и не си срежеш вените..така неа те е страх :razz: :razz: :razz:

mimsit0o0o
11-13-2009, 16:13
:D за емили да кажа.. изтеглих го преди 7 8 месеца и като изгледах първата сцена и се отказах :shock:
Хахах, браво, сега пробвай да изгледаш и втората :D

Той ако я изгледа щом на първата е спрял значи на втората и той като Алекс...В болница!!!! :-D :-D :-D :-D :-D Алексче не се обиждай кукло моля те!!! :-)

deSireeE
11-14-2009, 12:28
Спри да гледаш тогава.... :grin:

nicolepcd
11-14-2009, 12:36
Аз като играх симс преди 3-4 години... и си бях направила нащо семейство и не знаех кода за пари и нямаше пари да им купя хладилник :lol: и дойде смъртта и ме взе точно меееен... и после сигурно половин година ми се е привиждала :lol: Разбирам те, и мен ме е страх... честнооо... Страшни филми никога няма да гледам... веднъж гледах... и последствията бяха катастрофални!!! :booooomb: 8-)