PDA

View Full Version : Това май е краят ...



goshko535
11-10-2009, 20:13
Може би чувствата ми в момента да са страшно объркани да не знам какво искам, да не знам какво искам да кажа, да не знам защо искам да се събудя утре, но с ръка на сърцето си знам, че това ще е любовта която никога няма да забравя. Момичето за което се борих, момичето което обикнах за ужасно кратко време, но мисля че за първи път осъзнах какво е истинската любов, за първи път изпитах чувства по силни от тези който съм изпитвал преди...

Може би това да е било най-трудната ми връзка до сега, но колкото по трудна е била толкова по желана е ставала ... толкова повече съм искал да бъда с момичето което ме събуждаше и ми казваше "Айде ставай бе стига си спал", с момичето което идваше пред мен изправяше се на пръсти прегръщаше ме ... и ме целуваше толкова нежно, че просто каквото сравнение използвам няма да бъде достатъчно добро и силно, че да опиша всичко което ми даваха тези моменти.

Колкото и рядко да чувах думите "Обичам те!" те ме караха да се чувствам едиствен и да политам. Когато чуех тези думи целия Свят беше в краката ми, а аз бях някъде горе в облаците...

Всичко това приключи просто в последно време дори не останаха хора на който мога да споделя какво чувствам, човек който да ме посъветва, човек който да ме прегърне и да ми каже всичко ще се оправи дори и да знае, че няма да е така ... просто сега съм сам ...

И хора обичайте, но никога не задушавайте хората с любовта си и колкото и трудна и невъзможна да бъде вашата връзка теглете една майна на всичко и гледайте напред и предначертайте живота си с човека до вас!

peshost
11-10-2009, 20:15
:) :)

FiRe_LaDy
11-10-2009, 20:18
Живота продължава!Горе главата и само напред.Знам,че е трудно,защото съм в подобна ситуация,но съм силна и успявам.Не трябва да се предаваш пред нищо.Ще изгрее слънцето и за нас :)

elsy
11-10-2009, 20:18
И хубава, и гадна тема...

Няма ли начин да се съберете отново?

goshko535
11-10-2009, 20:23
И хубава, и гадна тема...

Няма ли начин да се съберете отново?

Работата е прекалено сложна връзката ни е от разстояние виждаме се за 2 дена седмично, едвам издържаме на напрежението и такам ...

AlokiNn
11-10-2009, 20:25
И къде е смисъла на темата :-o

elsy
11-10-2009, 20:29
И хубава, и гадна тема...

Няма ли начин да се съберете отново?

Работата е прекалено сложна връзката ни е от разстояние виждаме се за 2 дена седмично, едвам издържаме на напрежението и такам ...
Ем, не е чак толкова рядко :-o :-o
Ако имате наистина силна връзка не мисля, че тва ще попречи, ама щом казваш...

Kukumqvka
11-10-2009, 20:29
Квото и да става живота си продължава ..

goshko535
11-10-2009, 20:34
И къде е смисъла на темата :-o

nqma takaw spoko :]]]

AutomatiC
11-10-2009, 20:35
и все пак мисля,че няма да е единствената

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-10-2009, 20:39
Историята ти е трогателна,най-малкото защото рядко се случва момче да говори така за любимата си...личи си че си изпълнен с чувства на любов и същевременно на отчаяние,но знаеш ли след всички лоши моменти в един миг идва нещо хубаво,прекрасно и грандиозно,което променя всичко и след това над страданието си ти гледаш с надсмешка!

Ще бъдеш с още много момичета,независимо от това дали ще бъдеш с тях от истинска любов или просто за забавление,но нещата винаги се променят.Сега си сам чувстваш се празен,а утре съвсем случайно можеш да срещнеш момиче,в което да се влюбиш.

Но защо казваш че си напълно сам? Нямаш ли приятели,на които да споделиш...

А и прочетох в постовете ти че връзката ви е била от разстояние и за това може би раздялата е по добрия вариант,така поне нещата няма да се задълбочават все повече и повече и сегашната ще е двойно по-малка от тази,която може би би изпитал след това...

Просто се опитай да гледаш от хубавата и сладката страна на нещата,а не само от песимистичната и лоща...

Успехи ..

goshko535
11-10-2009, 20:46
Знам, че не е първата и че няма й да е последната ... знам, че ще има още много, но това е момичето което след първия път когато бяхме заедно (то даже си беше интимно) правихме любов, не се чукахме, не правихме секс, а любов всичко беше толкова нежно, толкова красиво, като по филмите. Дори съм сигурен, че й във тях не е имало такива добри сцени каквато беше нашата ... месец и полувина бяхме всеки ден заедно но после ми се наложи да замина ...

Преди това съм имал по дълги връзки от сегашната, но никога несъм изпитвал такива чувства, никога несъм бил толкова щастлив, никога несъм искал някой така както съм искал нея!

Nich
11-10-2009, 21:55
И хубава, и гадна тема...

Няма ли начин да се съберете отново?

Работата е прекалено сложна връзката ни е от разстояние виждаме се за 2 дена седмично, едвам издържаме на напрежението и такам ...
Ем, не е чак толкова рядко :-o :-o
Ако имате наистина силна връзка не мисля, че тва ще попречи, ама щом казваш...

:razz:

Presley
11-10-2009, 22:03
Не бе,има още 3 години до 2012-та!

FromAutumToAshes
11-10-2009, 22:04
И къде е смисъла на темата :-o


Между редовете :D :D

lubomirky
11-10-2009, 22:31
епф.. тъкмо си помислих, че пак ще имам възможността да давам съвети на едно емо как да се самоубие, пък то какво се оказа. вече не сте ми интересни :<

mechtaq_za_teb
11-11-2009, 06:07
Животът продължава и всичко ще се оправи!
Като гледам отстрани си е така, но когато се случи на мен не го осъзнавам толкова лесно, колкото сега.
Така е... една любов идва, а после си отива и някой винаги го боли, но въпреки това светът продължава да съществува и животът си върви. Дали ще загубим времето си в съжаления по миналото зависи от нас. В крайна сметка всичко отминава и рано или късно се появява онзи някой, който да ни накара да повярваме отново в онова хубаво чувство... което вероятно така или иначе пак ще ни нарани.

balu4ka
11-11-2009, 08:52
И при мен е така :-k
Нещата са долу горе като твоята история,но аз загубих доверие и т.н.
И то с основателни причини, и все пак мразя разтоянието,мразя това ,че не можеш да се довериш на най-близкия човек до теб.
Най -лошото е ,че си сам,какво е станало с приятелите ти ?(само не ми казвай ,че си ги оставил заради нея..доста глупава постъпка)

elsy
11-11-2009, 10:25
И хубава, и гадна тема...

Няма ли начин да се съберете отново?

Работата е прекалено сложна връзката ни е от разстояние виждаме се за 2 дена седмично, едвам издържаме на напрежението и такам ...
Ем, не е чак толкова рядко :-o :-o
Ако имате наистина силна връзка не мисля, че тва ще попречи, ама щом казваш...

:razz:
Кое ти е толкова смешно и аз да се посмея поне?!

ImmortalForever
11-11-2009, 15:45
Ще се съглася , че е трогателно, но и вие се съгласете , че е прекалено лигаво за мъж......

CrAzYyYy
11-11-2009, 15:46
И хубава, и гадна тема...

Няма ли начин да се съберете отново?

Работата е прекалено сложна връзката ни е от разстояние виждаме се за 2 дена седмично, едвам издържаме на напрежението и такам ...
Ем, не е чак толкова рядко :-o :-o
Ако имате наистина силна връзка не мисля, че тва ще попречи, ама щом казваш...

Ако връзката наистина е силна и аз така мисля.. но.. :(

lifelesscorpse
11-11-2009, 16:01
Аз с приятеля ми,въпреки че сме от един град (София) и сме на двата й противоположни края,също се виждаме 2 пъти седмично за по няколко часа (а единия от двата пъти за половин час...),което е още по-ужасно.Хем сме толкова близо,хем и ужасно далеч... Просто и двамата няма как да се видим за повече(училище,работа,друг задължения,които не може да се отложат)...ужасно трудно е,но въпреки всичко сме заедно и колкото и да е трудно...това е.Не може да загърбиш любовта само заради разстоянието.Ако наистина тя за теб е това,което си описал...Няма да ти се мешам,но...Просто споделям и изказвам мнението си... :)

lubomirky
11-11-2009, 21:41
Ще се съглася , че е трогателно, но и вие се съгласете , че е прекалено лигаво за мъж......

ахаа \:D/