PDA

View Full Version : Обкръжен съм от миндили. Как да не се нервирам?



MrUndaztood
11-10-2009, 20:59
Вече ме е срам да пиша поредната тема..
С никой от милата ми рода и от двете страни не мога се разбера.Хора с едноцифрен IQ. Аз им казвам не - те го мислят за да,аз им кажа да - те не са дочули. Не го прави - правят го. Махни се - стои и се натиска. Млъкни - още повече започва да говори.
Отделно са и страшно големи егоисти са.Отделно и те се карат помежду си,но естествено АЗ съм виновен за това.За това,че вятъра блъска вратите - АЗ (тази сутрин стана това).За това,че телевизора се развалил,докато съм бил на даскало - АЗ!
Говоря съвсем сериоино,буквално е така.
За тези,които не знаят ... Баща ми е в София,майка ми живее във Варна.Естествено,това не ми пречи да се карам с майка ми по телефона нон-стоп,само дето вратите не мога да тряскам,след котео не си говорим 2-3 седмици.С баща ми също.А аз живея в едноооо забутано място на час от Пловдив,с баба ми,вуйчо ми и Сие,с тях също сме в една тоталнааа битка.



До такава степен са ми опънати нервите (на вънка,когато не съм у нас съм адски спокоен!),че освен,че си докарах косопад,средният и безименият ми прът на дясната ръка да треперят както си стоя и гледам ТВ. Просто откачам наиситна,не мога и да се съсредоточа,да не мисля за нещо.Като легна да заспивам,се ... не знам как да го опиша,като тик ми е - сяпам се.


Топло ми беше днеска и излезнах по тениска и дъртата веднага почна - Обличаай се! (На 17 съм бтв) Студено е! Викам и ходи се гръмни,като ти е студено се обличай ти. Естествено отиде и измъдри това на майка ми :lol: Тоой,да го видиш,в това студено време по тениска...майка ми с еобажда,питам я за тениската ли се обаждаш,казва да,отговарям да,добре друго да казваш...

Цяяяяял ден,цяяяяял от сутринта ме е почнала ти,тва,ти онуй...обличай се ща хване свински грип :lol: .... не мога просто аз си мия лицето,тя ми вика ще ти окапе още повече косата...

крещя,крещя нон стоп гърлото ме боли не мога повече.вече се дразня дори по начина по който диша след като стане от леглото,по начина по който се прозява .... ааааа....съвсем сериозно,адски се дразня от туй...като ходи пъшка некво заклано,като прозява се прозява по възможно най-селският планински начин ....

а ако мълча тя продължава да говори,говори,говори,само глупости и пенсионерски измишльотени,колкото ми е напрегнато с грижи за косата като вземе да ми бълва и напомня,че ми е оредряла,че ще ми окапе.... колкото ми е шибано направо изпадам на ръба на нервна криза...

за всяко нещо и викам млъкни,млъкни,махай се от тука...тя седи,говори продължава да говори едно и също,пак крещя разкарай се и тя седи и пак говори,пак крещя и тоя път взимам нещо да я замервам и тя се маха...

не мога просто,като кажа на майка ми за майка й (дъртата),тя вика и какво да направя и така започвам да я хокам и нея да вземе да си я кротне щото ми е дошла до гуша и от там подхващам друга тема и скандала по телефона е готов... и накрая ако ми изръси едно "И какво да направя?!" направо превъртам,а ако ми затвори телефона докато крещя я набирам пак и и викам няма да ми затваряш преди мен телефона и и го затварям,след което 2-3 седмици не си говорим,в туй време я дере от вътре,но тъй като е инат не звъни,само че аз съм по-голям инат от нея и аз не звъня...накрая тя звъни първа.ХА!

селският ми вуйчо и селското му семейство изобщо няма да говоря...тях изобщо дори не ги виждам толкова пъти колкото дъртата.


постояно си мисли че може да ме плаши щяла да каже на майка ми,че си купувам козметика и шампоани от парите ми за храна и не ям,щяла да каже,това онова всичкоооо

а отгоре на всичко дъртата е скарана с вуйчо ми и Сие и за 17 години само аз съм я защитавал,щото устата й е хич не може да си я отвори на него или на 12 годишният ми урунгел (братовчед),който я бие,или на шибаната ми вуйна,която си е истеричка де
и после отива и ме соса за всичкооооооо,обвинява ме,че съм оставил майка ми във варна,а съм дошъл тука,че майка ми се разболяла заради мен от диабет и т..н дадааааааа

пълен съм с грижи,ходя на кандидат-студентски уроци по химия до пловдив (т.е пътувам всяка събота с влака 1ч едната посока) не съм се наспивал (до този понеделник) цял откомври,очите ми са с адски сенки,все едно съм се гримирал сериозноговоря,разпределя си парите за седмицата и т.н и тия нерви дето ми ръсят...

не мога я трая,искам да спра да и обръщам внимание на глупостите,н само на нея,ами на всички,щото от тва всичко само аз си вредя и знам,че спра ли ще ми се оправи и косата и треперенията и всичко...но каааккк

Di
11-10-2009, 21:00
Кой ще го прочете тва.. :-o

MrUndaztood
11-10-2009, 21:04
не ми пука,олекна ми малко

clever
11-10-2009, 21:10
ее животът не е лесен и не е лесно да слушаш как ти говорят глупости .. ко да се прави :lol: :lol:

Tukanemanikoi
11-10-2009, 21:30
"България не ме обича, ама аз съм ебаси пича".Малко така го изкара всички са криви и само ти си правия без дори да се помъчиш да погледнеш през призмата на другия. Не се замисляш че майка ти "досажда" не защото и е кеф а защото се тревожи за теб...или това е миндилско...не знам помисли си.

iv4oiv
11-10-2009, 21:52
Приятел, мойте съболезнования но си прецакан яко.
Родителите ти са те зарязали без надзор, без възпитание, без обич. Нормално е да мразиш всичко и всички и най вече себе си. Нормално е да не можеш да се разбираш с хората - ти просто не знаеш как. Не са те научили. Не са те научили нито да обичаш нито да бъдеш обичан.
Мислиш, че сега ти е зле. Мислиш, че сега имаш проблеми ли. Не, нямаш. Ти сам си ги измисляш и създаваш.
Та ти си на 17. Как ще крещиш на възрастен човек който се грижи за теб.
На твое място бих обвинявал майка ти и баща ти. Обикновенно единия родител не е стока, но другия компенсира. При тебе и двамата са пълни боклуци. Щом са те зарязали на произвола на съдбата и никой от тях не те е взел със себе си да те гледа, обича и възпитава. Улицата не може да те възпита или да те научи да обичаш и да бъдеш обичан. Затова е семейството. За да те научат как да се справяш в живота и как да създадеш свое семейство.

peeety
11-10-2009, 21:55
Опитай се да се промениш поне малко, не крещи за най-малкото нещо, така нещата няма да се оправят. Пък и хората, с които живееш са отговорни за теб. Ако нещо ти се случи - те са виновни.
Все пак, радвам се, че те познавам.

Djuff
11-11-2009, 08:03
Стани рапър и рапирай за т'ва колко ти е гадно или ги утрепи докат спат ;)

MrUndaztood
11-11-2009, 08:15
Депресирах се от вашите мнения... отивам да си срежа вените.



На пък тогава ще говорим като толкова много знаете:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=278223&highlight=



И не са ме зарязали...божееее
:lol: :lol: :lol: :lol: aз отидох там,защото исках да се върна при приятелите ми,а не защото са ме зарязали...ако ме бяхазарязали нямаха да ми пращат пари,поне малко логика вкарай :lol:
Определено си объркал темата.Вземи прочети като ти е толкова зор отново.Защото освен годините ми 1 нещо вярно не каза,колкото и да не ти се ще.
Но като цяло няма да започвам да изваждам факти,щото ми е и без туй спокойно,просто ще ти пожелая един ден да имаш мила рода като моята,от сърце ти го желая!

Ей Пудел,на много отворена взе да ми ставаш тука,после кат ти пиша в скайп пак ще падаш на колене... :lol:

SuperBadSuperFresh
11-11-2009, 09:15
Ей аз го прочетох :lol:
Ами на 17 си.Това значи че след година ще можеш да прекъснеш контакти с тях.Не че е хубаво,ама така като чета,положението е доста кофти.Пък ато станеш на 30-40,кой знае,може да станеш като тях.Все пак от гените си никой не може да избяга. 8-)
Аз предлагам от сега да почнеш да мислиш и да се буташ за някоя доходоносна работа,с която да се издържаш ако евентуално се изнесеш.

MrUndaztood
11-11-2009, 09:27
Ей аз го прочетох :lol:
Ами на 17 си.Това значи че след година ще можеш да прекъснеш контакти с тях.Не че е хубаво,ама така като чета,положението е доста кофти.Пък ато станеш на 30-40,кой знае,може да станеш като тях.Все пак от гените си никой не може да избяга. 8-)
Аз предлагам от сега да почнеш да мислиш и да се буташ за някоя доходоносна работа,с която да се издържаш ако евентуално се изнесеш.

EВЕНТУАЛНО!?

Аз ще се изнеса.Избрал съм и какво ще кнаидадтствам(медицина),по нах и да се подготвям за кандидат-студентския по химия.

И не,няма.Разликата между всеки един от нас е огромна.За това се и чудя как изобщо такива хора могат да имат нещо общо по между си.

tainaTaa
11-11-2009, 09:48
Опитай да се успокоиш и да не им крещиш толкова, защото както ти се държиш с тях и те ще се държат така с теб. За да не мислиш постоянно за това намери си някое хоби с което да се занимаваш. Пък когато станеш на 18 просто се изнеси...

MrUndaztood
11-11-2009, 10:29
Опитай да се успокоиш и да не им крещиш толкова, защото както ти се държиш с тях и те ще се държат така с теб. За да не мислиш постоянно за това намери си някое хоби с което да се занимаваш. Пък когато станеш на 18 просто се изнеси...


Точно аз съм този,който иска а говори преди да крещи. В началото на всеки скандал им казвам,че ще се скараме и хич не ми се крещи,но ако те държат ще го направим,казват добре,нека се скараме и така се почва.Аз им казвам да мълкнат или да се махнат,за да не крещя,те стоят и си продължават да си говорят какво е станало днеска,как комшийката минала и не ги поздравила и т.н ... От едното ухо минава,през другото излиза

elito0o0o0
11-11-2009, 10:42
Миндил=??

MrUndaztood
11-11-2009, 11:21
Миндил=??


по принцип значи брантия,уруспия,кuрва и т.н

metaxa
11-11-2009, 11:59
А нямаш ли приятели, с които да излезеш на квартира. Вашите ти пращат пари все пак, но не знам. Излизай повече и се връщай възможно най-късно, когато си ядосан излез и се разходи, мисля, че е по-добре, отколкото да тряскаш врати.