PDA

View Full Version : Към момичетата...helppp



gabi_94
11-10-2009, 21:10
Лелеле от днес адски ми щипе като пишкам, ужасно е, освен това място не мога да си намеря защото ме сърби и боли едновременно...Ужасно ееее...Мисля си, че може да е заради сапуна с който се мия....обикновено се мия с интимен гел, но от няколко дни със сапун...направо ужасс, ще се побъркам хора...Кажете нещо, което да ми помогне, че в четвъртък трябва да обикалям доста и задължително трябва да ми е комфортно...

liim0nka
11-10-2009, 21:14
предполагам крем здраве поне ще облекчи болката.. :)

Abigoria
11-10-2009, 21:19
Цистит? Иди на лекар, пусни си урина за изследване. Пий много вода.

clever
11-10-2009, 21:20
може да имаш цистит или някаква инф.
отиди на лекар утре и ще ти каже кфо да направиж за да си на линия в четвъртък :D :D успех! :D

cooool
11-11-2009, 10:04
как може да се миеш със сапун... като свърши интимния гел ползвай само вода, сапуните са по-кисели от интимните гелове и дразнят.. а за пишкането.. кво чакаш..отивай на лекър.

marielitka
11-11-2009, 10:59
Всеки организъм реагира различно. Това може и да е от бельото, което носиш. Но в такъв момент винаги се консултирай с лекар.

Abigoria
11-11-2009, 12:57
аз като не си сменях бельото 6 дена така ми беше станало и беше мн гадно :oops:
ама се опрайх с крем :D
:shock: :shock: :shock: 6?!?! :razz: :razz: :razz:

ameli
11-11-2009, 12:58
ако се бръснеш, може да си се порязала и затова да ти щипе :) недейте да плашите момичето така, за всеки случай поседи чичо/леля доктор :)


аз като не си сменях бельото 6 дена така ми беше станало

как може да не се миеш почти цяла седмица :shock: то от немърливост така става :?

aloveyou
11-11-2009, 12:59
Отиди на лекар
Може да е цистит - както казаха..

boniboon
11-11-2009, 15:52
мен ми се получава понякога, когато съм в цикъл :-o

clever
11-11-2009, 16:04
аз като не си сменях бельото 6 дена така ми беше станало и беше мн гадно :oops:
ама се опрайх с крем :D
О.о :lol: :lol: :lol:

lori
11-11-2009, 16:07
аз като не си сменях бельото 6 дена така ми беше станало и беше мн гадно :oops:
ама се опрайх с крем :D
:shock: :shock: :shock: 6?!?! :razz: :razz: :razz:

не бях в нас просто :-D

не го приемай като заяждане, обаче да разбираме че като не си си у вас не се миеш по 1 седмица ли? :-o

mArMaLaDkA
11-11-2009, 20:46
Може ли да сте толкова глупави и да не съзнавате, че това е фейк? Вместо това се връзвате и всяка подава глава да налива акъл.

INSIDER
11-12-2009, 09:35
Лелеле от днес адски ми щипе като пишкам, ужасно е, освен това място не мога да си намеря защото ме сърби и боли едновременно...Ужасно ееее...Мисля си, че може да е заради сапуна с който се мия....обикновено се мия с интимен гел, но от няколко дни със сапун...направо ужасс, ще се побъркам хора...Кажете нещо, което да ми помогне, че в четвъртък трябва да обикалям доста и задължително трябва да ми е комфортно...

Земи си измий оная работа 1 път и нема да те сърби :razz:

WaterLilly
11-12-2009, 20:25
Лелеле от днес адски ми щипе като пишкам, ужасно е, освен това място не мога да си намеря защото ме сърби и боли едновременно...Ужасно ееее...Мисля си, че може да е заради сапуна с който се мия....обикновено се мия с интимен гел, но от няколко дни със сапун...направо ужасс, ще се побъркам хора...Кажете нещо, което да ми помогне, че в четвъртък трябва да обикалям доста и задължително трябва да ми е комфортно...

Земи си измий оная работа 1 път и нема да те сърби :razz:
Стига си ръсил тия тъпи коментари, малоумник такъв...

Намажи се с някакъв крем - бочко, здраве, нещо такова успокояващо.

mrtn
11-28-2009, 12:42
аз като не си сменях бельото 6 дена така ми беше станало и беше мн гадно :oops:
ама се опрайх с крем :D
:shock: :shock: :shock: 6?!?! :razz: :razz: :razz:

не бях в нас просто :-D

не го приемай като заяждане, обаче да разбираме че като не си си у вас не се миеш по 1 седмица ли? :-o

аз невиждам проблем че се случва понякога. и да на чуждо място не го права :?
ама добре че рядко да хода :-D
Ми да какъв е смисъла, по твоята логика.. :lol:

SuNsHiNe6
12-29-2009, 18:06
И аз мисля,че е цистит.Като се миеш сложи една супена лъжица сода бикарбонат и ако не ти мине, отивай на лекар.Успех :)

haritov
12-29-2009, 21:37
И аз мисля,че е цистит.Като се миеш сложи една супена лъжица сода бикарбонат и ако не ти мине, отивай на лекар.Успех :)

цистит ама друг път
ако беше така щеше да уринира над 50 пъти на ден
и ако цистита се лекува така аз съм трамвай

да си правила секс?

foreverr
12-29-2009, 22:21
Ми на мен ми беше станало така, но освен че ми щипеше, също и пишках по-често и беше цистит и само с хапчета се оправих, но може да е някво раздразнение от сапуна, и все пак най-добре е да с епосъветваш с лекар!

daru6a1
01-01-2010, 10:44
За всеки случай отиди при гинеколог ,, да те посъветва нещо .. :)

peteto_love
01-01-2010, 15:28
За всеки случай отиди при гинеколог ,, да те посъветва нещо .. :)

Иди на лекар

dewil
01-01-2010, 15:52
Не съм момиче,но все пак ще ти кажа да отидеш на лекар..

kalpazanka
01-01-2010, 16:45
За всеки случай отиди при гинеколог ,, да те посъветва нещо .. :)
Абе, ей! Грам познания за телата си ли нямате?! Момичето се оплаква от щипене, докато пишка! Стига писахте за гинеколози! Утре друго хлапе ще отвори темата, ще се шашне от изписаните простотии и няма да смее да каже на майка си да го заведе на лекар!

Biskfitka
01-01-2010, 19:47
Темата е от преди 1 месец-момичето сигурно се е оправило,но както и да е...
Сигурно е било от сапуна-И как ще си маже крем здраве там :shock: и сода бикарбонат о.О.... :-o

daru6a1
01-02-2010, 10:31
Темата е от преди 1 месец-момичето сигурно се е оправило,но както и да е...
Сигурно е било от сапуна-И как ще си маже крем здраве там :shock: и сода бикарбонат о.О.... :-o

Ами содата се разтваря във вода :D

daru6a1
01-02-2010, 10:31
За всеки случай отиди при гинеколог ,, да те посъветва нещо .. :)
Абе, ей! Грам познания за телата си ли нямате?! Момичето се оплаква от щипене, докато пишка! Стига писахте за гинеколози! Утре друго хлапе ще отвори темата, ще се шашне от изписаните простотии и няма да смее да каже на майка си да го заведе на лекар!

Ами това си е мое мнение .. ;)

Stuff
01-03-2010, 10:59
Според мен проблема може да идва от това, че не си измила сапуна както трябва и на мен ми се е случвало XD но най-добре тичкай на лекар : ))

GunSnSteelflowers
01-03-2010, 17:24
Темата е много стара ,но както и да е ..Измий се няколко пъти с калиев перманганат ,разтворен с топла вода . И да пиеш много вода .