PDA

View Full Version : Помогнете моляви



fitila91
11-11-2009, 06:41
Здравеите имам един много голям проблем с приятелката ми и незная какво да правя..

Та ходим от 7 месеца вече и още не сме правили секс което ме учудва и ме стряска.Всеки път говорим , и тя ми отговаря "Не съм готова" и това е в продължение на доста време та какво да правя помогнете ми :(

t0d1t0
11-11-2009, 06:45
намери си любовница. А щом като толкова много я обичаш то - http://4.bp.blogspot.com/_vC43AIa-0YU/SmBJjF6hRfI/AAAAAAAAH8A/Pbg0xB6SGJY/s400/gordon_brown_thatcher_sex_doll.jpg

iv4oiv
11-11-2009, 06:51
Ако смяташ да се жените - чакай. Ако не и все пак държиш на нея - намери си друга за секс а тая само за приятелка. Нещата трябва да са взаимни. Щом твойта не иска - нимфоманки колко щеш.
Можеш да пробваш да я възбудиш до неузнаваемост, да свърши 2-3 пъти от пръстчето ти и ако и тогава не иска - тежък случай. Бегай при друга.

Punisherrr
11-11-2009, 06:51
И кое по-точно те кара да се учудваш? Сподели туй-онуй все пак...

- Момичето девствена ли е?
- Отношенията ви как са?
- Дали ТИ не стряскаш нея всъщност?
- Какво като ходите от 7 месеца? Това не я задължава да спи с теб,ако има причина (някоя от изброените може би?)

Punisherrr
11-11-2009, 06:59
Ако не и все пак държиш на нея - намери си друга за секс а тая само за приятелка. Можеш да пробваш да я възбудиш до неузнаваемост, да свърши 2-3 пъти от пръстчето ти и ако и тогава не иска - тежък случай. Бегай при друга.

''Ако държиш на нея - намери си друга за секс '' Що за малоумно изказване беше това? Леко си противоречи ''да дъжиш на някой'' и ''намери си друга за секс'' :? Мислете малко...

Или второто ти предложение... момичето е казала,че НЕ Е ГОТОВА.. (по еди ква си причина) Ако тръгне да пъха квото и да било и да се натиска няма да го види тоя секс хич.

Вместо да се хвърляте на великите си методи,вземете се сетете да ГОВОРИТЕ с човека(момичето)... :? Тва не ходеща дупка!

britzy
11-11-2009, 07:02
Е и кво като сте от седем месеца и не праите секс,ако я обичаш,няма да я насилваш,аа брат кво да ти обясняам,държиш ли на нея ше чакаш-или си толкооооова разгонен?!!!!

t0d1t0
11-11-2009, 07:04
Тва не ходеща дупка!
:shock:

Значи егаси и сериозната тема дето е пуснал,че чак да се трогнем и да му отговорим сериозно. Защо не му пуска приятелката?! Е ми това,че са ходили 7 месеца нищо не означава! Щом като не иска и не се смята за готова то ти едва ли нещо ще промениш. Поговорете,направи някакво действие за да се почувства готова!!! А и на колко сте?! 14?!

А и Pesenta , знам,че ще видиш тая тема и ще ми философстваш,то ето ти примера за онези 99%та за които ти говорех.

sunshinepp
11-11-2009, 07:18
Здравеите имам един много голям проблем с приятелката ми и незная какво да правя..

Та ходим от 7 месеца вече и още не сме правили секс което ме учудва и ме стряска.Всеки път говорим , и тя ми отговаря "Не съм готова" и това е в продължение на доста време та какво да правя помогнете ми :(

просто я изчакай да го пожелае, да се почувства готова..секса по-важен ли ти е от нея?

HristoGavrilov
11-11-2009, 07:20
А бе, ти обичаш ли я или не? Държиш ли на нея? Ако отговорът и на двата въпроса е "да", тогава ще чакаш. Имаше едно момиче, което го чаках две години, ама като я обичам какво да правя?! Така, че ако я обичаш, чакай и ти.

aloveyou
11-11-2009, 07:35
А бе, ти обичаш ли я или не? Държиш ли на нея? Ако отговорът и на двата въпроса е "да", тогава ще чакаш. Имаше едно момиче, което го чаках две години, ама като я обичам какво да правя?! Така, че ако я обичаш, чакай и ти.

+++

Ако "наистина" я обичаш - чакай..Няма какво да правиш - щом тя не се чувства готова

Neopitom3na
11-11-2009, 07:48
не я прeтискай

marielitka
11-11-2009, 09:30
Мисля,че ако държиш на нея ще можеш да издържиш докато е готова. Колкото повече бързаш, толкова повече ще почне да се притеснява и ще се дърпа :wink: Трябва да имаш търпение,младеж :wink: Има още много начини да се забавлявате :P

ubuntureload
11-11-2009, 10:12
Чупи и главата с камИк 8-)

Shtastlivkataa
11-11-2009, 10:31
Няма значение от колко време ходите, както се казва- Говорене му е майката :P . Така де, ти изобщо разбрал ли си защо "не се чувства готова" .. все пак трябва да има някаква причина, а и вие на колко години сте.. ? 8)

CrAzYyYy
11-11-2009, 15:23
Чупи и главата с камИк 8-)

:lol:

така, така! :D

m0n4yyy
11-11-2009, 15:32
Мм аз пък да те питам ти само за единия секс ли си с нея ?? .. Не мисля, че това трябва да те учудва .. спри да я притискаш и остави тя сама да си го поиска .. а ако ли не просто остави момичето намира ... :?

CrazySweety
11-11-2009, 18:23
Мм аз пък да те питам ти само за единия секс ли си с нея ?? .. Не мисля, че това трябва да те учудва .. спри да я притискаш и остави тя сама да си го поиска .. а ако ли не просто остави момичето намира ... :?
+100

Cucko0
11-11-2009, 18:39
Ако не и все пак държиш на нея - намери си друга за секс а тая само за приятелка. Можеш да пробваш да я възбудиш до неузнаваемост, да свърши 2-3 пъти от пръстчето ти и ако и тогава не иска - тежък случай. Бегай при друга.

''Ако държиш на нея - намери си друга за секс '' Що за малоумно изказване беше това? Леко си противоречи ''да дъжиш на някой'' и ''намери си друга за секс'' :? Мислете малко...

Или второто ти предложение... момичето е казала,че НЕ Е ГОТОВА.. (по еди ква си причина) Ако тръгне да пъха квото и да било и да се натиска няма да го види тоя секс хич.

Вместо да се хвърляте на великите си методи,вземете се сетете да ГОВОРИТЕ с човека(момичето)... :? Тва не ходеща дупка!


++ 8)

wizzybizzy123
11-11-2009, 19:10
погворете, а ти реши дали си с нея само заради секса,... ако е така значи си пълен идиот... смис 7 месеца да ходиш с някой само заради тва е адски тъпо... :( ии не разбрах на колко сте?

Annihilati0N
11-11-2009, 19:18
Брат к'во да ти кажа друго освен, че много често се върти един въпрос в главите на момичетата и той е "Само заради секса ли е с мен?" и някои подхождат доста плахо :)

П.С. Търпение му е майката, карай още малко на ножки и това е :)

CrAzYyYy
11-11-2009, 19:28
П.С. Търпение му е майката, карай още малко на ножки и това е :)

Много е прав.. :)

Pesenta
11-11-2009, 19:38
Само не изнаверявай , не постъпвай като кифла ... Чакаш а междувременно набивай на чикии ...

fitila91
11-11-2009, 19:43
Кво да ви кажа говили сме не 1 път до сега и когато говорим всеки път ми казва "не съм сигурна дали искам да го направя" много я обичам и не я притискам и тя ме обича и неможем 1 без друг. Тя е на 16(почти на 17)и е девствена а аз съм на 18. Забавляваме се по всички други начини опипваме се ловим се за... и когато стане дума за СЕКС винаги отговора е "НЕ СТИГА" Отношенията ни са перфектни и нямаме проблем с тях.

Pesenta
11-11-2009, 19:47
Ами чакаш ч брато нема какво да напрвим ние ... предразположи я някак си

Cazzaniga1
11-11-2009, 20:13
Тва не е ходеща дупка!
:shock:


А и Pesenta , знам,че ще видиш тая тема и ще ми философстваш,то ето ти примера за онези 99%та за които ти говорех.

Това просто ме разби :lol: напълно съгласен сам с мението ти иначе , обаче ако с Pesenta имате някакви търкания за ваше добро е да си ги опрайте ! И да знаеш, че съм пристрастен ! Той е от моя град ! :smt018

t0d1t0
11-11-2009, 20:15
:lol:

milickata
11-11-2009, 21:48
Ммм....искам да кажа че никое момиче в началото(ако е девствена) не ляга по гръб с отворени крака и не казва айде отваряй :grin: .....всеки е несигурен и се бои в известен смисъл...кой по-малко, кой повече...лично аз да споделя с мен как стана...
Ходех със съответното момче от 3-4 седмици...но изпитвах силно влечение към него иии той ясно ми даде да разбера, че иска да правим секс...отначало и аз се измъкнах с нещо от сорта на не съм готова...но просто исках да съм с него във всяко едно отношение не исках да го ощетявам...дали ме беше страх,срам и т.н....признавам си да беше така...но ако малко не ме беше натиснал(казах малко) аз нямаше сигурно никога да направя първата крачка...постарай се да я накараш да го поиска...накарай я да се почувства сигурна в теб

afkforlife
11-11-2009, 22:38
За хубавите неща се чака... Когато е готова тогава.... Ако държиш на нея няма да е проблем...

dacodaco
11-12-2009, 09:09
Чупи и главата с камИк 8-)

ахахаххахаха само така давай :razz: :razz: