PDA

View Full Version : Моля виии,, спешен съвет : (



citygirl
11-11-2009, 07:56
Амии ,здравейте всичкии.. Моята история е малко сложничка, но наистина ми трябва съвет :( Значи, ходих с едно момче 6 месеца (с малки прекъсвания) и подозирах , че той ме лъже, но той винаги отричаше. Най-накрая разбрах, че въпросното момче е ходил и смен и с едно друго момиче, с което на скоро се сдушихме :evil: Амии тъй като това момче се мисли за голям playboy и смята, че може да има всяка, ние искаме да му дадем един добър урок.. Сега нито аз, нито тя ходим с него.. Той прибягна към "резервата си ".. Моля ви, дайте някой добър план за отмъщение :-o Ще съм ви много благодарна :-)

sunshinepp
11-11-2009, 07:57
най-голямото отмъщение е безразличието :)

mechtaq_za_teb
11-11-2009, 07:58
Било е то времето за отмъщение, когато и двете сте ходили с него.

citygirl
11-11-2009, 08:01
Ооо то момчето не отказва никога.. Само едно телефонно обаждане и е пак във филма.

mechtaq_za_teb
11-11-2009, 08:02
Ооо то момчето не отказва никога.. Само едно телефонно обаждане и е пак във филма.Значи, щом не му пука с коя ще е... ти си във филма. Извинявай, ако те обиждам, но смяташ ли, че си заслужава усилията? По-горе ти казаха, че безразличието е най-голямото наказание. А това е толкова вярно.

cookie_master
11-11-2009, 08:09
гледайте "Джон Тъкър трябва да умре".Много ще ви помогне :lol: :lol:

sunshinepp
11-11-2009, 08:10
гледайте "Джон Тъкър трябва да умре".Много ще ви помогне :lol: :lol:


ее те тая идея за отмъщението пак от някой филм са я вдъхноовили.. :D

flowerlina
11-11-2009, 08:11
От отмъщения смисъл няма...

Kukumqvka
11-11-2009, 08:16
Като си знаела,какъв е .. що си се вързала на номерата му ?

mechtaq_za_teb
11-11-2009, 08:18
Оф ,аре дишайте ,великите философи..
Много се правите на безразлични и готини ,ама отмъщението е най - сладко ..
И на такива ,не ,че не им пука с коя са ,ами не отказват ,защото си мислят ,че могат да имат всички ..
Та слушай сега .. Трябва пак и двете да тръгнете с него и 2 - 3 седмици да се правите на много влюбени .. После да почнете да го разигравате ,едната да му се обади да излязат , и точно като са излезли да звънне другата .. така още 1 - 2 седмици за да се осефери .. И после едната да се обади да дойде някъде (Може и в училище ,ако сте от едно) и двете да го чакате там и пред всички да дигнете скандал и да го заебете .. Примерно ,де..И през това време той да си ходи и с резервите и да му е през оная работа за тях двете? Страхотно отмъщение бих казала!

sunshinepp
11-11-2009, 08:19
Оф ,аре дишайте ,великите философи..
Много се правите на безразлични и готини ,ама отмъщението е най - сладко ..
И на такива ,не ,че не им пука с коя са ,ами не отказват ,защото си мислят ,че могат да имат всички ..
Та слушай сега .. Трябва пак и двете да тръгнете с него и 2 - 3 седмици да се правите на много влюбени .. После да почнете да го разигравате ,едната да му се обади да излязат , и точно като са излезли да звънне другата .. така още 1 - 2 седмици за да се осефери .. И после едната да се обади да дойде някъде (Може и в училище ,ако сте от едно) и двете да го чакате там и пред всички да дигнете скандал и да го заебете .. Примерно ,де..

къв е смисъла на отмъщението им като на оня му е през онаа работа .. :-o

3oPuTy
11-11-2009, 08:32
И според вас двечките как ще успеете да му отмъстите,след като ясно се вижда,че на него му е през оная работа за вас ... Щом толкова време е бил с двете ви ЕДНОВРЕМЕННО значи няма чувства към вас,а просто си е търсил момиче за секс ...
С отмъщението си няма да постигнете нищо друго освен да му покажете,че сте наранени от постъпката му ...
Вземете излезте от филма,защото само слабите отмъщават,а силните просто игнорират случилото се и продължават напред ;)

balu4ka
11-11-2009, 08:34
най-голямото отмъщение е безразличието :)

++
Мхм с отмъщение ,нищо няма да постигнеш ^^

3oPuTy
11-11-2009, 08:36
Ооо то момчето не отказва никога.. Само едно телефонно обаждане и е пак във филма.
Във филма сте само вие двете щом си мислите,че можете да му отмъстите ... :lol: :lol: :lol:

Sweetlipss
11-11-2009, 08:38
Бе той си е правил квото иска с вас бе..знайш ли колко му пука,че ще му отмъстиш..
Не се хаби за човек,на когото даже не си струва да отмъщаваш.
:)

Priceless
11-11-2009, 08:41
И според вас двечките как ще успеете да му отмъстите,след като ясно се вижда,че на него му е през оная работа за вас ... Щом толкова време е бил с двете ви ЕДНОВРЕМЕННО значи няма чувства към вас,а просто си е търсил момиче за секс ...
С отмъщението си няма да постигнете нищо друго освен да му покажете,че сте наранени от постъпката му ...
Вземете излезте от филма,защото само слабите отмъщават,а силните просто игнорират случилото се и продължават напред ;)

Тука съм съгласна.

anity92
11-11-2009, 09:06
най-голямото отмъщение е безразличието :)

++
Мхм с отмъщение ,нищо няма да постигнеш ^^


и аз съм напълно съгласна :)

afkforlife
11-11-2009, 09:23
Лесно е да отмъстиш ,а е трудно да простиш... Забрави го... ако направиш нещо , просто ще си усложниш ненужно живота... Постъпи като зрял човек. Успех ! 8-)

ralityuy
11-11-2009, 10:22
Оф ,аре дишайте ,великите философи..
Много се правите на безразлични и готини ,ама отмъщението е най - сладко ..
И на такива ,не ,че не им пука с коя са ,ами не отказват ,защото си мислят ,че могат да имат всички ..
Та слушай сега .. Трябва пак и двете да тръгнете с него и 2 - 3 седмици да се правите на много влюбени .. После да почнете да го разигравате ,едната да му се обади да излязат , и точно като са излезли да звънне другата .. така още 1 - 2 седмици за да се осефери .. И после едната да се обади да дойде някъде (Може и в училище ,ако сте от едно) и двете да го чакате там и пред всички да дигнете скандал и да го заебете .. Примерно ,де..

Как Ви идват а акъла е....? Явно имаш опит... :-D :-D :-D
Иначе това отмъщание май ще е сладко.....

BloodyAmy
11-11-2009, 11:35
И според вас двечките как ще успеете да му отмъстите,след като ясно се вижда,че на него му е през оная работа за вас ... Щом толкова време е бил с двете ви ЕДНОВРЕМЕННО значи няма чувства към вас,а просто си е търсил момиче за секс ...
С отмъщението си няма да постигнете нищо друго освен да му покажете,че сте наранени от постъпката му ...
Вземете излезте от филма,защото само слабите отмъщават,а силните просто игнорират случилото се и продължават напред ;)

Тука съм съгласна.

Много добре казано. Единственото, което ще постигнете е да се унижите още повече. По-добре загърбете случилото се и продължете напред. (:

mOBSCENE
11-11-2009, 12:40
3oPuTy е права.

soul1199
11-11-2009, 12:53
И според вас двечките как ще успеете да му отмъстите,след като ясно се вижда,че на него му е през оная работа за вас ... Щом толкова време е бил с двете ви ЕДНОВРЕМЕННО значи няма чувства към вас,а просто си е търсил момиче за секс ...
С отмъщението си няма да постигнете нищо друго освен да му покажете,че сте наранени от постъпката му ...
Вземете излезте от филма,защото само слабите отмъщават,а силните просто игнорират случилото се и продължават напред ;)+++точно казано :)

CrazySweety
11-11-2009, 17:38
Какъв е смисъла да отмъщавате като на него не му пука за вас?
По този начин пак ще му паднете в краката.

Vain
11-11-2009, 17:48
За какво ти е да се занимаваш с него? Безразличието е много по-добро от всяко отмъщение.

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-11-2009, 17:48
На него 100% не му пука нито за теб,нито за нея,така че не си правете труда и не се занимавайте с глупусти...макар че може да го унизите по някакъв начин,ако толкова държите...вие си му знаете слабите места помислете къде точно са,но пак ти казвам не си струва да се занимавате с глупусти!

Linns
11-11-2009, 17:51
Безразличие, нооо вероятно няма да забележи защото не му пука :neutral:

tanch3t093
11-11-2009, 18:01
Оф ,аре дишайте ,великите философи..
Много се правите на безразлични и готини ,ама отмъщението е най - сладко ..
И на такива ,не ,че не им пука с коя са ,ами не отказват ,защото си мислят ,че могат да имат всички ..
Та слушай сега .. Трябва пак и двете да тръгнете с него и 2 - 3 седмици да се правите на много влюбени .. После да почнете да го разигравате ,едната да му се обади да излязат , и точно като са излезли да звънне другата .. така още 1 - 2 седмици за да се осефери .. И после едната да се обади да дойде някъде (Може и в училище ,ако сте от едно) и двете да го чакате там и пред всички да дигнете скандал и да го заебете .. Примерно ,де..

къв е смисъла на отмъщението им като на оня му е през онаа работа .. :-o

+1 :?

PurpleDream
11-11-2009, 18:43
лапешки истории...

REPRESSED
11-12-2009, 13:13
От отмъщение смисъл няма, само ще си хабиш времето за простотии, точка.

scarlett8
11-12-2009, 19:11
Абе глупости.Как няма да отмъстиш?Боже,кви сте ограничени всички!Да,точно трябва да забрави,ама ако вас ви бяха унижавали 6 месеца нямаше да мислите така...

Напълно съгласна съм,че тряа да го направите за посмешище пред цялото училище.Дори да не му пука за вас ще му пука какво си мислят приятелите му.Късмет. :D

Assshley
11-12-2009, 19:29
Безразличие му е майката.

ScarletBite
11-12-2009, 19:32
най-голямото отмъщение е безразличието :)
+++

m0n4yyy
11-12-2009, 19:38
Ако е такъв женкар, не мисля, че ще ви обърне голямо внимание ..

AlokiNn
11-12-2009, 19:43
Единствения съвет ми е да не се занимаваш с него.. дори и това не заслужава ;)

sladur4etyYy
11-12-2009, 23:07
такъв самохвалко можете да нараните само ако го ударите в самолюбието. можете да тръгнете пак и 2те с него и след това той да научи, че всяка една от вас му изневерява, разиграва и прави на глупак, както той прави с вас :D но това би подействало, само ако го изиграете така, че наистина да повярва, че вие не го правите за отмъщение, а просто защото не ви пука за него.
но аз лично едва ли бих се занимавала с подобно нещо. просто тва ми дойде на ум. :д

MoHuTo
11-13-2009, 03:41
Наистина няма смисъл да влагате време и усилия, за да му отмъщавате, колкото и примамлива да ви се струва тази идея. В крайна сметка на него не му пука за вас, какъв е смисъла? Нищо не постигате...

dreamer4etoo
11-13-2009, 06:41
zabra vi za toq marlio i si nameri drugo gadje !otkaji sa ot otma6tenieti toi qvno ne se interesuva ot vas dvete

in4e7y
11-13-2009, 08:16
не мисля че някоя от вас двете ще се почувства по-добре като му отмъстите! той не е нито първия, нито последния,продължете напред и не му падайте на нивото! наи-много някоя от вас да стане за посмешище..

Hilary_
11-13-2009, 08:32
Ооо то момчето не отказва никога.. Само едно телефонно обаждане и е пак във филма.Значи, щом не му пука с коя ще е... ти си във филма. По-горе ти казаха, че безразличието е най-голямото наказание

точно .. =D> =D> =D>

smurfa
11-13-2009, 09:05
Ооо то момчето не отказва никога.. Само едно телефонно обаждане и е пак във филма.ni ta biva :-x

wasch0
11-14-2009, 07:38
Напълно те разбирам.. ама това момче ти гарантирам, че към средата на годината никой няма да го иска :? и аз имам такъв случай БИВШИТЕ му се събрахме и започнахме да го плюем.. а пък колко бяхме на брой :razz:

citygirl
11-21-2009, 21:01
Благодаря Ви !

kidwestern
11-21-2009, 21:02
Ооо то момчето не отказва никога.. Само едно телефонно обаждане и е пак във филма.

ти си във филма ;]

ef4etyYy
11-21-2009, 21:17
за 6 месеца никакви проблясъци ли нямаше? :booooomb:

LoveRetroMusic
11-21-2009, 21:18
Още имаш чувства към него, нали ? 8-)

Zarity
11-21-2009, 21:23
гледайте "Джон Тъкър трябва да умре".Много ще ви помогне :lol: :lol:
:-D

bossychick
11-21-2009, 21:33
Кажи му,че ти се прави секс и тъй като си сама сега предпочиташ да е с него,защото ти е било "най-хубаво"..вижте се вземете си нещо за пийване,като се съблече го снимай...изкушавай го нещо колкото да полудее и му кажи,че трябва да си ходиш и че няма как да стане щото е балъченце..после качи снимката на компа..принт 50 пъти и я разлепи из цялото му училище..може да напишеш и че е педал и прави безплатни свирчици и телефона му отдолу :) а иначе и безразличието не е лош варянт :-D

vellvet
11-22-2009, 11:52
>обаждате му се и си оговаряте секс среща. навивате го да му вържете ръцете и очите и го събличате. снимате го (ако може да не е възбуден на снимката) и го разпространявате в и-нет.
>или пък публикувайте номера му и негова снимка с обява че предлага секс за пари .

начини много мен не ме бива мн в измислянето на такива неща. накрая споделете какво се е случило ако искате