PDA

View Full Version : Помонете ми за косата ми!!!



sweetyandroses
11-11-2009, 08:15
Здравейте! :smt039 Аз имам проблеми с косата си. Не ми харесва, защото все е твърда, с какво ли не съм я мила. Стои като на клоун :?
А как беше преди!
Моля ви да ми кажете каква пическа ще ми отива
Благодаря предварително! :-)

aloveyou
11-11-2009, 08:32
:arrow: Ами аз лично си харесвам ксата - и гласувах в анкетата за - "ДА"

:arrow: Може да пробваш шампоаните на Head Shoulders или Wash & Go.. (но не съм сигурна дали ще има ефект)
:arrow: За прическа - немога да ти кажа нищо,защото не ти знам колко ти е дълга косата и т.н.

:arrow: Снимката може да си качиш в профила..

titinkaa
11-11-2009, 08:36
ДА

flowerlina
11-11-2009, 08:47
Може и по- добре да бъде, без снимка няма как да ти кажем

sanq9
11-11-2009, 08:51
ДА ! Мисля че косата е много много важна! :) :) :)

без снимка няма как да ти кажем

+1

slynchoo
11-11-2009, 09:03
абе POLLINA защо си игра да прави тема "всичко за косата" .. стига сте правили нови теми!

sweetyandroses
11-11-2009, 09:15
качих я в профила си :)

sweetyandroses
11-11-2009, 09:26
абе POLLINA защо си игра да прави тема "всичко за косата" .. стига сте правили нови теми!
ок. Ами нека модератоите да изтрият тази тема пък аз ще пиша в тази на POLLINA. Сори не съм я видяла, знаеш ли колко гледах. :(

zvezdichkaaa
11-11-2009, 09:32
качих я в профила си :)

Ами дай линк тогава :-D
За шампоан,незнам.Купи си някоя хубава маска за коса,която да прави косата по-мека :P

aloveyou
11-11-2009, 09:34
качих я в профила си :)

Ами косата ти е къса :( и затова незнам какво да ти препоръчам..
Може да се направиш така http://www.public-republic.com/wp-content/uploads/2008/04/pricheska_kydrava_kysa.jpg

Или http://img168.imageshack.us/img168/459/img91511ce1.jpg - но ако косата ти е "къдрава" (както виждам в снимката ти) ще трябва да я изправяш

aloveyou
11-11-2009, 09:35
качих я в профила си :)

Ами дай линк тогава :-D

http://www.teenproblem.net/teenid/gallery/sweetyandroses/45032.html

vagarious
11-11-2009, 09:54
Амм...мисля, че ако си я изправях малко по малко, ще ти бъде добре.Или с пяна, гелове, вакси си дооформяй къдричките.Пусни я маалко по-дълга. :) Мое мнение. :)

sweetyandroses
11-11-2009, 11:09
:arrow: aloveyou тази първата е мн хубава веднъж гледах подобна :)
втората също е мн хубава ама майка ми не иска да си гоя косата с пресата
ако някой и ми каже как да обясня на физьора какво да направи за тази къдравата(това ме е проблем) или да си взема картинката и ще му я покаже 8-)
:arrow: vagarious виж като бях по-малка бях с по дълга(в профила ми я има ама не давам линк щото не ми азрешава още :? )
и не е лошо ама все като ми цъфнат краищата и като отида на фризьор и ми я уфъква :smt093

Sladurchoo
11-11-2009, 11:18
ДА

aloveyou
11-11-2009, 12:08
:arrow: aloveyou тази първата е мн хубава веднъж гледах подобна :)
втората също е мн хубава ама майка ми не иска да си гоя косата с пресата
ако някой и ми каже как да обясня на физьора какво да направи за тази къдравата(това ме е проблем) или да си взема картинката и ще му я покаже 8-)
:arrow: vagarious виж като бях по-малка бях с по дълга(в профила ми я има ама не давам линк щото не ми азрешава още :? )
и не е лошо ама все като ми цъфнат краищата и като отида на фризьор и ми я уфъква :smt093

Аз ще пусна заради тебе :-D :D
http://www.teenproblem.net/teenid/gallery/sweetyandroses/45045.html#teengallery - с по-дълга
http://www.teenproblem.net/teenid/gallery/sweetyandroses/45032.html#teengallery - с по-къса

Ами кажи на фризьорката си да не ти я "уфъква" - аз като отида й казвам да ми запази дължината :)

п.п - ще потърся и други снимки

BoCupycake
11-11-2009, 12:15
абе POLLINA защо си игра да прави тема "всичко за косата" .. стига сте правили нови теми!
Тъпо е,защото там няма да има изчерпателни отговори и едва ли като се подмине страницата,а са станали 34 да речем някой ще се връща да отговаря.Не сме всички с еднакви коси за да пишем в една тема.
sweetyandroses като ти гледам косата е доста буйна.Като за начало ще ти предложа да я боядисаш някакъв по - естествен близък до твоя цвят,ако не искаш рязка промяна.Защото така косата ти ще "слегне" и ще е по лесно да я третираш.Дължината не я пипай(то накъде повече?!),чакай да порасне.За сега можеш да я изправяш или начупваш.Друго не се сещам.

p.s. На колко години си?Защо не си оформиш веждите?

sweetyandroses
11-11-2009, 12:39
мерси :-)

sweetyandroses
11-11-2009, 12:51
[quote=slynchoo]абе POLLINA

p.s. На колко години си?Защо не си оформиш веждите?
ами аз съм на 12 :)

POLLINA
11-11-2009, 13:01
божее като видях горния коментар помислих , че някои пита мен на колко години съм и защо не съм си оформила веждите :lol:
а иначе.. видях ти косата
прегледах темата и разбрах , че не си изправяш косата..
след което се изчерпват леко предложенията ми..
ама все пак може да отидеш да ти оформят косата , но те предупреждавам , че трябва да е късо..
просто друго не ми идва на ум
ако се сетя , ще пиша

aloveyou
11-11-2009, 13:15
:arrow: http://www.fashion-lifestyle.net/images/broi2/02_visoka_i_slaba__da.jpg - това също ми харесва,но ако се подстрижеш така - фризьорката ти трябва да ти оформи къдриците там (т.е. косата) и да ти каже как да ги поддържаш

НО Ти сама трябва да прецениш какво искаш,за да не съжаляваш после..Помисли добре..

:arrow: Също така може,както казаха само да си оформяш къдриците,щом не се изправяш - варианти много

sweetyandroses
11-11-2009, 13:21
то аз искам да я изправя щото ми седи по-добре ама...
бихте ли препоръчали преса, че да имам основания да изврънкам майка си :-D

POLLINA
11-11-2009, 13:26
ааааааааа нее омръзна ми вечеее
помагам с каквото мога и каквото зная
ама оляхте сее
извинявай мойто момичее ама теми за преси болл на същата стрница...

всеки човек си има нерви

Djuff
11-11-2009, 13:28
Аз си я мразя.Мисля, че мога да я оправя но сега нямам време :(

sweetyandroses
11-11-2009, 13:29
ааааааааа нее омръзна ми вечеее
помагам с каквото мога и каквото зная
ама оляхте сее
извинявай мойто момичее ама теми за преси болл на същата стрница...

всеки човек си има нерви
оки това гледам сега мерси :)

slynchoo
11-11-2009, 13:29
ааааааааа нее омръзна ми вечеее
помагам с каквото мога и каквото зная
ама оляхте сее
извинявай мойто момичее ама теми за преси болл на същата стрница...

всеки човек си има нерви

права си. :?

aloveyou
11-11-2009, 13:29
то аз искам да я изправя щото ми седи по-добре ама...
бихте ли препоръчали преса, че да имам основания да изврънкам майка си :-D

До колко лв. искаш..Преси има много :-D

POLLINA
11-11-2009, 13:30
съжалявам , че избухнаах, ама се ядосах
разгледай има доста добри предложения
като харесаш я покажи в темата и ще те посъветвам

sweetyandroses
11-11-2009, 13:49
Преса (предложения)- тая темичка има ама коя е най-хубава? :)

POLLINA
11-11-2009, 13:53
до колко лв да бъде пресата ?

sweetyandroses
11-11-2009, 14:05
:grin: тука една съседка, сестра и фризьорка ще ме подстиже като първата снимка на aloveyou. така че меси за помоща. чао от мен че ще ме стижат :D

aloveyou
11-11-2009, 14:19
:grin: тука една съседка, сестра и фризьорка ще ме подстиже като първата снимка на aloveyou. така че меси за помоща. чао от мен че ще ме стижат :D

Eми честита прическа от сега..

После пусни снимка