PDA

View Full Version : Oriflame



ellikok
11-11-2009, 12:03
Ползвате ли козметиката на орифлейм,от кой продукт сте най-доволни?Тъй като аз съм консултант по красота мога да ви обясня много неща и ако имате някакви въпроси питайте,ще се радвам да бъда полезна и да ви споделя моят опит :)

Peshec
11-11-2009, 12:17
Еми така аз съм момче и не ползвам кой знае колко козметика,но майка ми е представителка на Орифлейм и ми е взела разни неща против черни точки и мисля,че имат ефект.Също имам и 1 като червило с 2 страни.От едната страна е нещо като лекарство за пъпките,а от другата страна фон дьо тен.И като цяло мисля,че козметиката им е добра :)

aloveyou
11-11-2009, 12:21
Ползвам само някои "продукти" на Орифлейм и мога да кажа,че съм доволна :-)

slynchoo
11-11-2009, 13:02
Ползвала съм много малко продукти и то предимно декоративна козметика.Но бях доволна.

charmy
11-11-2009, 13:22
Мммм аз съм дистрибутор.Ползвам някои неща против черни точки,тоалетни води,червилца и такива нещица, и съм си доволна 8-) .

Zarity
11-11-2009, 14:35
Мен цялата ми козметика е тяхна. :-D Майка ми е дистрибутор.

3oPuTy
11-11-2009, 14:43
Поредната тема ... Не ви ли писна вече?!


По темата:Орифлейм имат един хубав гланц,едни хубави маски (в разфасовки за по един път) и горещото олио също е хубаво :) Лакове,спирали,парфюми - боклуци :?

Zarity
11-11-2009, 14:49
Поредната тема ... Не ви ли писна вече?!


По темата:Орифлейм имат един хубав гланц,едни хубави маски (в разфасовки за по един път) и горещото олио също е хубаво :) Лакове,спирали,парфюми - боклуци :?
Имат жестоки парфюми за разлика например от Ейвън,чийте смърдят на нещо необяснимо и отвратително.Спиралите са им хубави,но виж за лаковете може да се замисля,просто са много скъпи.

petiam
11-11-2009, 14:53
имат много хубави работи - кремчета за ръце, гланцове, кокосово олио за коса, парфюми .. но наистина лаковете са скъпички :-o

aloveyou
11-11-2009, 14:56
Може ли да ми препоръчате някаква спирала на Орифлейм - че вече ми омръзна със една и съща :D

Zarity
11-11-2009, 14:59
Може ли да ми препоръчате някаква спирала на Орифлейм - че вече ми омръзна със една и съща :D
Vision V* Naughty Eyes Mascara(моята) или Уондърлаш

3oPuTy
11-11-2009, 15:08
Лаковете им освен,че са скъпи са и ужасни :? Четките са отвратителни,лаковете се лющят бързо ... Имат нужда от повторно нанасяне (а понякога и повече от 2 нанасяния),бързо се развалят ...

Що се отнася до спиралите - преди време използвах една и на следващия ден бягах при очния лекар за антибиотични капки :? Така жестоко ми се възпалиха очите :?

Парфюмите - помирисах 2 преди няколко месеца и бяха ужасни ... Има къде,къде по-хубави за по 2-3лв. :lol:


Е естествено имат и хубави продукти :) Един слънцезащитен лосион си взех миналата година и беше супер,4 пъти си поръчвам един гланц - уникален е просто :-) ,горещото олио и маските са просто №1 :)

teengirl15
11-11-2009, 15:09
Нямам много неща оттам, ама имам един ужасен розов гланц.

aloveyou
11-11-2009, 15:12
Може ли да ми препоръчате някаква спирала на Орифлейм - че вече ми омръзна със една и съща :D
Vision V* Naughty Eyes Mascara(моята) или Уондърлаш

В момента съм с Уондърлаш..

Ще потърся Vision V* Naughty Eyes Mascara

Мерси :-) :mrgreen:

tonie__
11-11-2009, 15:26
има една спирала,която много ми харесва,в много хубава четка :) иначе душгеловете ми харесват ии т'ва съм ползвала на Орифлейм,за съжаление нямам познат дистрибутор

Peshec
11-11-2009, 15:35
А и шампоана ми е на орифлейм.Против пърхот е и определено има ефект,а и мирише супер яко :grin:

RoseDawn
11-11-2009, 16:30
ellikok,реших да си поръчам червилото 'Копринена целувка',кърваво червеното 'red velvet',дълготрайно ли е?И също след като се нанесе стои ли по-сухо? :-D

ellikok
11-11-2009, 17:25
Щастлива съм да чета положителните отзиви и как потребителите ни се увеличават.Орифлейм е козметика,която изцяло е на естествена основа и е една от най-добрите световни марки,има собствени заводи в Швейцария,Полша и още няколко държави,които забравих :-D Идеята на двамата братя,създали Орифлейм е била да правят една висококачествена,дори висша козметика на достъпни цени,за да може жени,а и мъже по цял свят да я полват,грижейки се качествено за себе си :)Другото което е,че водещи имена в козметиката произвеждат продуктите си в заводите на Орифлейм,една от тях е Лореал :)Колкото до парфюмите,те се произвеждат от специалисти със същия опит и под същите условия под които се произвеждат маркови парфюми за по 200 лева,разликата е само в цената :)
Освен това Орифлейм провежда обучения за консултанти,на които аз също ходя и натрупаният ми опит се дължи основно от тях,помогнала съм и продължавам да помагам както на себе си,така и на мои познати а и непознати,организират се и срещи с клиенти,на които се определя типа кожа,обяснява се какви продукти да се използват и какви грижи да се полагат,включително и демонстрация на продуктите :)
Хората в Орифлейм сме много позитивни,отзивчиви,затова не се учудвайте защо пиша тази тема и не ме мислете за луда или че си правя реклама :)
А rosedawn ме попита за "копринена целувка">>>>>>>>
Червилото е дълготрайно,но аз ще ти кажа един трик и стои сухичко да.Ти какъв ефект искаш да постигнеш-с блясък или матиращ?
Защото ако е с блясък ти препоръчвам червило "Супер блясък",а ако матиращ(какъвто ще постигнеш и с "Копринена целувка")ти препоръчвам горещо новото червило "Класик",което има слънцезащитен фактор и мултивитамини,а освен това е и на намаление,мисля че е 5 или 5 и 50 в момента :)
А сега да ти кажа трика:За да издържа по-дълго едно червило,преди да го нанесеш нанасяш върху устните фон дио тен и пудра,след това запълваш устните с молив със същия или много близък до червилото цвят(може и без молив) и след това с четчица нанасяш червилото.Гаранция,че ще издържи дълго време :)
А някой беше питал за спирала>>>>>>>>>
Искрено и горещо препоръчвам спиралата на Джордани Голд,която в момента също е на намаление към 12-13 лева,тя е невероятна.Моите мигли са късички и редки,а като я сложа все едно съм с изкуствени.
Ако ви се струва висока цената-"Уондърлаш" и 'Екстийм" са също мноого добри :)

scanadal
11-11-2009, 19:18
Аз също използвам продукти на "Орифлейм" и мисля,че са много добри.Редовно си поръчвам една спирала-"Lash Extreme",супер доволна съм и от фон дьо тените им,един блясък за лице,гланцове и продуктите за измиване на лице :)

teenems
11-11-2009, 19:21
Поредната тема ... Не ви ли писна вече?!


По темата:Орифлейм имат един хубав гланц,едни хубави маски (в разфасовки за по един път) и горещото олио също е хубаво :) Лакове,спирали,парфюми - боклуци :?
Имат жестоки парфюми за разлика например от Ейвън,чийте смърдят на нещо необяснимо и отвратително.Спиралите са им хубави,но виж за лаковете може да се замисля,просто са много скъпи.

Аха ,парфюмите им са по-добри . Всъщност ,повечето неща на Орифлейм ги харесвам.Имам 2 крема за ръце и са страхотни.И разни други неща имам ,като цяло доволна съм.Някога обаче прекаляват с цените .

cherrypezz
11-11-2009, 20:15
И аз съм консултант :D
Използвала съм доста от продуктите или пък мои близки са ги ползвали и са споделяли мнение.
Определено бялата козметика им е по- силната страна, но имат и други хубави неща.
За спиралите... според мен най- хубава е http://1.bp.blogspot.com/_ZCtaTpUdO0I/RvVwfRJwfXI/AAAAAAAAACM/25xpCzKjRwo/s400/Oriflame%2B0003%2BWonderlash.jpg .
:D :D :D
Ако се интересувате от нещо питайте.

taNcheto93
11-12-2009, 13:10
Преди време си бях купувала блясък за лице с аромат на прасковка мисля че беше от серията Visions, има ли го още в каталога :)

Zarity
11-12-2009, 13:46
Преди време си бях купувала блясък за лице с аромат на прасковка мисля че беше от серията Visions, има ли го още в каталога :)
В сегашния брой не,но в коледния(от 15.11) е намален ако не се лъжа.

ValLoveYa
11-12-2009, 16:30
Ползвала съм шампоани на Oriflame и бяха добри

kotetokateto
11-12-2009, 17:30
Нямам нищичко от там :lol: :lol: :lol:

Sintya
11-12-2009, 18:28
Имам едно моливче, което ставаше. Доста скъпи са нещата. А може ли някой по подробно да обясни за този блясък за лице, как за какво се ползва и тн?

Sissy90
11-12-2009, 18:40
Единствените спирали, от които не ме болят очите (поне от тези, които съм ползвала до сега) са 500% обем на Орифлейм и на Estee Lauder, но втората ми е подарък и надали скоро ще дам толкова много пари за спирала (не знам колко струва точно, но като видях сума от повече от 50 лева за слънцезащитен лосион, ме втресе, и не желая да проверявам за спиралата :D )

ellikok
11-12-2009, 20:36
Преди време си бях купувала блясък за лице с аромат на прасковка мисля че беше от серията Visions, има ли го още в каталога :)
В сегашния брой не,но в коледния(от 15.11) е намален ако не се лъжа.Да :)

ellikok
11-12-2009, 20:39
Имам едно моливче, което ставаше. Доста скъпи са нещата. А може ли някой по подробно да обясни за този блясък за лице, как за какво се ползва и тн?Блясъкът за лице може да се използва и като основа(слага се преди фон дио тена и пудрата)и да си само с него(без фдт и пудра).Той придава лек прасковен цвят на лицето и има малки блестящи частици и мирише страхотно,прави кожата мекичка :)Аз лично го ползвам най-често за основа,но когато ме мързи си слагам само от него.А нанася се както се нанася и фон дио тен(или с тампонче за фдт или с пръсти) :)

taNcheto93
11-13-2009, 16:39
Преди време си бях купувала блясък за лице с аромат на прасковка мисля че беше от серията Visions, има ли го още в каталога :)
В сегашния брой не,но в коледния(от 15.11) е намален ако не се лъжа.Да :)
Благодаря ви :)

Shia
02-01-2010, 18:35
И тук ще задам въпроса си като по официална тема


Какво смятате за сенките на Орифлейм-покривни ли са и с хубави цветове ли са?
Имам нужда да си купя експресно сенки и не мога да дам пари за Севънтиин,Лореал,Буржоас(и аче бих) ,а Орифлейм ми е първа възможност сега.

lipstick
02-02-2010, 06:10
Нямам нищичко от там :lol: :lol: :lol:


:lol: И аз :lol: