PDA

View Full Version : Помогнете ми , моля



bemafiq
11-11-2009, 12:17
Имам си гадже което не искада прави sex със нейния любовник . Кажете какво да правя , моля. :) :) :)

Stefchyy
11-11-2009, 12:19
ти тъп ли си бе .. ама кажи ми чесно !? :o

revolver
11-11-2009, 12:24
Брато ! Ти не си нормален! БЕЗ ТЕМИ ЕБАВКИ!

t0d1t0
11-11-2009, 12:25
направи бебе на майка си! :grin: Така приятелката ти ще се почувства кофти,ще и го върнеш тъпкано! :grin:

aloveyou
11-11-2009, 12:29
ти тъп ли си бе .. ама кажи ми чесно !? :o

+1

Много загорял ми се струваш :lol:

Все пак ако не е готова я изчакай (ако е девствена - това може да е причината да не иска)(ако не девствена незнам :-D )

П.П - има такива теми - защо първо не потърси

AraBella
11-11-2009, 12:32
Значи ти си имаш гадже и тя не иска да прави секс с нейният любовник?Ъъъ май не го разбрах :D

Ballbreaker
11-11-2009, 12:33
Проблема да не е, че не иска да ти изневерява? х)

CrAzYyYy
11-11-2009, 15:28
:shock: АХАХАХАХАХАХАХАА.. :razz: Ама ти сериозно ли бе? :-o

Cazzaniga1
11-11-2009, 16:08
Брато имаш сериозна липса на мозъчни гънки :D ! И аз така и не разбрах с теб ли неще се ебе или с любовника й ? :razz:

LittleDude
11-11-2009, 16:18
Имам си гадже което не искада прави sex със нейния любовник . Кажете какво да правя , моля. :) :) :)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
изчукай любовника и :lol: :lol: :lol:

totik
11-11-2009, 16:49
Бати яката тема :D:D:D:D

Bixel
11-11-2009, 17:08
играй modern warfare 2

LittleDude
11-11-2009, 17:11
играй sven :lol: :lol: :lol:

dts000
11-11-2009, 18:34
Този не мога да го разбера.

bubsy_f
11-11-2009, 19:03
кво стана..кво стана .. :shock:

elito0o0o0
11-11-2009, 19:17
LittleDude Човек! Не те ли заболя корема да се смееш?? 8-)

п.с. Еми ти прави секс с него.. щом тя не искаа .. 8-)

wizzybizzy123
11-11-2009, 21:26
лелееее, направо нямам думи... :shock: има адски тъпи хора... ми аз съм съгласна с другите - е*и се ти с него, като тя не иска :D

Nic3e3
11-11-2009, 21:32
какво да правиш ли...ходи се гръмни някъде :wink: