PDA

View Full Version : Какво ще стане ако си махна брадата и мустака с кола маска ?



neznaq
11-11-2009, 13:28
Здр, бръсна се от някъде година а съм на 19 и съм момче имам не много гъсти и дебели косми по брадичката и мустака и се чудя ако ги махна с кола маска какво ще стане ?

dimitar_ak
11-11-2009, 13:55
Моля те само да заснемеш процедурата и да споделиш клипа с нас. :-D
А сериозния ми отговор е.... Бръсни се често и след бръснене ползвай балсам. Не афтър шейв, а именно балсам. Имам познати мъже, на които се налага да се бръснат сутрин и вечер.

cookie_master
11-11-2009, 14:56
не знам :(
по-добре се бръсни

iv4oiv
11-11-2009, 15:51
Предполагам, че ако си напръскаш лицето с лидокаин преди да си направиш маската няма да боли много. Наистина ако можеш направи видео клипче. Доста хора може да те последваме.
Знам, че някои си ги махат с лазерна епилация но за кола маска не знам.

clever
11-11-2009, 16:06
тц.. каква маска човек... бръсни се по-добре :lol:

Abigoria
11-11-2009, 20:36
Рани, подуване, зачервяване, болка, сърбеж... Още?

lubomirky
11-12-2009, 00:15
ще те признаят всички за педераст.

EarthShaker
11-12-2009, 08:05
ще стане кофти

ameli
11-12-2009, 08:51
Какво ще стане ако си махна брадата и мустака с кола маска

ми вече няма да имаш брада и мустак, но по-добре не експериментирай :)

Di
11-12-2009, 09:03
ще ги намалиш

KOKII
11-12-2009, 17:34
1.Сички ще те помислят за обратен.
2.Заснеми това ще е доста интерсно и да кажеш колко болезнено е било.
По-добре се бръсни !

Annihilati0N
11-12-2009, 17:59
Хахахаххаха братле както казаха по-нагоре определено направи клипче и ни го прати да видим, интересно ще е ! :D :D :D

DrSmurph
11-12-2009, 18:56
Има една процедура, която се нарича Фотоепилация - но запомни добре, че после няма връщане назад. Ако питаш мен - и аз бих си епилирал брадата, но за съжаление съм изтървал момента за това. Много е досадно! :?

amk933
11-14-2009, 21:58
Ще оглавиш класацията топ-идиот на седмицата в "Господари на ефира" ;)

PlayMyMusic
11-15-2009, 12:01
Ако си решил да го направиш сериозно, добре. Твоя си работа.
Резултат: без косми дълго време, пъпки и раздразнена кожа. Решение: успокояващ крем. :)

djuki
11-15-2009, 16:07
Ако си решил да го направиш сериозно, добре. Твоя си работа.
Резултат: без косми дълго време, пъпки и раздразнена кожа. Решение: успокояващ крем. :)ако има добра хигиена и ползва крем нито ще има пъпки нито раздразнена кожа ... но ако си решил опитай винаги съм се питала :?

OTBPATEH
11-16-2009, 17:55
Пиша за да споделя със заинтересованата младеж моите приключения с...епилатора :)


Аз се бръсна сигурно от 16, проблема е там че направих грешката от любопитство да се обръсна по цялото лице с на баща ми самобръсначката. Кофти, нали?

Проблема при мен, е че имам окосмяване до малко под адамовата ябълка и имам чувството, че с всяко бръснене слиза все по-надоло. Това ест. става бавно, но аз развих чак някаква фобия от бръсненето. Също така с годините (на преклонна възраст от 20 съм) се появиха косми и по бузите. Ест. в началото бяха 1-2 черни косъма, махах ги с пинсета. След бая време работа с пинсетата бая се увеличиха.

^^Това бяха проблемите ми. 1-2-3 години се бръснех със зор, много бях разярен всеки път като ги гледах в огледалото.

И :) Преди 2 месеца влязох в MediaMarkt,(Алекса, Александърплатц, Берлин) не знам дали го имате в България :P и су купих най-мощния епилатор който имаше във всички магазини до тогава(скоро ходих, все още е най-мощния). Всяко момиче въздиша по него хахаххаа :)

Оставих брадата да стане 3-4 мм, обръснах където трябваше да се бръсне и останалото го епилирах с тоя звяр. Пич, няма да те лъжа, ако имаш големи мъжки топки ще го преживееш. Ако имаш малки женствени топчици и мека китка, не го прави. Болката е ужасна, все пак е лице, от стискане на зъбите после 1-2 дена ме боли ченето, но търпя. След епилацията кожата се зачервява и лицето леко се подува. Подувнето спада на 2рия ден, зачервяването изчезва постепенно, като на 4тия вече съм като пич :) Няма значение какви кремове използваш, някоя кокона от форума може да ти препоръча нещо но все пак по рано от 3тия ден не е препоръчително да зарибяваш потарани :)

След това мъчение изглеждам супер за около седмица и половина. Кеф. След това лека полека космите започват да пробиват обратно. За да улесня излизането на космите всяка вечер, или когато се къпя, след като съм загрял кожата на лицето го разтърквам хубаво със спарчето. Така се появяват много малко разстящи навътре косми, миналия път имах само един (за сравнение, преди с пинсетата беше бая повече).

Сегааа, сещаш се че всеки косъм си разте различно - някой ще излезе по-бързо, друг по бавно, друг няма. Към епилатора имам и една джаджа която реже косъма много ниско - с нея "подрязвам" космите по местата където епилирам за около 1 - 1,5 седмици, за да знам че като епилирам пак, няма да трябва след 2-3 дена пак да го правя. Като видя че всички гадове :) са излезли, не се бръсна 3-4 дена. След това ест. всичко се повтаря.



Пффф, баси, излях си душата в тоя коментар :D


Сега не се сещам за нещо друго, ако имаш въпроси питай. Епилатора е на Браун, последна дума на немската технология, става да го ползваш и под душа на течаща вода. Казват че не е добре да мокриш кожата 30 мин след епилиране, можело да се възпали. Глупости - пробвах и под душа и на сухо, боли еднакво :) , когато е под душа кожата ми се възстановява по-бързо.


Тряя да си почина сега, :-P ако има нещо питай.


ПС. Ако някой си мисли че има нещо гейско в това, да вземе да епилира и той част от лицето си. Интересно кой ще се окаже гей :lol:

OTBPATEH
11-17-2009, 12:31
PS: Малко обърках темата, тя била за кола маска :) Пробвал съм и с кола маска но е много кофти. Трябва да оставиш брадата да ти порасне поне 5-6 мм и тогава да пробваш. При мен не проработи - трябваше да повтарям многократно и в крайна сметка пак не можа да махне всички косми. + кожата ми беше тотално съсипана на края.

- - - Вземи си епилатор.

AraBella
11-17-2009, 13:10
Щ'та станеш педерас :-)

OTBPATEH
11-17-2009, 13:50
Сериозно ли? Дай си адреса да я видим тая работа ;)

turboPantofka
11-19-2009, 19:02
Най-много да изпаднеш в безсъзнание от болка..по-добре си карай по стария добър метод-бръснене