PDA

View Full Version : Проблем с Флашка - USB



sib3k
11-11-2009, 16:40
Значи имам мн лош проблем флашката ми е Transcend 2 gib купих я преди няколко дни записаш един филм на нея и сега когато я сложа компа забива веднага и само рестарт го оправя а флашката варви на двд-то там филма трагва.Как мога да оправя този проблем пробвах какво ли не някои ако е имал сащия проблем да пише,благодаря предварително.

doomkillerr
11-11-2009, 16:47
Форматирай флашката!!! 8)

sib3k
11-11-2009, 16:54
Как да я форматирам слагам я и след 2 секунди всичко забива не ми дава вазможност.Сега ще отида до един приятел на неговия комп да пробвам

sib3k
11-11-2009, 23:41
Помогнете мн ви моля мн е важно значи ходих на др комп трагна флашката форматирах я всичко обаче пак нестава на моя помогнете мн ви моля?

doomkillerr
11-11-2009, 23:53
Помогнете мн ви моля мн е важно значи ходих на др комп трагна флашката форматирах я всичко обаче пак нестава на моя помогнете мн ви моля?

В краен случай преинсталираш операционната система и проблема, би трябвало да се реши, щом флашката тръгва на друг компютър... :)

MakeMeLaugh
11-12-2009, 00:02
xxaxa, имах този проблем + още един след това, че не искаше да копира определени файлове или спираше без причина.
проблема се оправи само чрез... смяна на usb порта, където я слагам. (т.е. проблем с определеното usb на дънната платка).
Пробвай също да я ползваш малко от предните usb-та само на задните или обратното и виж какво ще се случи.
и един формат може да направиш на fat32 файлова таблица :)

ivanstef
11-12-2009, 06:48
Ако флашката е 2.0, а ти слагаш в 1.1 може да се получи този дефект. По-евтините флашки не са много съвместими 8)

sib3k
11-12-2009, 14:39
Мерси мн момчета но и така нестава не е от портовете сякаш пробвах доста а данната платка е нова скоро я сменях и доста др неща си варвят на портовете а флашката трагна само парвия пат записах филм и вече неиска да трагне