PDA

View Full Version : аулин



gsh
11-11-2009, 19:58
Вредно ли е, ако в един взема два аулина (на прах) - единя сутринта, другия вечерта ?

извинявам се, ако има такава тема

kaspichanec
11-11-2009, 20:01
На колко си :-o

amk933
11-11-2009, 21:06
Вредно ли е, ако в един взема два аулина (на прах) - единя сутринта, другия вечерта ?

извинявам се, ако има такава тема

Не пий Аулин. Да вреден е има и смъртни случаи от него в Ирландия и за това е забранен в половин Европа. Ако ще пиеш Аулин, си купи Нимезил и го пий него вместо Аулина, защото е същия Нимезулид, но е от следваща поколение и е много по-пречистен и безвреден, а цената е същата. И не повече от два пъти на ден и с Нимезила. :)

INSIDER
11-11-2009, 22:39
Защо ти е ?
Пий го само ако имах главоболие или ако нещо друго те боли.
Ако го пиеш без нищо да ти има и то по няколко пъти е вредно, все пак е вид лекарство!

gsh
11-12-2009, 22:13
за главобол си пия упсарин, аспирин и тоя род. не съм толкова разглезен, че за главобол да пия обезболяващи, аулинът ми е даден от доктора, не го пия за кеф. ;)
amk933, мерси за инфото

batkodoki
11-13-2009, 12:36
Вредно ли е, ако в един взема два аулина (на прах) - единя сутринта, другия вечерта ?

извинявам се, ако има такава тема

Не пий Аулин. Да вреден е има и смъртни случаи от него в Ирландия и за това е забранен в половин Европа. Ако ще пиеш Аулин, си купи Нимезил и го пий него вместо Аулина, защото е същия Нимезулид, но е от следваща поколение и е много по-пречистен и безвреден, а цената е същата. И не повече от два пъти на ден и с Нимезила. :)

ако си МОМЧЕ НЕ пий нищо производно на Нимеизулид-а за банални болки!!!

Otep
11-14-2009, 17:51
Аулина е вреден за черния дроб. Доста силен медикамент . Бих ти препоръчала Кокстрал, Нурофен (за главоболие), за коремче може Но-Шпа . Аналгина не е за пепоръчване. Лично аз пия Кокстрал помага ми :) Аулина не случайно трябва да се дава САМО с рецепта,но.... А и признака, че те боли нещо може да е сигнал за проблем. Ако те боли дълго ходи на лекар :) Успех :P