PDA

View Full Version : Общо казано .. Скейт мания !



silwinka
11-11-2009, 19:05
Здравейте .. интересувам се , някой продава ли скейт 2-ра ръка .. не е от значение марка и такива работи , трябва ми хубав и издръжлив скейт ! Пуснах хиляди теми в ' темата си .. там за оферти и глупости ( темата за ' купувам - продавам ' , но никой не ме отрази хах !
Та моля .. който предлага такава оферта да пише ЛС , и вече за скайп ще се уговорим .. ( Търся цял скейт ! )

2. Искам да питам .. трябва ли ми някви уроци , и има ли в Бургас такива екстри .. ( към колко пари ? )

ПОМОЩ !

F_CK_all_I_need_is_U
11-11-2009, 19:59
O.o
Ааааа, ако ще зимаш скейт, гледай да е "марков".Другите просто не струват.Такам.Второ - задължително ти траат уроци, попринцип обаче няма такави, фащаш някой приятел да те учи.Ако не разполагаш обаче с приятел-скейтър....ЪъЪъъъ..мии в Бургас там на тфа дет се събират скейтърите и байкърите тфа .. как се казва стария университет ли нз .. абе там дето има фонтанче 8-) 8-) 8-) сеш се 8-) и просто иди там ии се запознай с тях ии се учи от тях ;д

Успех 8)

mmKamm
11-12-2009, 10:45
Здравейте .. интересувам се , някой продава ли скейт 2-ра ръка .. не е от значение марка и такива работи , трябва ми хубав и издръжлив скейт ! Пуснах хиляди теми в ' темата си .. там за оферти и глупости ( темата за ' купувам - продавам ' , но никой не ме отрази хах !
Та моля .. който предлага такава оферта да пише ЛС , и вече за скайп ще се уговорим .. ( Търся цял скейт ! )

2. Искам да питам .. трябва ли ми някви уроци , и има ли в Бургас такива екстри .. ( към колко пари ? )

ПОМОЩ !
aз съм от Бургас и с удоволствие ще карам с теб (също не съм добра :) ) :) И без това няма с кого :) Ако искаш пиши да се разберем нещо :) Въпреки, че сега времето не става :)

Скейт можеш да си намериш сглобен за около 100 кинта в Маниакс, където се продават и единствените кецове на марки като Етнес, Глоуб, Ди Си и т.н.

Punisherrr
11-12-2009, 11:20
Трити са мнения,нрушаващи точка 6 от правилата на форума.
Моля да се пише само по темата.