PDA

View Full Version : Търся програмки



MichellePhan
11-11-2009, 19:40
Има ли програма за:
:arrow: рязане на песни(точно по име,ако може),която може и да променя темпото и още някой неща.
:arrow: премахване на глас от песен

LittleDude
11-11-2009, 20:20
GoldWave

MichellePhan
11-11-2009, 20:30
GoldWave
мерси

DarkAngelOfHope
11-11-2009, 20:30
Nero WaveEditor има я в пакета на Nero незнам дали ти си я инсталирал, но ако не си махал нищо от пакета на Nero при инсталиране (ако използваш Nero де :)) то имаш и тази програма. Реже много лесно и много точно, можеш да добавяш доста ефекти за махане на глас е по сложно, не мисля че има програма която просто така да махне вокалите ... но за рязане за мен няма по добра от Nero WaveEditor :) може да я прегледаш ... :)

doomkillerr
11-11-2009, 21:32
На мен ми препоръчаха програмата: "Audacity"

Описание на програмата: "Audacity е многопистов редактор за цифров звук предлагаща много възможности - запис и възпроизвеждане на звук, импорт и експорт (поддържа формати WAV, AIFF, MP3, Ogg Vorbis и др.), редактиране чрез изрязване, копиране и вмъкване, смесване на писти, прилагане на ефекти върху записите и др. Можете да разширявате наличните ефекти, чрез разширенеия (Plug-Ins)."

П.С. - Програмата може да се свали безплатно от тук:Audacity v1.2.6 (щракни точно тук) (http://audacity.sourceforge.net/latest/audacity-win/audacity-win-1.2.6.exe) :)

LittleDude
11-11-2009, 21:34
На мен ми препоръчаха програмата: "Audacity"

Описание на програмата: "Audacity е многопистов редактор за цифров звук предлагаща много възможности - запис и възпроизвеждане на звук, импорт и експорт (поддържа формати WAV, AIFF, MP3, Ogg Vorbis и др.), редактиране чрез изрязване, копиране и вмъкване, смесване на писти, прилагане на ефекти върху записите и др. Можете да разширявате наличните ефекти, чрез разширенеия (Plug-Ins)."

П.С. - Програмата може да се свали безплатно от тук:Audacity v1.2.6 (щракни точно тук) (http://audacity.sourceforge.net/latest/audacity-win/audacity-win-1.2.6.exe) :)
ааа мерси пич... одавна я търсих... трябва ми за усилване на баса :lol: :lol: :lol:

BMEClick
11-12-2009, 22:53
Audacity :) е добра ....а за рязане на песни най-лесната програма е Mp3 Knife 8)