PDA

View Full Version : Не съм сигурна, че искам това ...



InLoveChild
11-11-2009, 19:59
Здравейте! :) Запознах се с едно момче на рождения ден на моя приятел, не му обръщах много внимание. И така всяка година го виждах, но не проявявах особен интерес към него. Имах му и скайпа, който този приятел ми беше дал, но не сме си чатили, но ... Един ден той ме сбърка (явно ме е мислел за някакво друго момиче), но аз му обясних, че не съм въпросната личност, която търси. След това му разказах все пак коя съм и той се сети. И от тогава започна всеки ден да ме търси. Аз, разбира се, всеки път му отговарях. За мен той не беше нищо сериозно, просто човек със сходни интереси като моите, с когото можех да убивам времето. Не съм си и помисляла среща на живо, макар, че живее наблизо. За мен не беше и проблем, че е с една година по - малък от мен (макар, че изобщо не му личи) нали все пак ми беше само един виртуален приятел?!? Той започна да ми повтаря, че ме обича, а на мен ми ставаше смешно, защото не вярвах във виртуалната любов. Предложи ми да се видим, аз се съгласих, беше ми интересен все пак, а и се привързах към него. :) И ето, след няколко дни ще се видим, разбрахме се, той постоянно ми повтаря, че се радва, но на мен ми е странно. Всякаш не съм сигурна в себе си. Първо се радвах, да, но сега някак ми е странно.. Скоро преживях една дълга връзка, а сега той идва в живота ми. Може би ме спира разликата в годините?!? Но каква разлика е 1 година? Много или малко? Или пък ме е страх, че разговора няма да потръгне? Не знам... Не съм сигурна.. Но не искам да лъжа момчето, и сега да се отменя за някой друг ден.. И на мен ще ми е кофти ... Повтаря ми, че ако не искам той ще ме разбере и т.н и т.н., но знам, че ще му е гадно... Спирам, много изписах, а дори не знам дали ще ме разберете, просто излях всичко, което ме чопли отвътре. Благодаря за отзовалите се. :)
Аз искам само съвет.

haritov
11-11-2009, 20:01
Ако го обичаш,давай той е човека.
Ако не няма от какво да се притсняваш.

PurpleDream
11-11-2009, 20:04
излез с него и виж какво ще стане

MimmZzZchYyY
11-11-2009, 20:05
Сам0 не 0тменяй срещата.. правила сЪм такива н0мера и т0ва е била най-г0лямата ми грешка!! Колк0то д0 разг0в0ра.. ак0 няма за какв0 т0лко да си г0ворите, м0жеш да г0 п0питаш какв0 мисли за разликата в г0дините между вас.. кажи му какви са тв0ите притеснения за 0тн0шенията п0между ви.. кажи му какв0 изпитваш кЪм нег0, н0 в никакЪв случай не г0 лЪжи!! :) Успех! :-)

FancyGirl
11-11-2009, 20:14
Ако не си не му давай напразни надежди и след това да го нараниш, колкото по-рано му обесниш толкова по-малко ще го боли ... :)

s3nsual
11-11-2009, 20:28
Излез с него . Нищо не губиш. Щом имате сходни интереси , все ще намерите за какво да си говорите . Успех :)

tanch3t093
11-11-2009, 20:40
Мм да, опитай, пък виж какво ще стане. Ако не - не го лъжи и не му давай напразни надежди, а му кажи каквото мислиш. Това е най-важно.

totik
11-11-2009, 21:30
Излез с него и виж как ще потръгне :)

stupid0boy
11-11-2009, 21:42
Ако не си не му давай напразни надежди и след това да го нараниш, колкото по-рано му обесниш толкова по-малко ще го боли ... :) Съгласен съм :-D :-D :-D btw мн ме кефи аватара ти :o :o

hahavteen
11-11-2009, 22:26
С моя приятел беше подобна ситуацията. Запознахме се в един сайт и 2 месеца си пишехме по скайп всекидневно с часове и се чувахме супер често (той беше в Швейцария и нямаше как да се видим по-рано). Знаех че иска да има нещо между нас и ми казваше доста пъти че изпитва нещо много силно към мен и бла бла а на мен ми беше смешно защото се бяхме виждали само с камери а и не вярвах в любовта по интернет. И накрая дойде денят на първата ни среща (03.10.09) и аз почнах да се съмнявам че изобщо искам да го видя и да си представям колко ще е тъпо, и как нищо няма да излезе, и колко ще е различно на живо.. и за малко да му кажа да не идва! Е точно в деня в който дойде обаче реших да не си създавам паника ами да се държа нормално. Ако не ми хареса винаги мога да кажа че имам някаква работа и трябва да си ходя.. Пък и нищо не губя в крайна сметка.
Дойде в 16:00 часа и си тръгна в 7:00 на другата сутрин... :oops: Беше повече от прекрасно! Цяла нощ си говорихме за какво ли не и към 2:00 го целунах на балкона ми (беше страшно романтично) защото той нещо не се престрашаваше... И решихме че искаме да сме заедно и от тогава ме прави адски щастлива и не мога да повярвам че го намерих и че връзката ни започна по скайп хахаха :D

Така че просто иди и виж как ще се развият нещата.. Може да не стане нищо но може и да излезе нещо много красиво...

Успех и да кажеш как е минало :)

umri
11-11-2009, 22:29
Здравейте! :) Запознах се с едно момче на рождения ден на моя приятел, не му обръщах много внимание. И така всяка година го виждах, но не проявявах особен интерес към него. Имах му и скайпа, който този приятел ми беше дал, но не сме си чатили, но ... Един ден той ме сбърка (явно ме е мислел за някакво друго момиче), но аз му обясних, че не съм въпросната личност, която търси. След това му разказах все пак коя съм и той се сети. И от тогава започна всеки ден да ме търси. Аз, разбира се, всеки път му отговарях. За мен той не беше нищо сериозно, просто човек със сходни интереси като моите, с когото можех да убивам времето. Не съм си и помисляла среща на живо, макар, че живее наблизо. За мен не беше и проблем, че е с една година по - малък от мен (макар, че изобщо не му личи) нали все пак ми беше само един виртуален приятел?!? Той започна да ми повтаря, че ме обича, а на мен ми ставаше смешно, защото не вярвах във виртуалната любов. Предложи ми да се видим, аз се съгласих, беше ми интересен все пак, а и се привързах към него. :) И ето, след няколко дни ще се видим, разбрахме се, той постоянно ми повтаря, че се радва, но на мен ми е странно. Всякаш не съм сигурна в себе си. Първо се радвах, да, но сега някак ми е странно.. Скоро преживях една дълга връзка, а сега той идва в живота ми. Може би ме спира разликата в годините?!? Но каква разлика е 1 година? Много или малко? Или пък ме е страх, че разговора няма да потръгне? Не знам... Не съм сигурна.. Но не искам да лъжа момчето, и сега да се отменя за някой друг ден.. И на мен ще ми е кофти ... Повтаря ми, че ако не искам той ще ме разбере и т.н и т.н., но знам, че ще му е гадно... Спирам, много изписах, а дори не знам дали ще ме разберете, просто излях всичко, което ме чопли отвътре. Благодаря за отзовалите се. :)
Аз искам само съвет.
asl pls

mechtaq_za_teb
11-12-2009, 04:22
Излез с него, пък може наистина да си допаднете. Никой не е казал, че трябва да става нещо. Остави се на течението. Успех :)

aloveyou
11-12-2009, 06:59
Опитай и виж какво ще стане..
Нищо не губиш..

soul1199
11-12-2009, 07:06
излез с него и виж какво ще стане

sunshinepp
11-12-2009, 07:07
не мисля, че годините в този случай са проблем..все пак е 1 година.. моето мнение е, че ако имаш желание може да опиташ, не мисля че ще загубиш нещо..по-скоро ако не опиташ ще се чудиш какво е щяло да бъде..отиди на срещата виж как ще се развият нещата.. и ако всичко е наред не мисля че имаш пречка за нещо повече от приятелство0!

успех :grin:

mrtn
11-12-2009, 07:08
Сама каза, че не му личат годините, следователно на теб не ти пречат, така че излез с него, не е казано, че от първата среща трябва да се целувате нали? :)

XTREMEFREERIDE
11-12-2009, 07:10
Ако не си не му давай напразни надежди и след това да го нараниш, колкото по-рано му обесниш толкова по-малко ще го боли ... :)

InLoveChild
11-12-2009, 10:09
Благодаря на всички за съветите :-) Утре вече ще знам какво да правя и дали ще си допаднем :)

Nich
11-12-2009, 18:32
ами ние не можем да ти кажем какво искаш или чувстваш :) излезте и ще разберреш сама, иии успех :-P

Agoist
11-12-2009, 18:37
щом, не си сигурна, значи не го искаш :grin:

hahavteen
11-16-2009, 04:18
Какво стана в крайна сметка?

sl0w
11-16-2009, 05:14
излез с него и виж какво ще стане

peshost
11-16-2009, 07:47
Ами ако той е някъде тук :neutral: