PDA

View Full Version : Това шибано, гадно разстояние ;/



Priceless
11-11-2009, 19:59
Уф ! Обичам я ! И тя ме обича. Искаме да сме заедно, ама .. тя е заета ;/ А и е далеч от мен. Постоянно се караме кой да е жената във връзката ни. Не искам вечно аз да съм пасивната, а тя ВИНАГИ ме насилва. Не ме разбирайте погрешно, привлича ме сексуално, но .. искам и аз да съм активна. Соу факин сад. ;/ Hilary_ , кажи, че ме обичаш !!!! КАЖИ ГО ВЕ !!! ^^



:D :D :D :D

Hilary_
11-11-2009, 20:02
ОБИЧАМ ТЕЕЕ !!! :smt007 :smt007 :smt007 :-) :-) :-) :-) :-)

п.с. само аз и ти < 3 :oops:

haritov
11-11-2009, 20:03
Уф ! Обичам я ! И тя ме обича. Искаме да сме заедно, ама .. тя е заета ;/ А и е далеч от мен. Постоянно се караме кой да е жената във връзката ни. Не искам вечно аз да съм пасивната, а тя ВИНАГИ ме насилва. Не ме разбирайте погрешно, привлича ме сексуално, но .. искам и аз да съм активна. Соу факин сад. ;/ Hilary_ , кажи, че ме обичаш !!!! КАЖИ ГО ВЕ !!! ^^



:D :D :D :D

салаткееее :-D

Priceless
11-11-2009, 20:04
^ Гоги, не говоря с теб!

haritov
11-11-2009, 20:05
^ Гоги, не говоря с теб!

Talk to my hand, дет са вика

Priceless
11-11-2009, 20:06
Не ме имитирай ! :x Тъпо Гоги. :x :-)

fenastz
11-11-2009, 20:07
Аве, браточки, тука гледам само некви теми за разстояние :-o немате с кво да го измерите или къв е проблема ?

haritov
11-11-2009, 20:07
Не ме имитирай ! :x Тъпо Гоги. :x :-)

тъпо Лили с твоите камъни по твоята глава :-)

haritov
11-11-2009, 20:08
Аве, браточки, тука гледам само некви теми за разстояние :-o немате с кво да го измерите или къв е проблема ?

Тихо бе гадино тук се обесняват в любов :D

Priceless
11-11-2009, 20:08
Фенчето, на нас разстоянието не ни е проблема. Всъщност след около месец няма да бъде. Ама сега ;/ :D

haritov
11-11-2009, 20:09
Фенчето, на нас разстоянието не ни е проблема. Всъщност след около месец няма да бъде. Ама сега ;/ :D


а?

Priceless
11-11-2009, 20:11
Какво?? :D

haritov
11-11-2009, 20:14
Какво?? :D

на гости ли ще си ходите?

Абе ей ти нали си имаш мъж бе!?
Ко ме караш да седя при тебе а?

Priceless
11-11-2009, 20:15
Не може ли ? ;/ Той мъжО ми не е ревнив. :lol:

haritov
11-11-2009, 20:17
Не може ли ? ;/ Той мъжО ми не е ревнив. :lol:

Перверзница нитъ ли ибеши срам :x

Hilary_
11-11-2009, 20:19
Имало и по- жалки "хора" от ShtrudeL- а, бе. :)

никой не те е питал .. :lol: :lol: :lol:

Priceless
11-11-2009, 20:19
Chameleon Ако говориш за себе си - съгласна съм. Иначе бихме могли да поспорим.

afkforlife
11-11-2009, 20:22
Оставете ги момиченцата... Може след време да се целунат и снимки да ни пратят :D 8-)

haritov
11-11-2009, 20:23
Имало и по- жалки "хора" от ShtrudeL- а, бе. :)

никой не те е питал .. :lol: :lol: :lol:

Трябва ли някой да ме пита?

Мълчи бе туловище!

bloodymirror
11-11-2009, 20:31
абе я ключ ;)

Hilary_
11-11-2009, 20:37
Имало и по- жалки "хора" от ShtrudeL- а, бе. :)

никой не те е питал .. :lol: :lol: :lol:

Трябва ли някой да ме пита?

че и разрешение ти трябва .. 8)

haritov
11-11-2009, 21:02
Имало и по- жалки "хора" от ShtrudeL- а, бе. :)

никой не те е питал .. :lol: :lol: :lol:

Трябва ли някой да ме пита?

Мълчи бе туловище!

Трай, бе, форумен Рамбо.

Не ме ядосвай аз съм Йода не Рамбо и съм джедай!

И не ми викай да трая щи играя една сабя в гъза!

tujnataistoriq
11-11-2009, 21:02
Всички вие нарушавате точка 6 от раздел II на форумните правила, а именно

6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

Мисля че модераторите трябва да се включат и да раздадат банове.

haritov
11-11-2009, 21:04
Всички вие нарушавате точка 6 от раздел II на форумните правила, а именно

6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

Мисля че модераторите трябва да се включат и да раздадат банове.

тъжна история :?

Hilary_
11-11-2009, 21:05
Всички вие нарушавате точка 6 от раздел II на форумните правила, а именно

6. Да не публикуват теми и постове съдържащи само и единствено емотиконка, +1, цитат на предишна публикация, отговори, които с нищо не помагат на автора на темата, или едносрични и безсмислени отговори. Не се допуска цитиране на пост с повече от три "вмъкнати цитата".

Мисля че модераторите трябва да се включат и да раздадат банове.

:shock: :shock:

Бан за това, че са копирали мнение повече от 3 пъти ... тиии как си ??? :shock: то в такъв случай половината форум трябва да си замине ... :? Много обичам такива изказвания от хора под 10 мнения .. :?

Lyubeto
11-11-2009, 21:43
Наистина сте жалки с темите си . Тъпи лигли...

totik
11-11-2009, 22:14
Уникална тема просто :D

afkforlife
11-11-2009, 22:16
КЛЮЧ

haritov
11-11-2009, 22:17
КЛЮЧ

кЪтинар,патрон,сейв...

stupid0boy
11-11-2009, 22:18
МмМмМнооооОго интересна тема....

П.П Написах "МмМмМнооооОго" за да не ме баннат от двусрични мнениея :o :o :o :o :o :o :o :o :o

haritov
11-11-2009, 22:19
МмМмМнооооОго интересна тема....

П.П Написах "МмМмМнооооОго" за да не ме баннат от двусрични мнениея :o :o :o :o :o :o :o :o :o

Пусна много емотки изгорел си

afkforlife
11-11-2009, 22:20
КЛЮЧ

кЪтинар,патрон,сейв...
Усещам как силата те е напуснала :D

stupid0boy
11-11-2009, 22:22
Мамка му отивам да се хвърля от мазето... дано да умра :o :o :o

Hilary_
11-11-2009, 22:38
Наистина сте жалки с темите си . Тъпи лигли...

:lol: :lol: :lol:

и тебе не съм те питала .. :oops:

Lyubeto
11-11-2009, 22:46
Най - малко от тебе ще искам разрешение къде и какво да пиша . Не си интересна с инфантилното си поведение . Порастни .

stupid0boy
11-11-2009, 22:50
Ае хора кво сте се спекли ... Баси хората като Хилари и нейната яка приятелка... искат да вмъкнат разнообразие... искат малко ддз Хумор ... вие баси... :o :o :o :o :o

haritov
11-11-2009, 22:51
Най - малко от тебе ще искам разрешение къде и какво да пиша . Не си интересна с инфантилното си поведение . Порастни .

Като порастна ситгам 20см 8)

afkforlife
11-11-2009, 22:51
Ае хора кво сте се спекли ... Баси хората като Хилари и нейната яка приятелка... искат да вмъкнат разнообразие... искат малко ддз Хумор ... вие баси... :o :o :o :o :o
Ненужна показност... Не е интересна на здраво мислещите хора...

Lyubeto
11-11-2009, 22:52
За "разнообразието" , "хумора" и останалите все такива "интересни за всички теми" си има един специален раздел . Нека си пишат там колкото искат и никой няма да ги безпокои .Омръзна ми от малоумни теми.

haritov
11-11-2009, 22:56
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?

Hilary_
11-11-2009, 23:03
Най - малко от тебе ще искам разрешение къде и какво да пиша . Не си интересна с инфантилното си поведение . Порастни .

ТУК в тази тема аз и Priceless решаваме!!! 8)
Не се правя на интересна така или иначе .. :lol: :lol:


За "разнообразието" , "хумора" и останалите все такива "интересни за всички теми" си има един специален раздел . Нека си пишат там колкото искат и никой няма да ги безпокои .Омръзна ми от малоумни теми.

Решила е тук да я пусне и точка .. ти не можеш да й кажеш къде какво да пуска като тема .. а за "Кофата" си има причини да не я пусне там, които няма да схванеш .. а за това, че никой няма да ни безпокои .. тиии влизала ли си там а ??? :-o И на мен ми омръзна от злобари и умствено изостанали (не визирам теб) ама ШАНС .. 8)

stupid0boy
11-11-2009, 23:03
кво конско??? Т'ва е сл0ooOoOoooOонско :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

afkforlife
11-11-2009, 23:03
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

stupid0boy
11-11-2009, 23:05
Ае ти що не ми прихапиш ... да не бъда груб 8) 8)

haritov
11-11-2009, 23:06
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

Боли ме фара какво мислиш

Hilary_
11-11-2009, 23:07
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

ъмм и на теб ще задам същия въпрос като на госпожицата .. ти влизал ли си в раздел "Кофата", че да знаеш там какво е ??!?! :-o

защо говорите без да знаете ?!? :shock:

afkforlife
11-11-2009, 23:08
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

Боли ме фара какво мислиш
Чувствата са взаимни :D :D :D

haritov
11-11-2009, 23:11
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

Боли ме фара какво мислиш
Чувствата са взаимни :D :D :D

Тогава що пишеш в темата?

afkforlife
11-11-2009, 23:12
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

ъмм и на теб ще задам същия въпрос като на госпожицата .. ти влизал ли си в раздел "Кофата", че да знаеш там какво е ??!?! :-o

защо говорите без да знаете ?!? :shock:
Дам.Влизал съм :D и мисля ,че там е правилното място за вашата тема ....НО въпреки ,че не съм съгласен с вашите мнения ги уважавам ( е повечето де :lol: )

GracelessIsDumb
11-11-2009, 23:14
Що като се обичате толкоз не вземете пушката оп у гората и ще сте заедно завинаги горе...ама кой да мисли :?

haritov
11-11-2009, 23:14
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

ъмм и на теб ще задам същия въпрос като на госпожицата .. ти влизал ли си в раздел "Кофата", че да знаеш там какво е ??!?! :-o

защо говорите без да знаете ?!? :shock:
Дам.Влизал съм :D и мисля ,че там е правилното място за вашата тема ....НО въпреки ,че не съм съгласен с вашите мнения ги уважавам ( е повечето де :lol: )

Ще го обесня подробно!

Тук си от нз си колко малко време и вече се правиш на модератор...
Като не ти харесва темата недей я четя!

stupid0boy
11-11-2009, 23:14
Смисъл??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: 8-)

afkforlife
11-11-2009, 23:14
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

Боли ме фара какво мислиш
Чувствата са взаимни :D :D :D

Тогава що пишеш в темата?
А ти ??? :D

GracelessIsDumb
11-11-2009, 23:15
Вие у любов сте сдухани кебапчета с кеПчуп
ние у кофото сме сдухани банани с бело

Hilary_
11-11-2009, 23:16
Що като се обичате толкоз не вземете пушката оп у гората и ще сте заедно завинаги горе...ама кой да мисли :?

абе вие не разбрахте ли, че не ви е позволено да злобеете .. :lol: :lol:

особено ти .. отивай си в "Кофата" .. 8)

stupid0boy
11-11-2009, 23:16
Генкстърии спрете, че почвам да се плаша да не вадите сабиите и да се стреляте :o :o :o :o :o :o :o :o

GracelessIsDumb
11-11-2009, 23:17
Що като се обичате толкоз не вземете пушката оп у гората и ще сте заедно завинаги горе...ама кой да мисли :?

абе вие не разбрахте ли, че не ви е позволено да злобеете .. :lol: :lol:

особено ти .. отивай си в "Кофата" .. 8)
Да ми го напишат еди кой си ред,правилник и тогава ще отида.Да го пише като закон?
Не,тогава не се бъркай и както казах пушката,ножа или квото имате и айде ангели и дяволи..

afkforlife
11-11-2009, 23:17
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

ъмм и на теб ще задам същия въпрос като на госпожицата .. ти влизал ли си в раздел "Кофата", че да знаеш там какво е ??!?! :-o

защо говорите без да знаете ?!? :shock:
Дам.Влизал съм :D и мисля ,че там е правилното място за вашата тема ....НО въпреки ,че не съм съгласен с вашите мнения ги уважавам ( е повечето де :lol: )

Ще го обесня подробно!

Тук си от нз си колко малко време и вече се правиш на модератор...
Като не ти харесва темата недей я четя!

Не се правя на модератор ,а си изказвам мнението.. и явно си доста самовлюбен и не можеш да приемаш чуждото...
А и няма значение от колко време съм във форума... ти да не си постигнал нещо значимо в живота като имаш 1000 коментара :razz:

stupid0boy
11-11-2009, 23:19
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

ъмм и на теб ще задам същия въпрос като на госпожицата .. ти влизал ли си в раздел "Кофата", че да знаеш там какво е ??!?! :-o

защо говорите без да знаете ?!? :shock:
Дам.Влизал съм :D и мисля ,че там е правилното място за вашата тема ....НО въпреки ,че не съм съгласен с вашите мнения ги уважавам ( е повечето де :lol: )

Ще го обесня подробно!

Тук си от нз си колко малко време и вече се правиш на модератор...
Като не ти харесва темата недей я четя!

Не се правя на модератор ,а си изказвам мнението.. и явно си доста самовлюбен и не можеш да приемаш чуждото...
А и няма значение от колко време съм във форума... ти да не си постигнал нещо значимо в живота като имаш 1000 коментара :razz:









ЦитАтТтТтТтТ !!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :-P :-P :-P :-P

Hilary_
11-11-2009, 23:20
Не,тогава не се бъркай и както казах пушката,ножа или квото имате и айде ангели и дяволи..

минава ми централн оза закони драга .. тази тема е МОЯ и на Лилинк0 и нямаш право да сереш в нея ясно ли ти е .. ?!? Като не ти харесва напусни темата ..

много ама изключително слабо ме вълнува твоето мнение .. знаеш къде можеш да си го сложиш!!! 8)

GracelessIsDumb
11-11-2009, 23:21
Не,тогава не се бъркай и както казах пушката,ножа или квото имате и айде ангели и дяволи..

минава ми централн оза закони драга .. тази тема е МОЯ и на Лилинк0 и нямаш право да сереш в нея ясно ли ти е .. ?!? Като не ти харесва напусни темата ..

много ама изключително слабо ме вълнува твоето мнение .. знаеш къде можеш да си го сложиш!!! 8)
не не знам
Би ли ми обяснила,понеже главата ми не побира толкова мн инфо

haritov
11-11-2009, 23:22
А вие в правото на какви си позволявате,да ни четете конско?
Защото си има раздел кофа...Ако направя тема ,която не е за този раздел някой няма да ме търпи .Така че , това се отнася и за все друг ... Peace FoolS :D

ъмм и на теб ще задам същия въпрос като на госпожицата .. ти влизал ли си в раздел "Кофата", че да знаеш там какво е ??!?! :-o

защо говорите без да знаете ?!? :shock:
Дам.Влизал съм :D и мисля ,че там е правилното място за вашата тема ....НО въпреки ,че не съм съгласен с вашите мнения ги уважавам ( е повечето де :lol: )

Ще го обесня подробно!

Тук си от нз си колко малко време и вече се правиш на модератор...
Като не ти харесва темата недей я четя!

Не се правя на модератор ,а си изказвам мнението.. и явно си доста самовлюбен и не можеш да приемаш чуждото...
А и няма значение от колко време съм във форума... ти да не си постигнал нещо значимо в живота като имаш 1000 коментара :razz:

Да самовлюбен съм! Представи си,че си на трибуна пред много хора(туко що си излязъл)
И като започнеш да се ерчиш на тези преди тем,всичко ще започнат да те целят с домати!

Само идиот не би ме разбрал

Hilary_
11-11-2009, 23:24
не не знам
Би ли ми обяснила,понеже главата ми не побира толкова мн инфо

няма смисъл ..

haritov
11-11-2009, 23:25
не не знам
Би ли ми обяснила,понеже главата ми не побира толкова мн инфо

няма смисъл ..

Иве да ги оставим да си говорят сами ;)

GracelessIsDumb
11-11-2009, 23:25
не не знам
Би ли ми обяснила,понеже главата ми не побира толкова мн инфо

няма смисъл ..
Лесно се отказваш,не ставаш Дилъри

Hilary_
11-11-2009, 23:27
не не знам
Би ли ми обяснила,понеже главата ми не побира толкова мн инфо

няма смисъл ..
Лесно се отказваш,не ставаш Дилъри

лесно е да си глупав .. не ставаш госпожице .. 8)

stupid0boy
11-11-2009, 23:27
Хора осъзнайте се... влюбвате се в шибаното форумче.... малеееейййййййййй какво станало то... всички се карат коя тема за каде е... само спамитеееееее :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :D :D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :-D 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ O:) ::: =P~ :---) :arrow: :idea: :cry: :evil: :lol: 8-) :-) :( :twisted: :| [-X =; :smt002 :smt017 :smt025 :smt026 Малко емотиконки xDDD

afkforlife
11-11-2009, 23:28
И като започнеш да се ерчиш на тези преди тем,всичко ще започнат да те целят с домати!


Много си ерудиран и пишеш на прекалено интелектуално извисено ниво .Не мога да те разбера ... Sorry ама тук си признавам ,че аз съм глупака :lol: :razz: :lol: :lol:

haritov
11-11-2009, 23:31
И като започнеш да се ерчиш на тези преди тем,всичко ще започнат да те целят с домати!


Много си ерудиран и пишеш на прекалено интелектуално извисено ниво .Не мога да те разбера ... Sorry ама тук си признавам ,че аз съм глупака :lol: :razz: :lol: :lol:

то от родителите идва

afkforlife
11-11-2009, 23:40
И като започнеш да се ерчиш на тези преди тем,всичко ще започнат да те целят с домати!


Много си ерудиран и пишеш на прекалено интелектуално извисено ниво .Не мога да те разбера ... Sorry ама тук си признавам ,че аз съм глупака :lol: :razz: :lol: :lol:

то от родителите идва
Уникален просто ама правописните грешки с израза ли идват , или не съм запознат с Шопското културно наследство :lol:

haritov
11-11-2009, 23:44
И като започнеш да се ерчиш на тези преди тем,всичко ще започнат да те целят с домати!


Много си ерудиран и пишеш на прекалено интелектуално извисено ниво .Не мога да те разбера ... Sorry ама тук си признавам ,че аз съм глупака :lol: :razz: :lol: :lol:

то от родителите идва
Уникален просто ама правописните грешки с израза ли идват , или не съм запознат с Шопското културно наследство :lol:

Е че какво за Шопското?

afkforlife
11-11-2009, 23:46
И като започнеш да се ерчиш на тези преди тем,всичко ще започнат да те целят с домати!


Много си ерудиран и пишеш на прекалено интелектуално извисено ниво .Не мога да те разбера ... Sorry ама тук си признавам ,че аз съм глупака :lol: :razz: :lol: :lol:

то от родителите идва
Уникален просто ама правописните грешки с израза ли идват , или не съм запознат с Шопското културно наследство :lol:

Е че какво за Шопското?
:razz: Честито !Прекалено слабоумен си.Няма как да те изтърпя и минута повече.. Лека и със здраве 8-)

stupid0boy
11-11-2009, 23:47
Кой го казва... :o :o :o :o

haritov
11-11-2009, 23:49
И като започнеш да се ерчиш на тези преди тем,всичко ще започнат да те целят с домати!


Много си ерудиран и пишеш на прекалено интелектуално извисено ниво .Не мога да те разбера ... Sorry ама тук си признавам ,че аз съм глупака :lol: :razz: :lol: :lol:

то от родителите идва
Уникален просто ама правописните грешки с израза ли идват , или не съм запознат с Шопското културно наследство :lol:

Е че какво за Шопското?
:razz: Честито !Прекалено слабоумен си.Няма как да те изтърпя и минута повече.. Лека и със здраве 8-)


нека силата бъде с теб

afkforlife
11-11-2009, 23:49
Кой го казва... :o :o :o :o
А ти за какво се месиш... Мнението ти не означава нищо, дори и за хората ,които защитаваш :lol:

haritov
11-11-2009, 23:51
Кой го казва... :o :o :o :o
А ти за какво се месиш... Мнението ти не означава нищо, дори и за хората ,които защитаваш :lol:

На тебе кой 9 ти см значи нещо?

stupid0boy
11-11-2009, 23:52
Ти що не ме цункаш по дупето? Защитавам всички с чуство за хумор.... Това че си тъп касапин аз кво да напрая? :o :o :o :o

stupid0boy
11-11-2009, 23:54
Кой го казва... :o :o :o :o
А ти за какво се месиш... Мнението ти не означава нищо, дори и за хората ,които защитаваш :lol:

На тебе кой 9 ти см значи нещо?


Това подигравка или намек беше?

afkforlife
11-11-2009, 23:56
Ти що не ме цункаш по дупето? Защитавам всички с чуство за хумор.... Това че си тъп касапин аз кво да напрая? :o :o :o :o
Попръжните ,който хвърляш срещу мен те правят особено смешен...Хайде да ми разтълкуваш "тъп касапин" :lol: :lol: :lol:

GracelessIsDumb
11-11-2009, 23:56
Танцува ми се право хоро

stupid0boy
11-11-2009, 23:57
Ти що не ме цункаш по дупето? Защитавам всички с чуство за хумор.... Това че си тъп касапин аз кво да напрая? :o :o :o :o
Попръжните ,който хвърляш срещу мен те правят особено смешен...Хайде да ми разтълкуваш "тъп касапин" :lol: :lol: :lol:


Да ти приличам на тълковен речник?

Тъп? ???
Касапин???


Има ги по книжарниците дали 5 лева струват

haritov
11-11-2009, 23:58
още се чудя защо се занимавам с прости хора :-o ае лай си там

stupid0boy
11-11-2009, 23:59
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Лая в посоката на вятъра :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :-D

afkforlife
11-12-2009, 00:00
Ти що не ме цункаш по дупето? Защитавам всички с чуство за хумор.... Това че си тъп касапин аз кво да напрая? :o :o :o :o
Попръжните ,който хвърляш срещу мен те правят особено смешен...Хайде да ми разтълкуваш "тъп касапин" :lol: :lol: :lol:


Да ти приличам на тълковен речник?

Тъп? ???
Касапин???


Има ги по книжарниците дали 5 лева струват

Сериозно ме изумяваш :lol: Защо според теб съм "тъп касапин " 8-)

stupid0boy
11-12-2009, 00:02
:| :| :| :| :| Ха хахахахах де да та знам къв си... ама си късапин определено ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ::: O:) :smt001 :smt001

haritov
11-12-2009, 00:02
Ти що не ме цункаш по дупето? Защитавам всички с чуство за хумор.... Това че си тъп касапин аз кво да напрая? :o :o :o :o
Попръжните ,който хвърляш срещу мен те правят особено смешен...Хайде да ми разтълкуваш "тъп касапин" :lol: :lol: :lol:


Да ти приличам на тълковен речник?

Тъп? ???
Касапин???


Има ги по книжарниците дали 5 лева струват

Сериозно ме изумяваш :lol: Защо според теб съм "тъп касапин " 8-)

Според мен и ебахти сита.Усещам тъмната страна в теб!

AlokiNn
11-12-2009, 00:03
Да ти дам ли линк .. да си изтеглиш скайпа :shock:

stupid0boy
11-12-2009, 00:04
Аз ли? Скайп имам спокис 8)

afkforlife
11-12-2009, 00:05
:| :| :| :| :| Ха хахахахах де да та знам къв си... ама си късапин определено ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ::: O:) :smt001 :smt001
Гениална логика Айнщайн :lol: ... Принципно сам ли измисли ,че съм касапин или ,някой е трябвало да ти помогне...

haritov
11-12-2009, 00:07
:| :| :| :| :| Ха хахахахах де да та знам къв си... ама си късапин определено ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ::: O:) :smt001 :smt001
Гениална логика Айнщайн :lol: ... Принципно сам ли измисли ,че съм касапин или ,някой е трябвало да ти помогне...

ти 15г имаш ли ги?

AlokiNn
11-12-2009, 00:08
Аз ли? Скайп имам спокис 8)Автора на темата

afkforlife
11-12-2009, 00:08
:| :| :| :| :| Ха хахахахах де да та знам къв си... ама си късапин определено ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ::: O:) :smt001 :smt001
Гениална логика Айнщайн :lol: ... Принципно сам ли измисли ,че съм касапин или ,някой е трябвало да ти помогне...

ти 15г имаш ли ги?
Принципно и повече имам ... Ти на колко си ? :lol:

haritov
11-12-2009, 00:12
:| :| :| :| :| Ха хахахахах де да та знам къв си... ама си късапин определено ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ::: O:) :smt001 :smt001
Гениална логика Айнщайн :lol: ... Принципно сам ли измисли ,че съм касапин или ,някой е трябвало да ти помогне...

ти 15г имаш ли ги?
Принципно и повече имам ... Ти на колко си ? :lol:

900г

Ама лъжа,че съм на 19г?

afkforlife
11-12-2009, 00:17
:| :| :| :| :| Ха хахахахах де да та знам къв си... ама си късапин определено ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ::: O:) :smt001 :smt001
Гениална логика Айнщайн :lol: ... Принципно сам ли измисли ,че съм касапин или ,някой е трябвало да ти помогне...

ти 15г имаш ли ги?
Принципно и повече имам ... Ти на колко си ? :lol:

900г

Ама лъжа,че съм на 19г?
Предполагам ,че и със силата в impulse.bg боравишш .Ахам ! Ето защо не се разбираме :lol:
Е това беше от мен....
When we started this conversation i was but to learn , not i am the master
P.S. Всички от импулс за жалки ...

haritov
11-12-2009, 00:19
:| :| :| :| :| Ха хахахахах де да та знам къв си... ама си късапин определено ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ::: O:) :smt001 :smt001
Гениална логика Айнщайн :lol: ... Принципно сам ли измисли ,че съм касапин или ,някой е трябвало да ти помогне...

ти 15г имаш ли ги?
Принципно и повече имам ... Ти на колко си ? :lol:

900г

Ама лъжа,че съм на 19г?
Предполагам ,че и със силата в impulse.bg боравишш .Ахам ! Ето защо не се разбираме :lol:
Е това беше от мен....
When we started this conversation i was but to learn , not i am the master
P.S. Всички от импулс за жалки ...


иди на 4ти километър да поживееш малко там

Tempest
11-12-2009, 00:28
срещаш извънземно и то ти казва "всички извънземни лъжат"... ко прайм?!

Иначе, афк, откъде го избара тоя разваления английски, бе, брато?! :lol:

Violenza
11-12-2009, 05:51
7 страници тая малоумна тема?!
Модератори няма ли ?!

LadyDi
11-12-2009, 06:08
7 страници тая малоумна тема?!
Модератори няма ли ?!
Мда.
Интересното е, че всички дето пишат тук, особено тези дето са я създали, са мноооого против излишния спам по темите...

bloodymirror
11-12-2009, 06:25
Наистина сте жалки с темите си . Тъпи лигли...

+1 пък сте много и разбиращи :?

Priceless
11-12-2009, 07:23
Абе кво сте ми направили темата бе, дебилни същества такива ? о.О

LadyDi, аз НИКОГА ама абсолютно НИКОГА не съм казвала нищо за излишния спам по темите. Даже доста често съм се включвала, когато ми е интересно, естествено.

bloodymirror Никога не съм имала претенции за много разбираща. И не знам как го реши. Трай си.

А за другите (не си направих труда да ви копирам никовете, домързя ме) ще си правя каквото и както си искам. Такава ъмм .. как беше .. "лигава" тема пускам точно за ВТОРИ път, така че не виждам кво сте се разпискали всички.

Hilary_
11-12-2009, 10:15
да против спама съм, но там където наистина няма нужда и темите си заслужават .. тук не съм спамила!!! А тия дету са я оакали да ми ГО ядът .. оборотните също да си траят щоту вече ми писна да злобеете без причина просто, защото си нямате друга раута .. колко пъти да повторя да НЕ пишете като не ви харесва .. издухвайтеееее ... 8)

GracelessIsDumb
11-12-2009, 10:17
да против спама съм, но там където наистина няма нужда и темите си заслужават .. тук не съм спамила!!! А тия дету са я оакали да ми ГО ядът .. оборотните също да си траят щоту вече ми писна да злобеете без причина просто, защото си нямате друга раута .. колко пъти да повторя да НЕ пишете като не ви харесва .. издухвайтеееее ... 8)
Охх леле Хитлер

Lyubeto
11-12-2009, 10:32
ОМГ и по - тъпи и по - лигави сте отколкото очаквах . Никой не злобее, нарушавате правилата . Има други средства за комуникация където можете да изразявате любовта си свободно наричат се skype, msn и така нататък . Тука няма харесва и не харесва - има си правила . Като не ги спазвате проблема си е ваш и нямате право да се оплаквате като ви осират темата и то с право .

Priceless
11-12-2009, 10:33
Някой да се оплаква? Стига сте говорили наизуст. Дразните.

Hilary_
11-12-2009, 10:39
ОМГ и по - тъпи и по - лигави сте отколкото очаквах . Никой не злобее, нарушавате правилата . Има други средства за комуникация където можете да изразявате любовта си свободно наричат се skype, msn и така нататък . Тука няма харесва и не харесва - има си правила . Като не ги спазвате проблема си е ваш и нямате право да се оплаквате като ви осират темата и то с право .

ахьхха и от кога е забранено да се пускат теми за любов в раздел "Любов"?!? Т'ва, че решавате, че темата е ебавка слабо ме вълнува .. :razz: :razz: Никъде не пише, че не може да се изразява щастие, любов тук .. ти НЕ можеш да кажеш къде да си го казваме и къде не .. искала е тук и го е направила .. какъв ти е проблема?!? Ии тук (в тази тема) има харесва и не харесва .. и имам право да се оплаквам .. :lol: :lol:

п.с. не съм те питала какви сме .. ии понеже явно не ви се набива в погледите .. като не ти харесва напусни темата ..

Punisherrr
11-12-2009, 10:47
тцтц....

Всичките умници ще си вземете почивка ако продължавате така.