PDA

View Full Version : Приятелите ми поставят ултиматуми



Nic3e3
11-11-2009, 20:19
Ето какъв е моя случай...преди 2 дни най-добрата ми приятелка ми се разсърди,бяхме заедно навън аз,тя,гаджето ми с малката си сестра и другите от компанията...понеже захладня и на сестрата на гаджето ми и стана студено решихме да отидем у тях,казах на приятелката си и тръгнахме,след около 30 минути тя ми се обади да пита къде сме,явно не беше разбрала какво съм и казала и се разсърди че сме я "зарязали" ...после когато излезнахме отново бяхме само аз,гаджето ми и приятелката ми и отидохме в една градинка да разходим кучето и...аз се скарах с гаджето и той остана на една пейка а аз и моята фр отидохме в училищния двор където ни чакаха другите,после той дойде и трябваше да поговорим затова я оставихме с компанията замалко,но тя отново се разсърди и се прибра...на следващия ден аз исках да излезем навън,но в последствие отидох в гаджето си защото времето беше лошо,тя ми звъня 2-3 пъти но на нас не ни се излизаше,тя отново се разсърди и спря да ми говори...днес когато бяхме навън искам да се разберем и да не се караме повече извиних и се а тя ми каза "омръзна ми вече,винаги става така..когато скъсате пак си ела при нас,но за сега ти нямаш време за приятели и гадже едновременно ще трябва да избереш" ... Какво да правя?? това е най-добрата ми приятелка неискам да я изгубя,но и няма да скъсам с момчето което обичам... :( :smt102

PurpleDream
11-11-2009, 20:21
и на колко сте викаш?

s3nsual
11-11-2009, 20:37
:D :D :D много весела темичка
Предполагам че сте на не повече от 12 .
Приятелката ти се сърди за глупости . А ти се впрягаш прекалено много.Най-доброто което можеш да направиш е няколко дни да излизаш само с нея ,за да не се сърди .

mrtn
11-11-2009, 21:05
Ми и ти я отблъскваш много, ама и тя тогава каква приятелка ти е като ти постава улиматоми? Ще и мине след време, или излизай повечко с нея да и покажеш, че я уважаваш.. :)

clever
11-11-2009, 21:20
ако ти е истинска приятелка скоро ще разбере;че ти се сърди за глупости и няма причина да ти обръща гръб :)

Di
11-11-2009, 21:21
и 12 годишните имат мозък,при теб липсва

Nic3e3
11-11-2009, 21:36
Мерси за хранежа,човек да не сподели нещо...уш сте тук за да помагате...

bloodyF
11-11-2009, 22:22
хранежа вика :razz: :razz: :razz:
твойта работа детска радост,пикня в торбичка :lol:
ти си на не повече от 15 и не можеш да обичаш...още повече някое фешънче ,с което сте заедно от 1-2-3 седмици...иди си при дружките..те поне няма да те зарежат скоро (освен ако не си главната кифла) :lol:

Nic3e3
11-11-2009, 22:34
Тва че не съм на повече от 15 не значи че не мога да обичам,друг е въпроса дали можете да ми влезете в положението...по-скоро дали имате желание да дадете един простичък съвет...да съм тука да се заяждам и да споря... и ще ви помоля вече с тея коментарчета някъде другаде,който може да даде някакъв съвет ще съм благодарна другите...айде живи и здрави :wink:

0riginalSin
11-11-2009, 22:49
щом ти поставят ултиматум, значи толкова са ти приятели..или ще си с нас или с никой друг..мн тъпо и детинско от друга страна..
ако ти е най-добра приятелка поговорете, ако не те разбере-не ти е най-добра приятелка..
а хората, които определят човек дали може или не може да обича от 2 изречения и възрастта да пътуват...

Nic3e3
11-11-2009, 23:04
знам че е детинско,попринцип никога не съм се карала с нея...като сестри сме...но лошото е че е права,защото найстина я пренебрегвам много заради връзката си,все пак трябва да прояви разбиране...с това момче съм от 5 месеца и найстина много го обичам...пробвах да говоря с нея но не иска да ме чуе...

elito0o0o0
11-11-2009, 23:08
Ти замисляш ли се к`во прайш... Момичето с право ти се сърди.. Първо викаш ``ай да излизаме`` и докато сте излезнали и ти вече тряя хойш с момчето,което``обичаш`` .. пЪллна простотия.. Не я пренебрегвай. Като ти е студено,де си тръгнала да я викаш,пък после викаш.. ооо студено ми е дрън .. дрън... Или излизаш,или не и се обаждаш да излизате и толкоз.. И аз ако бях и яз щях да се разсърдя.. Разбирам 1 ,2 пъти нали.. да ти се наложи нещо,но ти всеки път я пренебрегваш.. Ем ,то на чоек му писва уе!

Nic3e3
11-11-2009, 23:14
наясно съм че се сърди и то с право...всъщтност вчера стана така че аз я виках навън и ми се излизаше но гаджето ми каза че няма да излиза и аз отново трябваше да избера..дали да изляза с нея и той да ми се сърди или отида у него и тя да ми се сърди...каквото станало,станало сега искам да оправя нещата но незнам как...

lubomirky
11-12-2009, 00:13
наясно съм че се сърди и то с право...всъщтност вчера стана така че аз я виках навън и ми се излизаше но гаджето ми каза че няма да излиза и аз отново трябваше да избера..дали да изляза с нея и той да ми се сърди или отида у него и тя да ми се сърди...каквото станало,станало сега искам да оправя нещата но незнам как...

е как да не те храним :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

smiLexaga1n
11-12-2009, 06:46
Наясно съм, че се сърди и то с право...всъщност вчера стана така, че аз я виках навън и ми се излизаше, но гаджето ми каза, че няма да излиза и аз отново трябваше да избера.. Дали да изляза с нея и той да ми се сърди, или отида у него и тя да ми се сърди... Каквото станало, станало сега искам да оправя нещата, но незнам как...

Това стана заплетено.. 8-) Ако си с единия - другия ще ти се сърди.. И все пак наистина доста гадно оставяш приятелката си е и тя с т'ва 'аз или той' не е много хубаво, но според мен трябва да поговориш и с двамата, защото както го виждам все трябва единия да го оставиш и просто няма да се получи .. Все ще има сърдити и пренебрегнати. И за това хващаш гаджето си, и го питаш дали има някакъв проблем с приятелката ти (примерно) , сега разбираемо е той просто да иска време, в което да сте само вие двамата, но всъщност може и приятелката ти да не му допада. А щом приятелката ти я чувстваш като сестра и въобще ти е много близка сядаш, и с нея да говориш.. и започваш да излизаш с нея повече, но без да я оставяш при всеки удобен момент.

п.с. - или поне нещо подобно трябва да направиш ..

п.с.2 - колко ли пъти повторих 'приятелката ти' :D

danibebi
11-13-2009, 16:03
и на колко сте викаш?


Има ли значение на колко са?? :shock:

Jo_Ni_To
11-13-2009, 17:33
И на мене ми се беши случило нещо такова :D Еми просто не излизаш едновременно с гаджето си и приятелите си .. Гледаш да намериш време и за 2-та . При мене така се получи.Говорих с фр-тата ми и им обясних ситуацията,разбрахме се,че когато мога ще съм при тях.Така всеки беше доволен :D