PDA

View Full Version : Сметката на телефона.



cherinka
11-11-2009, 21:34
Всяка изминала секунда сметката на телефона ми се покачва.
Два месеца бях със спрени входящи и изходящи повиквания,понеже не бях плащала. В понеделник платих и всичко ми е окау.
Е да ама не съм говорила с никой, освен с номерата от предплатените минути, нито съм пращала смс на някой, нито телефона ми е оставал без надзор!
Помислих, че някой номер от предплатените е изтрит,примерно, и като съм говорила с него през тия 3 дни и ми е начукало сметка, да, ама не. Провеирих - чисти са си.

Кажете в такъв случай как да процедирам?
Дори да ми дойде месечното развлечение и там да пише, че е говорено от моя телефон, ТОВА НЕ Е ТАКА!

Boot
11-11-2009, 21:43
На мен пък от време на време ми се сменят номерата за безплатните минути. И то примерно по една цифричка е различна, а знам че предишните месеци съм говорила безплатно с този номер... хмм?!

Di
11-11-2009, 21:44
на мен ми взимат пари месечно за някои услуги,може би е от това,незнам

cherinka
11-11-2009, 21:49
На мен пък от време на време ми се сменят номерата за безплатните минути. И то примерно по една цифричка е различна, а знам че предишните месеци съм говорила безплатно с този номер... хмм?!
Да,сега чета, че имали някакви грешки в базата данни, която нежелаели да оправят, ти не си единствена с "променящата се цифричка".

Проверих си три пъти номерата.
Сега пак ще ги проверя.

Но няма да е от тях.

Сега е 23:50ч. и от 18:40ч. до сега ми е с четири стотинки отгоре, а минутата ми е 27ст....

Тия много лошо си играят с мен!

Boot
11-11-2009, 22:03
нещастници.
Глобул дали са по-читави?

MakeMeLaugh
11-11-2009, 22:03
27 ст е без ДДС!
закръглено 32 ст на минута е с ддс. това открай време е така, а и ти не си сключвала нов план скоро.

другото което е, базата данни за сметката ти не се обновява мигновено, а се движи часове назад.
може да си говорила в 2 следобяд, ама чак в 8 вечерта да ти покаже и т.н.

+ че вече винаги когато си проверяваш сметката ти начислява близо 4-5 стотинки с ддс (не помня с точност до стотинка)

cherinka
11-11-2009, 22:10
27 ст е без ДДС!
закръглено 32 ст на минута е с ддс. това открай време е така, а и ти не си сключвала нов план скоро.

другото което е, базата данни за сметката ти не се обновява мигновено, а се движи часове назад.
може да си говорила в 2 следобяд, ама чак в 8 вечерта да ти покаже и т.н.

+ че вече винаги когато си проверяваш сметката ти начислява близо 4-5 стотинки с ддс (не помня с точност до стотинка)
добре, ай, 27+- 3 стотинки, все тази.

При положение, че звъннах точно 2 пъти на 123 (3ст+3ст=6ст) и имам 2 разговора Х 32ст.=64ст.
64ст.+6ст. прави ли 30лв. бе да ти eба майката?
Кога ще спреш да ми се заяждаш във всяка тема?
Мислиш ли,че щях да си играя да пускам теми ако не бях преценила ситуацията?

А ако помислиш още малко ще се усетиш, че аз не съм единствената потърпевша, щото сещаш ли се, че на третия ден сметката ми е 30лв. ,а след 20дни колко ще стане? А? Питам аз?

Прочете ли добре темата ми? А? Питам аз?


Кажете в такъв случай как да процедирам?
Комисия за защита на потребителите?
Господари на ефира? :D
Жалби? Дела, малоумнико?
Какво следва питам.

DebelaManekenka
11-11-2009, 23:17
битиви репортерите

bloodyF
11-11-2009, 23:24
господари на ефира :)

MakeMeLaugh
11-11-2009, 23:39
дрисло, ти нито имаш елементарно възпитание, нито си се сетила да си погледнеш тарифния план точно при какви условия и промоции си подписала договора си, пък камо ли да звъннеш на оператора - този, на който ти му плащаш заплатата да виси там почти без работа.
щото както мислиш, че имаш безплатни минути - така и има една уловка, дето след време или нямаш безплатни, или са ти наполовина, или имаш активирана услуга със или без знанието ти.
и ако мислиш, че нещо ще направиш, дори и при всички условия да излезеш права (което ти не проверяваш, а само пищиш тука) има куп, ама куп начини да се измъкнат от ситуцията, дори предполагам какво ше ти кажат, щото и аз съм ги казвал, като съм работил за тях.
а тия разпечатки не ги гледай - смешни формалности.. сама се досети как и защо.
човек се опитва да ти пише в недодяланите теми и с винаги мързеливо-непровените ти информации, пък ти имитираш правежи и образуваш нерви. то няма смисъл да те обиждам даже..
та следва, че ще те затапят грозно, след като дори с основната информация не си се запознала, нито имаш пари да ги съдиш.

cherinka
11-12-2009, 00:05
Дрисла викай на майка си.
Колко е нелепо като техен бивш служител да продължаваш да ги защитаваш...

И да! Заслужавате и минимални работни заплати да вземате за всичките нежелани агитации, които правите. Не ти стигаха паричките ли? За това ли цивриш?
Сам го каза - "уловка". Етично е? Така ли смяташ?
За десети път ти повтарям НЕ е свързано с абонамента ми, НИТО с някаква си активирана услуга, НИТО по-малък брой минути.
НЕ ме грее на кой какво си обеснявал и по колко пъти, аз НЕ съм от този род "проблеми".

И като им се обадя, кво? По телефона е много лесно.
Преди две години беше станала същата изцепка, но бях на мтел тогава. искаха да им заплатя сумата от 130лв. и някакви стотинки. Звънях, обеснявах се, два пъти ми затвориха. Сливи ли имат в устата?

Продължавам да си мисля, че вместо 00.00лв. са объркали с 31.16лв.
Вечерта към 22ч. сметката ми е 1.30лв., лягам, спя целия ден, ставам, проверявам - 31.16лв.
УБЕДИ МЕ, ЧЕ АЗ ГРЕША!

Doomy
11-12-2009, 00:25
"тях", "ги" ...
За кой оператор става дума?

MakeMeLaugh
11-12-2009, 00:30
никого на защитавам, представям ти суровата истина, ама ти и това не схвана.
аз не цивря, парички съм вземал добри и след това се махнах докато беше време, ти си човека със зора и мрънкането, обаче не възприемаш какво ти се пише и си знаеш своето, което не ти помага в случая.

за майка ми мога други неща да ти кажа,
с това поведение - другаде.