PDA

View Full Version : какво да правя



HexGirl
11-11-2009, 21:36
В безисходица съм ПЪЛНА ...
Тази година ми предстоят изпити по математика за университети а аз предосещам че няма да се справя....
Единственото нещо от което разбирам е строителството а не мога да се задоволя само с специялност Строителен техник без висше никоя фирма няма да ме вземе :( Кажете какво да правя математиката яко я закъсвам сега прекъснах и курсовете поради финансова причина след 1 седмица ще ги подновя но дали ще се справя не знам ....
Просто трябваше да пиша

bloodymirror
11-12-2009, 06:54
Започни усърдни курсове по математика.. вярно,не е лесно,ама... :(

mrtn
11-12-2009, 06:57
Ти сама не вярваш в себе си, че ще се справиш, а искаш от други съвети. Сядаш си за задника и учиш като побъркана, само това ще те спаси.. :)

bloodymirror
11-12-2009, 07:03
Ти сама не вярваш в себе си, че ще се справиш, а искаш от други съвети. Сядаш си за задника и учиш като побъркана, само това ще те спаси.. :)

мда.. друго решение ПРОСТО НЯМА! .. :)

HexGirl
11-12-2009, 07:15
но ще ми стигне ли времето имам 5 месеца дали ще се справя :( задачите които досега съм вземала си ги знам но имама много матерял който ми липсва а курсовете се протакаха както казах с 1 седмица ....аз сама повече от това да си решавам каквото знам не мога ....преди усвояването на задачите ми беше лисно а сега сякаш съм зациклила

bloodymirror
11-12-2009, 07:27
5 месеца?..
Естествено,че ще ти стигне.. имай впредвид,че това е много време..
стига да си настоятелна и сериозна..
ще ги научиш и ЩЕ СЕ СПРАВИШ!!!
..Успех ^^

HexGirl
11-12-2009, 08:33
5 месеца?..
Естествено,че ще ти стигне.. имай впредвид,че това е много време..
стига да си настоятелна и сериозна..
ще ги научиш и ЩЕ СЕ СПРАВИШ!!!
..Успех ^^
дано
Сега натискам гъза да уча по български за да може да отдам цялото си внимание на математиката после :) и ще има чао чао социялен живот за бая време ама се налага ....Смятам , че заслужавам да уча това което от малка ме влече а не като повечето в последния момент решили да стават инжинери щот ще вадят пари :? дори да не стане тая година ще го уча !!!!

bloodymirror
11-12-2009, 08:40
Ee..
разбира се :) ..
стягай се и очакваме много добри резултати! \:D/

blago84
11-12-2009, 17:21
Ако сериозно се заемеш, времето ще ти стигне - на мен ми стигнаха 4 месеца да наваксам цялата гимназиална математика, след две годишно прекъсване и като добавим факта, че в училище не ми пукаше за тоя предмет...
Всичко опира до мотивация и отдаденост на това с което си се захванала. Можеш да се справиш, действай, успех!

blgt
11-13-2009, 00:48
пет месеца са адски много време...

преди да подхванеш математиката ти препоръчвам да си пооправиш правописа, иначе матурата по български ще ти се опъне.
след тва земи порешавай малко задачки, материала дето го има на изпитите ти можеш го научи и за 2-3 дни (наистина, елементарни са!! стегайте се), след тва ти трябва само практика, ако искаш да си уверен/а на самия изпит.

пък и да те скъсат живота не свършва, догодина пак може :? :?

slynchoo
11-13-2009, 09:15
5 месеца наистина са много време.
Ще ги научиш.И най-важното трябва да вярваш,че ще се справиш.
Такива неща като "няма да се справя" НЯМА. :)