PDA

View Full Version : Izcheznaxa mi neshtata ( i kirilizatora)



mysterious93
11-12-2009, 06:05
Molq vi ne mi delvaite temata.. kompa mi prosto iztreshtq.. pusnax go predi malko i nqma ni6to.. nito msn, skaipa mi iska6e da go instalvam pak, kirilizatora(sega razbrax) i papkata Moq kompiutyr q nqma A TAM MI BE6E VSI4KO!na skaipa dadox da me zapameti kato vlizam.. restnax kompa i pak m iiska6e instalaciq i dr gluposti vse endo ne sum go zapametqvala. v4era iskax da go izkliucha obache zabi.. i sled kato go chakah 5 minuti napravo ot dolo go izkliu4ix (razklonitelq..) i sega i winampa i mnogo mnogo raboti mi gi nqma ama nai ve4e My Computer mi trqbva.. i bashta mi imashe razni raboti tam! abe ujas ;( da go preinstalvam li? ama trqbvat mi nqkoi ot starite neshta.. molq vi pomognete burzo ;(

mysterious93
11-12-2009, 06:08
Moq greshka.. ima si My computer v start meniutu.. ama izgleda se promeni.. na start meniuto i na vsi4ko offf ;( kak da go vurna kato v4era..

ivanstef
11-12-2009, 06:34
Добре не се ли научихте, че от контакта не се изключва. Това е все едно да включиш задно докато караш напред. Ебавате мамата на всичко. Иначе сложи една снимка, за да разберем за какво говориш.

mysterious93
11-12-2009, 07:01
http://prikachi.com/files/1157046f.jpg sega e eto taka.. iskam go kakto be6e predi (ama nqmam snimka ;[) si4ko si be6e edno pod drugo.. abe to tva mie nai malkiq problem ama.. ne mi haresva 4e pravi kakvoto si poiska i mi mesti ne6tata.. az pak 6te go preinstalna ama pone ba6ta mi dokato razbere da si e kakto predi.. i ne6tata dolo det bqxa do start menutu gi nqma.. pri sledvashtoto izkliuchvane i vkl. nz kakvo shte mi izchezne :D :-x

LittleDude
11-12-2009, 07:49
десен бутон доло на лентата, свойства, старт меню, давас Classic Start menu ... :)