PDA

View Full Version : Лесен и здравословен начин да стопим килцата



darka1
11-12-2009, 06:37
Здравейте мацки... Снощи видях темата на damdam - Упражнения на Cindy Crawford ... разрових се и намерих някои клипчета в youtube ... упражненията ми се сториха трудни, но все пак опитах да ги направя... учудващо направих ги от първия път без проблем, като имате предвид, че съм супер обездвижена по принцип... от няколко дни смятам да започна разделно хранене, защото знам, че е много здравословно и много килограми се свалят, понеже организма смила нормално храните, които се поемат... Тази диета не е като 90 дневната или точковта, които изискват много усилия ... Не е нужно и да се трепем във фитнеса ... Ако тези управнения http://www.youtube.com/watch?v=EW0dXVHjGSw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=WawIlxwZkUU&feature=fvw
се правят по 1-2 пъти на ден + малко коремни преси ( около 50 -100 ) мисля, че ефектът няма да е никак малък, но това трябва да бъде съчетано и със здравословно хранене http://razdelnohranene.hit.bg/ ( този сайт е много добър ) ... Надявам се да има ефект и да съм помогнала :grin: :)

Ако смятате, че темата е глупава или, че се повтаря с тази на damdam можете да я заключите :)

Аз почвам с тази диета от днес ... който иска може да се включи и после да обсъдим как се развиват нещата :grin:

sladi4ka_qni4ka
11-12-2009, 07:08
като гледам мисли6 да по4ваш разделното хранене.. но то ва не е диета .. а здравословен на4ин на живот.. и трябва да го спазва6 цял живот ако иска6 да си запази6 килограмите... аз го спазвах 2 седмици.. но после ти писва.. постоянно да следи6 дали се храни6 правилно,дали правилно съ4етаваш храните.. :)

Luscious_Heart
11-12-2009, 07:16
като гледам мисли6 да по4ваш разделното хранене.. но то ва не е диета
Не бъркай понятията. Диета = режим на хранене. Това че няма да кара с 1000 калории на ден или пък само на ябълки и солети, не означава, че отсъства диета! :)

darka1
11-12-2009, 07:27
съгласна съм и двете ви ... да, това наистина не може да се орпедели точно като диета, но пък пак е някакъв вид диета, защото се лишаваш от някои неща :)

fashionALEX
11-12-2009, 07:29
съгласна съм и двете ви ... да, това наистина не може да се орпедели точно като диета, но пък пак е някакъв вид диета, защото се лишаваш от някои неща :)

Така е.. А точно лишенията от вредните ни навици топят мазнините.. :-P 8-) :-) :-) :-)

Luscious_Heart
11-12-2009, 07:30
съгласна съм и двете ви ... да, това наистина не може да се орпедели точно като диета, но пък пак е някакъв вид диета, защото се лишаваш от някои неща :)
Точно диета е. :) И дори дебелата кондукторка в рейса пак си има диета (сланина, шоколади, много хляб, етсетерЪ), но отвратителна и опасна такава. 8-)
За разделното хранене вдигам двете ръце. :P

darka1
11-12-2009, 07:36
преди малко ги направих упражненията ... не са трудни ... :) ... за закуска една ябълка и малко овесени ядки :grin: ... може и вие да споделите какво хапвате през деня :-)

terawatt
11-12-2009, 07:48
За плюсовете на разделното хранене може да се говори много... Не разбрах какво му е хубавото на този сайт (http://razdelnohranene.hit.bg/)... Тези проценти на какво ги слагат (100гр. вид храна или друго). Освен това не са описани правилата за комбиниране, а само примерчета и то с малко като вид храни. За примера "бира с картофи" - течности се пият с храната само когато храната е суха, а в други случай разрежда стомашния сок и е противопоказно. Примерът не е толкова разбран, че да се направи извод с какви храни може да се пие тази бира. Толкова за сайта...

Лишаването и спирането на някои храни, не е задължително да означава, че сте на диета.

darka1
11-12-2009, 07:55
На мен сайта ми харесва, защото има рецепти, има и таблица и за съчетаването на храните е обяснено доста добре :)

terawatt
11-12-2009, 08:25
Неточност - млякото не е алкалообразуваща храна, а се води слабо киселинообразуваща до неутрална.

damdam
11-12-2009, 08:26
Да, и аз почвам от днес, ама не е ли по-добре да се пише в оная тема Диети-дневник, всмисъл ставам много еднотипни?

titinkaa
11-12-2009, 11:05
Да, и аз почвам от днес, ама не е ли по-добре да се пише в оная тема Диети-дневник, всмисъл ставам много еднотипни?

Който почва или е на диета може да се присъедини към останалите момичета в ДИЕТИ-Дневник :)

darka1
11-12-2009, 11:20
ок ... аз ще се присъединя :)

darka1
11-12-2009, 11:28
terawatt явно спортуваш и си много запознат с точните категории ... аз не съм, пък и не ме интересува толкова много към коя точно група спада млякото ... спри да пишеш неща, които са безполезни

foreverr
11-12-2009, 12:26
Aко си на диета ще стопиш килца, но ако само правиш тези бавни и лесни упражнения-с тях само ще се стегнеш, като ги гледам ти казвам, че са за стягане, а не за отслабване.Упражненията в които има повече скачане и повече бързина-от тях се отслабва поне малко!