PDA

View Full Version : спешно е :(



tita
11-12-2009, 06:53
значи вчера с приятеля ми правихме секс обаче имаше много течност от него и мен много ме е страх да не е станала белята днес ще си правя тест( sure chek) та..въпроса ми е дали ако има нещо теста ще го покаже защото несам запозната с тези работи до сега не ми се е налагало.. :( благодаря предварително

dacodaco
11-12-2009, 07:08
значи вчера с приятеля ми правихме секс обаче имаше много течност от него и мен много ме е страх да не е станала белята днес ще си правя тест( sure chek) та..въпроса ми е дали ако има нещо теста ще го покаже защото несам запозната с тези работи до сега не ми се е налагало.. :( благодаря предварително
не бе няма да покаже... :? нали за тфа е тест :-D relax ако е станала поне няма да си единствената малка сладурана където е родила...гледай позитивно!не ве сериозно няма ко толко да е станало просто си направи теста и се кефи на гаджето ти ;)

cookie_master
11-12-2009, 07:15
теста се прави след няколко дена
ако не са изминали 72 часа след акта пий Ескапел :wink:

lubomirky
11-12-2009, 07:26
да го кръстиш на мен, ей - Любомир !! :>

tita
11-12-2009, 07:27
знам че заради това е тест да показва дали съм бременна или не но исках да питам дали след толкова малко време може да покаже и немисля че е смешно защото на всеки може да се случи колкото и да си внимателна.. благодаря все пак

Stefchyy
11-12-2009, 07:32
Абе теста попринцип се прави 1 ден след като ти закъснее. . ама ако сте го правили без презерватив има възможност ама е малка .. така че релакс .. ;)

t0d1t0
11-12-2009, 07:39
1 ден след закъснението на менстуацията. И прочетете листовката! Апф...

Annihilati0N
11-12-2009, 17:29
Купуваш теста и четеш на листовката, нищо сложно, както ти казаха, ако толкова се притесняваш и не са минали 72 часа от акта гълтай Ескапел и се радвай, че си хванала малкия преди да е станало късно :)