PDA

View Full Version : Трети Форумен Дебат. Решението кой спечели...



SWASTIKA
11-12-2009, 09:50
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=294900&start=0

Това беше дебата. Бъдете обективни, моля.

Колко човека са взели участие в него НЯМА значение. Това че, някой от тях не са писали, не е нито наш, нито ваш проблем.

Можете да давате 1 глас.

Отборите за които можете да гласувате са Sanctus и Benedictus.

Пост, който е под 3 изречения, няма да бъде отчетен като глас.

Искам подробно обяснение ЗАЩО, КАКВО, КОЙ, КАК...

Кой е допринесъм за отбора, кой го е издънил, кой се е представил добре, кой зле... Това искам от вас 'наблюдателите'.

Независимо от това колко малък или голям е дебата, искам обективност от ваша страна.

Давайте пълно обяснение за какво давате точката си!

Благодаря предварително.

Гласуването ще продължи 3 дни.

Гласове:

Sanctus - 1 глас.

Benedictus - 1 глас.

hottie
11-12-2009, 10:13
Според мен трябва да напариш анонимна анкета. Иначе на мен дебатът не ме впечатли особено. Нищо почти не се каза, беше кратко и скучновато. Малко беше претупано. Може би прекалено много сравнявам с първия дебат , но...като цяло не съм впечатлена.
Само Свастика води дебата както трябва... Така че ако трябва да гласувам ще е за Свастика, съответно отбора на Свастика(Бенедиктус?).

SWASTIKA
11-12-2009, 10:15
При анонимната анкета може да се манипулира.

Примерно, аз имам 80 акаунта, а това са 80 гласа...

hottie
11-12-2009, 10:16
Е то и така може :p

SWASTIKA
11-12-2009, 10:19
Е то и така може :p

Е, но няма да давам гласове на профили с по един два поста...

Дебата става винаги така, защото няма сериозни участници, честно казано...

Но все пак, чакаме мнения...

cherrypezz
11-12-2009, 10:34
Темата, която сте избрали, едва ли може да се изчерпа само с казаното в този дебат. Обсъждала се е много пъти и преди, и ще се обсъжда занапред (предполагам).
Така, сега за отборите...стори ми се, че малко "бягате" от основната тема. Както и да е. Въпреки това :


Колко човека са взели участие в него НЯМА значение. Това че, някой от тях не са писали, не е нито наш, нито ваш проблем. искам да кажа, че deputata достойно представи отбора си(почти сам) и именно затова давам гласа си за Sanctus .
Не казвам, че от Benedictus не бяха изказали идеите си добре, но може би и личното ми мнение по този въпрос допринася за гласа ми :)

SWASTIKA
11-12-2009, 10:39
Дано да продължите в същия дух по темата. :)

Joc
11-12-2009, 10:49
Примерно, аз имам 80 акаунта, а това са 80 гласа...

Life= Teenproblem.net