PDA

View Full Version : Може ли да ми кажете..........



kikozebrata
11-12-2009, 10:04
Здравейте моята кака е на 21г бременна е в 3-ия месец.Тя и гаджето и искат бебето.Проблема и е че от време на време има много силни болки в корема ниско доло помоли ме да ви попитам ако някоя от вас е имала този проблем как го е разрешила и трябва ли кака ми да ходи на лекар.Благодаря ви предварително

iiirish
11-12-2009, 10:15
абе аз не съм нито майка, нито бъдеща майка, но си позволявам да кажа, че е глупаво за такова нещо да пише по разни форуми. ако аз бях на нейното място нямаше да губя време и щях веднага да ида да ме види лекар. може да не е нищо особено (и дано!), но аз съм на мнение, че бременна жена при най-лекото съмнение за нещо трябва да иде на преглед. това не е шега работа

Biskfitka
11-12-2009, 17:05
ОМГ! Като иска детето,когато не се чувства добре ще ходи на лекар...ние тук няма как да и помогнем...
Иначе аз влизам в един форум за майки (за обща култура го чета,не за друго ;д) иии съм чела,че понякога е нормално,но това не означава,че не трябва да отиде на лекар...все пак става въпрос за бебе...

Djuff
11-12-2009, 18:39
абе аз не съм нито майка, нито бъдеща майка, но си позволявам да кажа, че е глупаво за такова нещо да пише по разни форуми. ако аз бях на нейното място нямаше да губя време и щях веднага да ида да ме види лекар. може да не е нищо особено (и дано!), но аз съм на мнение, че бременна жена при най-лекото съмнение за нещо трябва да иде на преглед. това не е шега работа

Точно!

kalpazanka
11-13-2009, 18:37
На мястото на кака ти нямаше да разчитам на съвети от форум, в който средната възраст на потребителите е 16 години.

Rofl4e
11-15-2009, 12:43
На мястото на кака ти нямаше да разчитам на съвети от форум, в който средната възраст на потребителите е 16 години.

да иде на лекар ама ,че безотговорна жена! :x