PDA

View Full Version : Опасна срамежливост



marusia96
11-12-2009, 09:32
Здравейте.. нова съм тук, и имам огромен проблем още от малка. В детството си бях аутсайдер, никой не ме искаше, не защото съм била грозна, тъпа или нещо подобно, ами защото просто бях наивна, винаги помагах и бях мила с всеки.. използваха ме за всичко и това ми повлия много.. станах адски срамежлива, което си е проблем за моята възраст.. тази година влязох в гимназия и случайно срещнах един стааар познат (по физиономия), който се оказа, че живее срещу нас... и изведнъж се разтреперих буквално.. (мисля, че се влюбих), но не ми стискаше да се запозная с него.. за това започнах.. силно казано да го следя.. знаех кога свършва училище, кога излиза, горе долу къде ходи и така нататък.. после започнах да разпитвам за името му, и къде точно учи. Един мой много добър приятел, с когото отново сме в един клас ми помогна, даже и скайпа му ми намери.. и все пак се запознах с въпросното момче.. но не мога и не мога да го заговоря, просто, когато го наближа, както се казва губя звук и картина и чак леко почвам да треперя.. мятам едно здрасти и профучавам като влака стрела.. :( Моля Ви, дайте ми съвет...

www
11-12-2009, 10:31
нямаш самочувствие ... поработи по въпроса ;)

bloodymirror
11-12-2009, 11:41
Ами,всеки,когато е малък,е нормално да се срамува от околните..
а относно момчето.. просто ей така на сила,както се вика.. отиди при него и говори..ама си поговорете добре..ако ще да се пръснеш от срам-така се преодолява срамът.. пробвай,и ще видиш,че ще се оправиш ЗНАЧИТЕЛНО! :)

venityyy95
11-12-2009, 16:23
ем като живее срещу вас знaчи се виждате всеки ден? според мен по скайп го питай дали иска да излезнете на кафе и ако почне да увърта, че не може и някви такиа по-добре го забрави а пък ако се съгласи супер :D ай успех и после пиши ко е станало :-)

lubomirky
11-12-2009, 16:52
по-добре някъде само да се разходят.. с времето ще се успокоиш и няма да ти е чак толкова неудобно да си с други хора ;дд

marusia96
11-12-2009, 18:52
Ами не се виждаме точно всеки ден, но поне през ден със сигурност, и все на едно и също място по едно и също време, защото аз нарочно минавам от там.. но от два дни имам чувството, че съм адски досадна, винаги аз му пиша по скайп, винаги аз го поздравявам първа.. ох, не знам.. нямам си и идея как изглеждам в неговите очи xD Ще го попитам дали иска да излезем, или поне ще се опитам .. :D

RajonRondo
11-20-2009, 20:01
Аз съм така обаче с мацките.Имам 2-3 френд момичета дето пред тях мога да си изливам простотията ама пред други момичета съм твърд като камък и понякога се е случвало да ги наранявам :( .Обаче като се видя с някое момиче 2-3 пъти ме поотпусне и сега тя ми е една от най-добритя приятелник и с нея си споделям всичко.Ако не тръгнете поне да сте приятели винаги имаш нужда от тях :) :)