PDA

View Full Version : сън



www
11-12-2009, 11:29
Всяка нощ сънувам 1 и също момче ... вече 4 5 нощи подред ... писна ми вече :-x ..... ако на някой друг му се е случвало подобно нещо нека сподели и да разкаже после какво е станало с този въпросния човек

bloodymirror
11-12-2009, 11:57
Ммм..как какво е станало?! ..
нищо..сънят си е сън!
.. много малка е вероятността ,този/тази,който си сънувал/а..
или някаква случка с въпросният човек,да ти се повтори и на живо.. :)

п.п: според мен след като го сънуваш 4,5 нощи подред,значи несъзнателно го харесваш,постоянно мислиш за него.. :)

housemusicfan
11-12-2009, 12:16
и на мен им се случва често да сънувам някой но в моя случай е защото преди да си легна мисля за този човек :-D
да вероятноста да се случи това каквото си сънувал-а е мака но има и такива хора които го преживяват

до колкото до съня ти - може би има нещо между вас 8)

www
11-12-2009, 12:54
абе имам предвид дали после се е случило нещо .. нещо да ви е казал или некъв сеир ддз??!??

kamikachy
11-12-2009, 13:10
ми при мен нищо не се случи.. ;? това, че го сънуваш означава, че имаш симпатии към него..незнам, ако има нещо най-добре говори с него и ще спреш да го сънуваш, предполагам.. :)

www
11-12-2009, 14:00
мда утре ще му кажа "абе ей сопол такъв до кога ще те сънувам??!!?!?!"

aloveyou
11-12-2009, 15:09
мда утре ще му кажа "абе ей сопол такъв до кога ще те сънувам??!!?!?!"

:? Да,да и той ще ти отговори.. :?

Защо търсиш вината в него - ти го сънуваш,нали ? :o
Това,че го сънуваш - означава,че през повечето време мислиш за него.

www
11-12-2009, 15:17
начи първо аз се бъзиках ест 4е няма да му кажа така .. второ аз ако мислех за него през цялото време нямаше да пускам тая тема 6тото става безсмислена ... точно за тоя хи4 не мисля,има мом4ета където съм ги харесвала много повече и са били много по-готини и не съм ги сънувала 4 5 нощи подред!!!!!! ;)

NoShTnO_iZkUsHeNiE
11-13-2009, 21:32
Сънят е нещо подсъзнателно,което понякога не искаш да признаеш пред себе си независимо дали страх или желание,а също така понякога може да бъде защото си преживяла нещо хубаво или лошо и мислиш постоянно за това...

При теб явно е първия вариант,няма страшно на всеки се случва!

gugenceto2
07-15-2010, 14:53
и на мен им се случва често да сънувам някой но в моя случай е защото преди да си легна мисля за този човек :-D
да вероятноста да се случи това каквото си сънувал-а е мака но има и такива хора които го преживяват

до колкото до съня ти - може би има нещо между вас 8)
съгласна съм с теб явно се интересуваш от него или подсъзнателно си мислиш за него!въпрос:ти изобщо познаваш ли го :D :D :D съжелявам за тъпия въпрос но....

tonkata123
07-15-2010, 18:23
Споко,щом не си почнала да сънуваш джедаи и огромни зайци (като мен),да не се притесняваш :shock: :shock:

gugenceto2
07-15-2010, 18:29
Споко,щом не си почнала да сънуваш джедаи и огромни зайци (като мен),да не се притесняваш :shock: :shock:
и аз имам същия проблем :D :D

yourstarxD
07-16-2010, 07:52
бее интересното при мен е че аз сънувам мноо повече хората койт смятам за идиоти , от тояя който хар...нз щоо :shock: :D :D