PDA

View Full Version : NFS Underground 2 сейфове



martoxp
11-12-2009, 12:42
Хора значи снощи си изтеглих NFS Underground 2 защото не я бях играл отдавна и снощи ми се доигра и та са понеже ме мързи да играя цял ден да я превъртъм някой може ли да ми каже откъде да си изтегла save с всички коли и писти и в коя папка да го сложа - мерси предварително

Force_bladeR
11-12-2009, 13:13
мисля че имаше една папка в май документс NFS Underground 2 там се слага сайфа,а сейфа се дърпа от data.bg примерно

DarkAngelOfHope
11-12-2009, 13:25
Всъщност за да видиш къде са ти записите първо трябва да направиш видими невидимите папки ... ето така : отваряш my computer -> tools -> Folder Options -> view -> цъкаш на show hiden files and folders -> ok и готово

Сега влизаш в C:\Documents and Settings\Името на профила които ползва компа\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

Другия вариант е: Влизаш в My Documets -> горе от адрес лентата изтриваш /my documnts -> и после отиваш в \Local Settings\Application Data\NFS Underground 2 където слагаш сваления запис ...

После може да си опавиш да не ти се виждат скритите файлове и папки ...

Има и трети вариант ... :) Просто във адрес лентата въвеждаш пътя до папката със записите и си готов без да правиш промени от Folder Options :)

Успех :)