PDA

View Full Version : Козметика



Acquire
11-12-2009, 16:39
Здравейте.Момче съм на 17 год от София.Каня се да отида на козметик от много време и в тази тема исках да се допитам някои неща до тези от вас,които сте ходили.Значи аз пъпки имам от 14 годишен и в периода 14-16 имах много така да се каже.Сега попринцип нямам почти но от време на време макар и рядко се случва да ми излизат,което ме дразни.. освен тва имам черни точки което е също неприятно.Мажа се със ''Acne Out'' всеки ден по 2,3 пъти както трябва и сутрин и вечер се мия със ''Clear&Clean''.Да ви кажа чесно нямат много голям ефект тези продукти но все пак се опитвам да подобря нещо.Въпросите са ми следните:Дали знаете козметични салони в Дружба или Младост,където наистина да си вършат работата добре.. не ми пука каква е цената а просто искам качество. + това мен малко ме е срам е така да отида,защото обикновенно козметичките са все едни такива млади готини и отворени и ддз евентуално при някоя по въздрастна ако мога така да се изразя... Подчертавам,че съм с чувствителна кожа и ако може да нямам проблеми след като отида на козметик,защото съм чувал че некачествената работа от него не се отразява добре на кожата..Ще съм много благодарен на тези които помогнат.. :)