PDA

View Full Version : Проблем с Modern Warfare 2



Force_bladeR
11-12-2009, 16:50
та такаа.. проблема ми е че от време на време компютъра ми се рестартира сам докато играя.. стигна до някъде и след това хоп.. мисията от началоо.. стигнах пък до една мисия (мисията след изтрелването на ракетата) стигам до 1 място, където трябва да се скрия в 1 къщурка (the U.S Army почват да плямпат) и ми се рестартира компютъра.. е какво да правя сега? някой да има идея защо става така? играх една мисия 3-4 пъти по 30 мин. и повече .. видях някви коментари, че било от настройките за графиката "extra,high" за това било забивало.. LOOLzz. Някой ако има подобен проблем или знае как да го оправя.... мммммм да ш*бне един пост :?

jadacris4o
11-12-2009, 17:16
Sas windows 7 sam i nqmam oshte flex type :( sry za English Bulgariana 8-)

1.Vij kogato poigraesh malko dali zagravq ! Ako zagravq go prati na tozi koito si go kupil i ako ima garanciq da go opravq shtot posle trea da plashtash za ohlajdane a te ne sa evtini osobenno hubavite :) (2.roto e po vqrno mai4e :-D )
2.Shom napravo izklu4va tova e zahranvane idi da ti go smenqt s 400W to sq ti e 250W nali ? Ako ti e 400W otidi i vij trea problema da e ot nego!

I pak se izvinqvam za latinicata !

SolusChristus
11-12-2009, 17:43
Загрява.

Намали малко графиката.

Force_bladeR
11-12-2009, 18:05
Амии.. не е от това, че загрява(не загрява). Играл съм и игри, които са "по-мощни" от тази и не съм имал такива проблеми до сега :-o

asp1r1n94
11-12-2009, 18:48
драйвъри...на мен на warcraft ми се ресва и кат сменя драйверите се оправя г/д (пробвай тез от пс на диска дет са)

Force_bladeR
11-12-2009, 19:25
не е и от драйверите.. мисля че все пак е нещо от играта .. ба ли го

LittleDude
11-12-2009, 19:33
не е от играта... :lol: :lol: :lol:

SolusChristus
11-12-2009, 21:33
Амии.. не е от това, че загрява(не загрява). Играл съм и игри, които са "по-мощни" от тази и не съм имал такива проблеми до сега :-o

Играта има ужасно сложна физика, намали графиката и ще се оправи.

Force_bladeR
11-13-2009, 12:59
намалих графиката до Normal, но пак ми се ресва компютъра :( от кво ли може да е..

kidwestern
11-13-2009, 22:53
драйвъри...на мен на warcraft ми се ресва и кат сменя драйверите се оправя г/д (пробвай тез от пс на диска дет са)

моляте не пиши тук,елементарна представа си нямаш


графичната ти карта,се бъгва,слаба ти е,най-вероятно ати радеон,или стараверсия на нвидия,намали простата графика,по мощни игри,тва ти е крайзис на макс,тъй че земи намали графиката,ако не деинстал..

www.bg-pro-gaming.com/forum щи кажат поече :)

Force_bladeR
11-13-2009, 23:23
не смятам, че е от картата.. ATI Radeon HD 4850 1024MB 256bit DDR3

LittleDude
11-14-2009, 07:09
слабо захранване? :-o

kidwestern
11-14-2009, 08:49
не смятам, че е от картата.. ATI Radeon HD 4850 1024MB 256bit DDR3

някоя от частите ти фейлва..
## Системни изисквания :

Минимални изисквания:

OS: Windows XP / Vista / 7

Processor: Intel Pentium 4 3.2 GHz / AMD Athlon 64 3200+

RAM: 1 GB

Video card: 256 MB (NVIDIA GeForce 6600GT / ATI Radeon 1600XT)

HDD: 12 GB

Force_bladeR
11-14-2009, 22:16
видеото вече го казах.. RAM: 2 GB, CPU: AMD Phenom 2.3GHz (triple core) = 6.9Ghz общо..
покривам по 2 пъти+ изискванията.. захранването ми е добро :-o както казах това е първата игра на която ми става така

LittleDude
11-14-2009, 22:25
къф ти е уиндоуса? ако е XP сложи SP3...

kidwestern
11-15-2009, 11:08
видеото вече го казах.. RAM: 2 GB, CPU: AMD Phenom 2.3GHz (triple core) = 6.9Ghz общо..
покривам по 2 пъти+ изискванията.. захранването ми е добро :-o както казах това е първата игра на която ми става така


пич,от картата е,няма кво друго...

LittleDude
11-15-2009, 13:56
видеото вече го казах.. RAM: 2 GB, CPU: AMD Phenom 2.3GHz (triple core) = 6.9Ghz общо..
покривам по 2 пъти+ изискванията.. захранването ми е добро :-o както казах това е първата игра на която ми става така


пич,от картата е,няма кво друго...
как ще е от картата, като мойта е по-слаба, и играя без проблем?

kidwestern
11-15-2009, 13:58
видеото вече го казах.. RAM: 2 GB, CPU: AMD Phenom 2.3GHz (triple core) = 6.9Ghz общо..
покривам по 2 пъти+ изискванията.. захранването ми е добро :-o както казах това е първата игра на която ми става така


пич,от картата е,няма кво друго...
как ще е от картата, като мойта е по-слаба, и играя без проблем?

добре,от си ди рома е :lol:

Force_bladeR
11-15-2009, 18:37
XP SP3 e Windows-a.. kidwestern нали казах 2-3 пъти, че до сега НЕ съм имал такива проблеми и 100% не е от картата...

kidwestern
11-15-2009, 20:20
XP SP3 e Windows-a.. kidwestern нали казах 2-3 пъти, че до сега НЕ съм имал такива проблеми и 100% не е от картата...

добре кажи ми коя друга част при недостатък причинява рестартиране на компютъра?

казах ти и аз че е от cd-рома.. :lol:

play23
11-15-2009, 20:21
видеото вече го казах.. RAM: 2 GB, CPU: AMD Phenom 2.3GHz (triple core) = 6.9Ghz общо..
покривам по 2 пъти+ изискванията.. захранването ми е добро :-o както казах това е първата игра на която ми става така
Процесора не се смята така, ама няма значение, стига ти. Най-голямо значение оказват(за игрите) РАМ паметта и видео картата, там трябва да е проблема. Иначе котлоните много загряват, следващия път вземи Интел :grin:

beretta92sd
11-15-2009, 21:09
Тоя втория коментар направо избива на смях.Как ще му е 250 вата захранването то ако беше толкова той изобщо нямаше да може да вкл. играта щото и компа му щеше да е около 900-1000 мхз.С толкова захранване са компове преди 10 години и повече.
КОй риалийз си изтеглил от замунда или от каде то си теглил там.Изтегли някой друг риалийз и пробвай с него, примерно този -- Call.of.Duty.Modern.Warfare.2.PROPER-SKIDROW от замунда. Аз съм с него и играта при мен върви всичко на макс без проблеми.Дори вече я и превъртях.
НО аз съм с интел Core 2 DUo 8200 , Zotac 8800GT AMP! и 550 вата захранване и Windows XP SP3.
АКо нестане с другия риалийз пробвай друг win.
Апък може и захранването или Видеото да се претоварват и затова да става така щом казваш че през 30 мин го прави.
Инсталирай си Everest и следи с тази програмка температурите на видео картата и процесора.

play23
11-15-2009, 22:18
Изтеглих SKIDROW версията и нямам проблеми, вече я превъртях и ми вървеше на макс, макар че съм с Интел 3.2 едноядрен и ge force 7300gt 256mb

doomkillerr
11-15-2009, 23:16
Изтеглих SKIDROW версията и нямам проблеми, вече я превъртях и ми вървеше на макс, макар че съм с Интел 3.2 едноядрен и ge force 7300gt 256mb

И аз от риалийз на SKIDROW съм доволен - играта си върви на "high" настройки с около 35 кадъра в секунда и е с уникално красива графика! Машината е Athlon x2 (в подписа ми)- 5200+ (2х2700Mhz), GF 9600GT (512MB GDDR3 256 bit), 2x2GB рам DDR2 (dual channel) 800MHz, Операционна система Win - 7 :)

Force_bladeR
11-16-2009, 00:02
видеото вече го казах.. RAM: 2 GB, CPU: AMD Phenom 2.3GHz (triple core) = 6.9Ghz общо..
покривам по 2 пъти+ изискванията.. захранването ми е добро :-o както казах това е първата игра на която ми става така
Процесора не се смята така, ама няма значение, стига ти. Най-голямо значение оказват(за игрите) РАМ паметта и видео картата, там трябва да е проблема. Иначе котлоните много загряват, следващия път вземи Интел :grin:

Phenom, не Athlon..

релийза ми е на SKIDROW..

Force_bladeR
11-16-2009, 00:18
та.. програмата Everest с нея как да видя колко загрява видеото?

doomkillerr
11-16-2009, 07:50
та.. програмата Everest с нея как да видя колко загрява видеото?

Ето от тук се гледа: :)

http://img690.imageshack.us/img690/8617/86362619.jpg

Force_bladeR
11-16-2009, 08:25
мерси, после ще видя как вървят работите със картата

ivanstef
11-16-2009, 13:56
Само Господ и стари баби знаят решението на проблема ти, повярвай ми...

FaN7oMa
11-25-2009, 19:14
Здравейте, имам следният проблем, играта я инсталирах всичко е 6, стигнах до мисията каде когато зарежда картината е сей ночи на някоя телевизия са я спрели (надявам се да ме разбирате) и след това почва да зарежда пак със описанието на новото ниво и ми излиза грешка, грешката е iw4sp.exe порпинцип надписите ми излизат на ероглифи но на мен не ми пречи, до стиганете на тази мисия нито един път не ми е забило нито да ме изхвърли нито нищо.

Ползвам лаптоп Packard Bell 7900 (не мисля че е от характеристиките)

Ползвам външно диско дуро което е почети пълно (5 ГБ остават)

Четох някаде че може самата мисия да е повредена, ако е от това от каде да си зема новата или да изтегля друг рейлиз сега позлвам Call of Duty: Modern Warfare 2 PROPER [SKIDROW] теглен от замундата, ще ме посъветвате ли да си изтегля друг и каде точно са сейфовете ?

Благодаря предварително!

straus
11-25-2009, 19:25
Последните драйвъри си сложи, пусни играта на оптимални настройки, почисти малко регистрите на компа, пусни една дефрагментация. Сигурно буташ един уиндоус повече от половин година...

doomkillerr
11-25-2009, 22:25
Четох някаде че може самата мисия да е повредена, ако е от това от каде да си зема новата или да изтегля друг рейлиз сега позлвам Call of Duty: Modern Warfare 2 PROPER [SKIDROW] теглен от замундата...

Аз лично съм тествал този релийз и гарантирам, че няма проблеми с него!!! 8)

Търси проблема или в машината или в операционната система!!! Нещо не достига... И друго се учудвам, как подкарваш играта на лаптоп?!?! :-o

Force_bladeR
11-27-2009, 01:06
Четох някаде че може самата мисия да е повредена, ако е от това от каде да си зема новата или да изтегля друг рейлиз сега позлвам Call of Duty: Modern Warfare 2 PROPER [SKIDROW] теглен от замундата...

Аз лично съм тествал този релийз и гарантирам, че няма проблеми с него!!! 8)

Търси проблема или в машината или в операционната система!!! Нещо не достига... И друго се учудвам, как подкарваш играта на лаптоп?!?! :-o

абее. ОМГ :lol: вие четете ли преди да пишете?

@FaN7oMa
колко поста трябва да напиша,за да видите че в няколко до сега съм написал, че съм със този ШИБАН релийз на SKIDROW?

@doomkillerr
ти пък каде видя, че играя на лаптоп? нещо.. бъркаш темите?
в предишните постове съм написал за конфигурацията..

doomkillerr
11-27-2009, 08:19
@doomkillerr
ти пък каде видя, че играя на лаптоп? нещо.. бъркаш темите?
в предишните постове съм написал за конфигурацията..

Явно ти не четеш всички мнения... Отговарях на въпроса на "FaN7oMa" 8)

FaN7oMa
12-05-2009, 12:41
Последните драйвъри си сложи, пусни играта на оптимални настройки, почисти малко регистрите на компа, пусни една дефрагментация. Сигурно буташ един уиндоус повече от половин година...


Някакви други идеи ?

Force_bladeR
12-06-2009, 15:56
Последните драйвъри си сложи, пусни играта на оптимални настройки, почисти малко регистрите на компа, пусни една дефрагментация. Сигурно буташ един уиндоус повече от половин година...

ауу не.. "Сигурно буташ един уиндоус повече от половин година" ЙАААХАХАХ! НЕ НЕ НЕ..УБИ МЕ! :lol: :lol: :lol: то ако беше това, че Windows-a на някой е от еди-колко си време.. какво ли щеше да бъде :lol: ти какво на всеки втори ден ли сменяш ОС-а? :lol:

doomkillerr
12-06-2009, 21:01
Последните драйвъри си сложи, пусни играта на оптимални настройки, почисти малко регистрите на компа, пусни една дефрагментация. Сигурно буташ един уиндоус повече от половин година...

ауу не.. "Сигурно буташ един уиндоус повече от половин година" ЙАААХАХАХ! НЕ НЕ НЕ..УБИ МЕ! :lol: :lol: :lol: то ако беше това, че Windows-a на някой е от еди-колко си време.. какво ли щеше да бъде :lol: ти какво на всеки втори ден ли сменяш ОС-а? :lol:

Чудя се какво да ти отговоря "Force_bladeR"?!?! :shock: Че то от компанията "Microsoft" сами си признават, че през определен период от време (около 6 месеца) операционната им система се нуждае от преинсталация... и точно за това се чудя какво да ти отговоря! Ако смяташ, че "Windows" е перфектната операционна ситтема - тотално си в грешка! Ти и аз я използваме защото ни е "по-лесно" така - иначе има какво още (и то много) да се желае от нея!!! 8)

П.С. - Както ти отговорих и по-рано: проблема ти е или от компютъра или от операционната система!!! Релииза съм го пробвал и е безпроблемен!!! Така че премисли от какво може да е! То и на мен GTA IV ми върви с 20-тина кадъра в секунда на резолюция 1920х1200 - при полужение, че съм с GF-9600GT и то малко клокната, ама какво да направя да взема да ревали?!?!

:?

FaN7oMa
12-06-2009, 23:54
Значи със сигурност е от моят копютър но немога да разбера как върви половината игра без проблем после ми прави проблеми. Преди малко направих един гаф тъй като не ми излизат добре надписите и почнах на ново играта, някой ще може ли да ми прати сейфовете си или да при прати цялата папка players ще му бъда благодарен.аз след това ще си я пусна от мисията до която съм стигнал. благодаря предварително! можете да ми го пратите на емайла или по скайпа es.fan7oma.es@abv.bg (можете да го качите в докса) skype: es.fan7oma.es

Благодаря още веднъж на всички!

Force_bladeR
12-08-2009, 17:44
Последните драйвъри си сложи, пусни играта на оптимални настройки, почисти малко регистрите на компа, пусни една дефрагментация. Сигурно буташ един уиндоус повече от половин година...

ауу не.. "Сигурно буташ един уиндоус повече от половин година" ЙАААХАХАХ! НЕ НЕ НЕ..УБИ МЕ! :lol: :lol: :lol: то ако беше това, че Windows-a на някой е от еди-колко си време.. какво ли щеше да бъде :lol: ти какво на всеки втори ден ли сменяш ОС-а? :lol:

Чудя се какво да ти отговоря "Force_bladeR"?!?! :shock: Че то от компанията "Microsoft" сами си признават, че през определен период от време (около 6 месеца) операционната им система се нуждае от преинсталация... и точно за това се чудя какво да ти отговоря! Ако смяташ, че "Windows" е перфектната операционна ситтема - тотално си в грешка! Ти и аз я използваме защото ни е "по-лесно" така - иначе има какво още (и то много) да се желае от нея!!! 8)

П.С. - Както ти отговорих и по-рано: проблема ти е или от компютъра или от операционната система!!! Релииза съм го пробвал и е безпроблемен!!! Така че премисли от какво може да е! То и на мен GTA IV ми върви с 20-тина кадъра в секунда на резолюция 1920х1200 - при полужение, че съм с GF-9600GT и то малко клокната, ама какво да направя да взема да ревали?!?!

:?

Ами... :lol: операционната система я смених половин месец преди да release-нат играта..

А и чакай сега? Това, че питам съвсем нормално и че имам проблем с играта "реване" ли означава? Майко, майкоо.. и вие не знаете какво пишете :x

doomkillerr
12-09-2009, 12:22
Ами... :lol: операционната система я смених половин месец преди да release-нат играта..

А и чакай сега? Това, че питам съвсем нормално и че имам проблем с играта "реване" ли означава? Майко, майкоо.. и вие не знаете какво пишете :x

Първо - за да скапеш операционната система са нужни точно 10 секунди! Второ - пробвай пък с друг релийз! Може пък точно на твоя компютър този да не върви, въпреки че колкото и коментари да изчетох, нямаше нито един в който да се спомене, че играта не върви или "крашва" на компютър с подобна конфигурация като твоята! :-o