PDA

View Full Version : Наливане



KOKII
11-12-2009, 16:56
Здравейте !
От известно време си тренирам у нас Лицеви опори и Коремни преси и вече има ефект но искам да налея малко телесна маса не да напълнея в корема само а да ми се налее цялото тяло с малко телесна маса изобщо щото сега съм си малко слаб и от ляво и дясно 4-5см по-надолу от мишниците има зона от колко 5-6 ребра които просто се виждат там съм доста блад а и рацете са си ми тънски виче започнаха да се оформят бърди и плочки на корема ама като съм толко слаб неси личи толкова.
Ако пия бирена мая ще стане ли нещо ?

Annihilati0N
11-12-2009, 18:31
Бирената мая мисля, че може и да ти помогне, но всичко зависи от организма... пробвай с нея може и да се получи. ;)

blgt
11-13-2009, 01:43
проста физика - няма как да натрупаш маса, ако не ядеш. фитнес диети бол, като повечето се фокусират върху употребата на месо. по повече от три пъти на ден.

препоръчвам ти да се запишеш на някакъв спорт. то няма лошо да имаш фибри по кокалите, ама така само да си висят там за украса няма голяма кирия. ако пък много държиш да си седят просто така и след 5 години да си като чувал с картофи, пробвай все пак да включиш и клякания и набирания.

Myrth
11-13-2009, 06:02
Чудя се как още не е писал оня пич с Anapolon 50mg :D

zero
11-13-2009, 09:54
Винстрол - конска доза :lol:

bloodymirror
11-13-2009, 10:13
Бирената мая мисля, че може и да ти помогне, но всичко зависи от организма... пробвай с нея може и да се получи. ;)

Да,и според мен ще ти помогне!

KOKII
11-13-2009, 18:32
Добре балгодаря на одзовалите се ще включа клякания и набирание ще пробвам с бирена мая ще наблягам повече на месо и ще видя да запиша някакъв спорт.
Отново голямо благодаря на всички одзовали се !