PDA

View Full Version : Как да му го кажа???



aleXXL
11-12-2009, 18:16
Значи харесвам едно момче което е с 3 години по-голямо от мен но не мога да му го кажа защото когато го видя се чувствам като 11годишна а все едно той е на 14 просто се чувствам по-малка и така с това чувство по-потънала в земята!!!Как да постъпя,как да му го кажа???Моля Ви очаквам сериозни отговори!!!

lubomirky
11-12-2009, 19:23
чакай, нали той е на 14? И когато ти го видиш се чувстваш като 11 годишна? И той е с 3 години по-голям от теб? Мислите ли, преди да пишете? Сериозно - малка си, недей да се пробваш. Учи, защото за момента образованието е най-важно.

Gigi1302
11-14-2009, 15:37
Виж сега... lubomirky е прав обаче, ако толкова много го харесваш, просто му го кажи или поне подскажи. Много малко са тези, които режат само заради възрастта и то при не твърде голяма разлика. Според мен, ако изпитва поне нещо към теб, независимо от известната разлика в годините ви, ще ти даде шанс. Ако много се притесняваш, когато осъществявате някакъв личен контак, като за начало най-добре му пиши. Само не твърде често (по 15 пъти дневно)! Покажи му, че за теб той е специален и, ако ти отвърне със същото, всичко ще се нареди. Айде, успех!! :)

venityyy95
11-14-2009, 16:27
абе хора вие не сте разбрали :lol: тя НЕ казва,че е на 11, а че като го види се чувства на 11 а все едно той е на 14 :D ам незнам ко да те посъветвам щот и мен мн ме е срам да призная ако харесвам някое момче ама тва се случва мн рядко щот те на мен ми признават 8) ем ддз както казаха пиши му в скайп, предложи му да излезете, да се опознаете пък дано да стане нещо ай и успехчета :-)

aloveyou
11-14-2009, 17:18
Ами покажи му по някакъв начин

bloodymirror
11-14-2009, 17:32
Според мен чувствата ти са смесени..
и доста трудно разбираеми..
по-добре не прави опити,без да си сигурна..
почакай..
с времето ще разбереш!

radiss
11-15-2009, 13:50
Ами попринцип ако имате един и същ проятел който да познава и двамата много добре (препорачително е да е момиче) я накарай да го попита дали би трагнал с по-малка ако той каже не работата е загубена :x но ако каже че за него няма значение нека тя да го попита кфо мисли за теб, но да не му казва че го харесваш :) ее той може и да разбере но ако каже че не го кефиш си намери някой друг :shock: :-# :smt050 :-)

AZBEHORA
11-15-2009, 14:13
Няма да тръгне с теб повярвай! :-D

roshlichka
11-15-2009, 15:55
Знаеш ли аз как правя.. запознаваме се ако го харесвам взимам му скапа.. драскаме всяка вече ставаме приятели ходим на кафе и попринцип той ме пита дали искам да ходя с него.. винаги така става. :D

mimsit0o0o
11-23-2009, 15:24
Няма да тръгне с теб повярвай! :-D
Абе я си затваряй устата :-x :-x :-x

d3nz
11-25-2009, 15:10
както каза roshlichka всеми му скайпа..пишете си...по някакъв начин му намеквай, че го харесваш...и така ще станат нещата...а пък ако не станат не се тревожи колко момчета има на тоя свят :) :)

Gothicaaa
12-01-2009, 14:40
миличка, виж сега.. любовта няма възраст! :smt057 така, че.. опитай се! кажи му! ако не стане поне ще си опитала и няма да съжаляваш! не се умира от тва! ако не можеш да му го кажеш на живо тогава по тела или скайпа, но му нажи току виж ти излезе късмета :wink: :-D