PDA

View Full Version : АДСКИ СПЕШНОООО ...



bloodymirror
11-12-2009, 17:18
Ее.. дойде и моят ред да искам помощ.. значи,трябва ми доста спешно и бързо есе на тема: СВЯТ,БЕЗ ОГЛЕДАЛА. .. моля ви,помагайте,че ми трябва адски много..
п.п: който има регистрация в Pomagalo нека потърси.. :( ..Благодаря предварително!

lubomirky
11-12-2009, 17:44
има ли нещо общо с урок, тема, произведение.. защото не намирам нищо никъде. за какво точно ти трябва :-o

bloodymirror
11-12-2009, 17:47
Eми няма..
дадоха ни го просто така.. :(

lubomirky
11-12-2009, 17:56
дори не знам какво трябва да значи това 'свят без огледала' .. ако искаш можеш да намериш за какво предназначение може да се използва. някой хора виждат много повече от средство, в което да се видиш колко си хубав ;д преди бях чел, че ако сложиш огледало срещу стол или диван, имаш чувство, че някой те преследва. предполагам можеш да използваш нещо от тоя род :-o

bloodymirror
11-12-2009, 18:08
Aa.. пропуснала съм да кажа,че трябва да съдържа нещо от сорта:
- ''кой съм аз,като не мога да видя лицето си''
- ''да се огледам в очите на хората'' ..
търсих в Google,но там няма абсолютно нищо,а пък и е трудно за измисляне.. :(

lubomirky
11-12-2009, 18:30
в google няма нищо и аз търсих. ако не те мързи сама мога да ти помогна малко с някакви изрази, които можеш да включиш и г/д с избора ти за какво можеш да пишеш. ще се опитам да измисля нещо, обаче не съм сигурен, щото изобщо не я разбирам темата ;д

иначе за тези

- ''кой съм аз,като не мога да видя лицето си''
- ''да се огледам в очите на хората'' ..

можеш да използваш нещо от рода на 'ако огледалата не съществуваха, щяхме да ценим повече чуждото мнение' и 'огледалата отразяват външността, но никога не могат да ти покажат какво носи човек в себе си' . дано да помагам по някакъв начин, но нещо не ми се получава според мен :<[/quote]

vikitolove
11-12-2009, 20:31
Aa.. пропуснала съм да кажа,че трябва да съдържа нещо от сорта:
- ''кой съм аз,като не мога да видя лицето си''-таз съм този който мислия че съм дори да не мога да се видя в огледалото
- ''да се огледам в очите на хората'' ..-това означава да видиш какво мислят хората за теб
търсих в Google,но там няма абсолютно нищо,а пък и е трудно за измисляне.. :(

п.п аз ти давам само насоки пък ти си ги развии
дано съм помогнала :)