PDA

View Full Version : Кунг фу



GabisiTa
11-12-2009, 17:21
Здравейте :) Не съм сигурна дали точно тук трябва да си пусна темата, но ми се стори най-подходящо :-o
Някой знае ли къде се провеждат уроци по Кунг фу или някакъв друг китайски боен спорт във Велико Търново? :)

Грешен раздел.
Преместена от Punisherrr

blgt
11-13-2009, 01:37
Някой знае ли къде се провеждат уроци по Кунг фу или някакъв друг китайски боен спорт във Велико Търново? :)
никаква идея, не съм от ВТ.

що точно китайски? японските и корейските не стават ли?
по мое мнение като отидеш в спортния магазин и питаш продавача, за кунг фу може и да не знае, ама за карате и таекуондо ще ти каже 100%. просто китайските не са толкова популярни в нашия регион, колкото тях.

иначе ако толкова държиш, пробвай по-настоятелно да разпиташ треньорите в клубовете по карате или таекуондо, има голям шанс да те насочат към някоя тренировка по ушу. те в много случаи поддържат връзка, било щото използват една база, било щото са се засичали по турнирите, било по някоя друга причина.

GabisiTa
11-13-2009, 08:24
Благодаря :)

ZipFail
11-13-2009, 11:46
Не съм чувал да има, виж в Гугъл.. :)

LuxurySk0B
11-13-2009, 19:21
Не ти трябват такива гейски техники , достатъчно е там като се биете да ги блъскаш с тукати и шутове

Mitkoni
12-20-2009, 22:54
Не ти трябват такива гейски техники , достатъчно е там като се биете да ги блъскаш с тукати и шутове
Да той е прав.Но момичето иска да спортува и да се развива,а не само да може да се бие,освен това Кунг Фу не се практикува никъде по света освен в манастирите в Китай.Кунг Фу е начин на живот не просто бойно изкуство.Тренирай карате.Знам един много добър клуб пиши на ЛС ако искаш...

ZipFail
12-21-2009, 09:18
Във Велико Търново има Винг Чун, или поне така им пише в сайта 8-)
Това е телефона и имейла: 0886 780863, wingtsun.tarnovo@gmail.com ^^ :)

BeCool92
12-23-2009, 12:45
Не ти трябват такива гейски техники , достатъчно е там като се биете да ги блъскаш с тукати и шутове
Да той е прав.Но момичето иска да спортува и да се развива,а не само да може да се бие,освен това Кунг Фу не се практикува никъде по света освен в манастирите в Китай.Кунг Фу е начин на живот не просто бойно изкуство.Тренирай карате.Знам един много добър клуб пиши на ЛС ако искаш...

НЕ не и двамата сте уникално зле.. :lol: Първо за ,,гейска техника,, ненамирам чупенето на носове,нокаути с крак в главата и т.н. и второ кунг фу се практикува по целия свят!!Само в софия има на 2-3 места ;) Писна ми разни разбирачи дет по цял ден сте зад компютъра да говорите на теми за които идея си нямате за какво става въпрос.. :-x :-x :-x