PDA

View Full Version : Едно въпросче..



Sisito941
11-12-2009, 18:51
Като отида в социалното и искам да попитам дали съм осиновена в кой отдел трябва да отида и как трябва да задам въпроса:"Извинете,искам да разбера дали съм осиновена при кого да отида?"Питам защото някой от вас може да е ходил,пък и да не сте ходили нямам против да ми предложите въпрос,който да задам ако не сте съгласни с моя.. Sad Решила съм да отида сама..Не питайте защо съм решила да ходя-няма значение..

Дано някой да се намери да отговори.. :-o

balon4eeeee
11-12-2009, 18:55
изобщо не знам , но по закон не трябва ли родители ти да ти го кажат това нещо ако преценят ... смисъл има ли правото някакво учреждение да те информира така без знанието на настойниците ти ?

LiLGrizzly
11-12-2009, 18:56
:shock:

kir40
11-12-2009, 19:00
Излез от филма.. :x

mmKamm
11-12-2009, 19:20
Излез от филма.. :x
Кво се цупиш ве тъпак. Съмнява ме да е толкова тъпа, че да си набива точно този филм. Представяш ли си да е права какъв ташак ще и е! :-x

ПТ - Питай родителите си.

SolusChristus
11-12-2009, 19:33
Питай родителите си, не общината.

Все пак, погледни си акта за раждане, там пише кои са ти родители.

kir40
11-12-2009, 19:38
Излез от филма.. :x
Кво се цупиш ве тъпак. Съмнява ме да е толкова тъпа, че да си набива точно този филм. Представяш ли си да е права какъв ташак ще и е! :-x

ПТ - Питай родителите си.
Предполагам,че подозренията и са напълно оправдани,ама само в нейната глава.
То и тя си представя,че е права,а ти още повече и набиваш филма в кратуната.
:?
Момичето и преди е пускала такава тема
Айде стига глупости..

mmKamm
11-12-2009, 19:42
aбе знае6 ли...

kir40
11-12-2009, 19:49
aбе знае6 ли...
Абе не знаеш,ама знаеш ли сега аз колко лесно мога да си втълпя в главата какво ли е.
Най опасно е когато си вярваш,ама толкова много да си вярваш,за да се окаже истина,е тогава вече.. :D
Същата работа и с болестите.Човек толкова много ще припознава своите симптоми към тези на тежка болест,че ще вземе да иде на лекар и да пръсне куп пари за изследвания.Даже може и наистина да се разболее.Силата на мисълта е толкова мощна,че дори може да те излекува.Плацебо,нали знаеш?
Нека момичето пита родителите си,по тяхната реакция ще разбере.Ще обере срама и ще излезе преспокойно от филма

mmKamm
11-12-2009, 19:53
Кире....толкова си зле...сори за израза, ама бая кафЕв ми изглеждаш :razz: Кво ми обесняваш неща, които всеки тъпак знае. Не си най-умния тука, айде моля ти се. :-D

kir40
11-12-2009, 20:03
Кире....толкова си зле...сори за израза, ама бая кафЕв ми изглеждаш :razz: Кво ми обесняваш неща, които всеки тъпак знае. Не си най-умния тука, айде моля ти се. :-D
Тва беше ирония,бе :lol:

mmKamm
11-12-2009, 20:06
Кире....толкова си зле...сори за израза, ама бая кафЕв ми изглеждаш :razz: Кво ми обесняваш неща, които всеки тъпак знае. Не си най-умния тука, айде моля ти се. :-D
Тва беше ирония,бе :lol:
Тва просто ме води до мисълта, че си по-зле, за колкото те мислех. Ква ирония бе брат.... Силата на мисълта е...огромна. Когато човек си втълпи нещо...нещата стават сериозни.

kir40
11-12-2009, 20:10
Кире....толкова си зле...сори за израза, ама бая кафЕв ми изглеждаш :razz: Кво ми обесняваш неща, които всеки тъпак знае. Не си най-умния тука, айде моля ти се. :-D
Тва беше ирония,бе :lol:
Тва просто ме води до мисълта, че си по-зле, за колкото те мислех. Ква ирония бе брат.... Силата на мисълта е...огромна. Когато човек си втълпи нещо...нещата стават сериозни.
Не беше насочена към това,бе.Мисълта е толкова силна,че ще вземе да си повярва,че е осиновена,както е с плацебото.

Вместо да и пишете мнения как може да се окаже права,питай я защо си мисли така.Да и видиш подозренията на каква почва почиват.

mmKamm
11-12-2009, 20:13
Не беше насочена към това,бе.Мисълта е толкова силна,че ще вземе да си повярва,че е осиновена,както е с плацебото.

Вместо да и пишете мнения как може да се окаже права,питай я защо си мисли така.Да и видиш подозренията на каква почва почиват.
Tва, което я кара да се съмнява е прекалено лично, за да го каже точно на мен. И като ми каже...какво? Как ще мога да и помогна? Няма значение това, което я кара да се съмнява. Решението във всички случаи е едно - да пита родителите си. Или да направи некви днк-а тестове, което незнам дали е възможно, при положение, че сигурно няма 18 години.

Лелеее...и аз се забих в моШния филм :razz: :razz: :razz: маахам се. Успех!

kir40
11-12-2009, 20:16
Не беше насочена към това,бе.Мисълта е толкова силна,че ще вземе да си повярва,че е осиновена,както е с плацебото.

Вместо да и пишете мнения как може да се окаже права,питай я защо си мисли така.Да и видиш подозренията на каква почва почиват.
Tва, което я кара да се съмнява е прекалено лично, за да го каже точно на мен. И като ми каже...какво? Как ще мога да и помогна? Няма значение това, което я кара да се съмнява. Решението във всички случаи е едно - да пита родителите си. Или да направи некви днк-а тестове, което незнам дали е възможно, при положение, че сигурно няма 18 години.

Лелеее...и аз се забих в моШния филм :razz: :razz: :razz: маахам се. Успех!
Ти чуваш ли се какво говориш!Знаеш ли колко струва ДНК теста?
Спри да и подхранваш болните фантазии!
:-o

mmKamm
11-12-2009, 20:29
Естествено, че знам, колко струва днк-а тест. Все пак всеки ден си правя такива, защото проучвам цялата рода.
Просто гледам "От местопрестъплението..."

И Киро не си ти този, който ще ми каже да престана.
Според мен, момичето трябва да пита родителите си. ТОЧКАА !

cherinka
11-12-2009, 22:49
Момичето се интересува къде и дали може да разбере дали е осиновена.

Дали е права или греши НЯМА ЗНАЧЕНИЕ.

ИНТЕРЕСУВА Я как да провери опасенията си.

НЕ Я ИНТЕРЕСУВАТ никакви си плацибита и т.н.

ТОЧНО И ЯСНО си е задала въпрос.



ОЩЕ НЯКОЙ НЕРАЗБРАЛ?

LiLGrizzly
11-13-2009, 01:07
Само ако може един въпрос извън темата ..
Да не би да имаш съмнения че баща ти е Майкъл Джексън :lol: ?

Sisito941
11-13-2009, 08:16
Само ако може един въпрос извън темата ..
Да не би да имаш съмнения че баща ти е Майкъл Джексън :lol: ?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: В никакъв случай.. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

RAWRRR
11-13-2009, 08:23
Потърси си акта за раждане :).

PinkFloydSound
11-13-2009, 08:42
На мен доста ми се иска да съм осиновена!
Ама уви... :(

Sisito941
11-13-2009, 08:49
Благодаря на всички за отговорите.. :) :-)

scyLLa
11-13-2009, 09:33
На мен доста ми се иска да съм осиновена!
Ама уви... :(
Осиновена си съжелявам, преживей го !