PDA

View Full Version : Какъв е смисълът?



stefanov
11-12-2009, 19:00
Защо направиха този раздел? Този раздел се препокрива с всички други! Както в Любов, Секс, Бъдещи мами и разните раздели, тук ежедневно болнави типове пускат теми от сорта на "Дали съм бременна?", "Приятелката ми не ми пуска", "Боли ме 'уя", "На 16 съм а съм девствен/а", "Имам малка пишка" и прочие. Къде е професионалното мнение на "Др.Тийн", което всички се оплакват, че не получават? Защо във въпросните теми отговорите винаги са "Иди на лекар", "Посети гинеколог", "Кажи на вашите" и други подобни, чрез които буквално отпращат хората с нерешени проблеми? Защо 70% от разделите са претъпкани с повтарящи се проблеми на изстрадали тийнове? Защо всяка 2-ра тема изобщо не трябва да се поства?

Моля всички, които ме подкрепят да изкажат мнението си ТУК! :)

lubomirky
11-12-2009, 19:20
съгласен съм, ама толкова. нищо не мога да направя по въпроса ;<

bloodymirror
11-12-2009, 19:42
'' Защо са го направили?! ''
..ами защото има една ПОДРОБНОСТ.. :?
че в темата Др.Тийн БИ ТРЯБВАЛО да отговарят и помагат малко по-запознати с психологията хора..а в обикновенните теми..
просто всички потребители имат свободата да помогнат,да изкажат мнение.. :)

..разбра ли разликата? :lol:

stefanov
11-12-2009, 19:44
'' Защо са го направили?! ''
..ами защото има една ПОДРОБНОСТ.. :?
че в темата Др.Тийн БИ ТРЯБВАЛО да отговарят и помагат малко по-запознати с психологията хора..а в обикновенните теми..
просто всички потребители имат свободата да помогнат,да изкажат мнение.. :)

..разбра ли разликата? :lol: Именно, но нали точно Др.Тийн трябва да изказва мнение в този раздел? .. :?

bloodymirror
11-12-2009, 20:06
Ами..
да,ти кой предлагаш? :lol:

lubomirky
11-12-2009, 20:16
аз предлагам себе си!

venityyy95
11-12-2009, 20:25
не бе момчето/момичето се опитва да каже, че тря д-р Тийн да отговаря ама не го прави и че няма смисъл от тая тема щот все едно е обща :D и аз съм на същото мнение.. д-р Тийн никъде не пише :(

lubomirky
11-12-2009, 20:32
направете ме др. тийн и ще ви пиша във всичките теми, щом толкова много искате ;>

Jumbie483
11-12-2009, 20:37
направете ме др. тийн и ще ви пиша във всичките теми, щом толкова много искате ;>

За теб разбрахме, обаче е факт, че доктора не си изпълнява задълженията и раздела му е напълно излишен в този форум.

lubomirky
11-12-2009, 20:48
ще го съдим значи

kamikachy
11-12-2009, 21:41
само да отговоря на въпроса "защо темите се преповтарят?" ..
ами, защото при всеки има по нещо различно, дори да е нещо съвсем мъничко е различно... да.. има и теми, които са напълно еднакви, но аз съм забелязала в много УЖ повтарящи се, че има мн голяма разлика...
и другото, което може да е .. ако ти трябва належащ отговор на някакъв въпрос.. не мисля, че ще изгледаш 1000 страници, ще прочетеш 1000 въпроса и отговора.. а ще пишеш, ще обясниш и ще изчакаш малко докато получиш отговор ... а, за да няма толкова много теми, може би старите и тези, на които не се отговаря трябва да бъдат изтрити ..
относно Др.Тийн.. не му вярвам на глупостите... защото това са няколко човека с различно мислене... при въпроса .. "секс с прекъсване.. може ли да се забременее?"
1ви отговор: да може
2ри отговор: не
3ти отговор: напълно невъзможно
4ти отговор: почти сигурно е, че ще се забременее..

надявам се не съм пропуснала нещо.. :P

stefanov
11-13-2009, 10:10
не бе момчето/момичето се опитва да каже, че тря д-р Тийн да отговаря ама не го прави и че няма смисъл от тая тема щот все едно е обща :D и аз съм на същото мнение.. д-р Тийн никъде не пише :(Именно, че аз (момчето 8-) ) имам впредвид, че единствените отговори, които получаваме са от незапознати потребители, които в повечето случаи отговарят с “Иди на лекар“!? В смисъл къде е ДР.ТИЙН? Защото се извинявам много, но тези теми могат да бъдат публикувани и в кофата, а там ще получат много по-ясни отговори по простата причина, че Кофата се посещава масово! :x

Мерси за подкрепата, колежка. :smt003

venityyy95
11-13-2009, 10:17
не бе момчето/момичето се опитва да каже, че тря д-р Тийн да отговаря ама не го прави и че няма смисъл от тая тема щот все едно е обща :D и аз съм на същото мнение.. д-р Тийн никъде не пише :(Именно, че аз (момчето 8-) ) имам впредвид, че единствените отговори, които получаваме са от незапознати потребители, които в повечето случаи отговарят с “Иди на лекар“!? В смисъл къде е ДР.ТИЙН? Защото се извинявам много, но тези теми могат да бъдат публикувани и в кофата, а там ще получат много по-ясни отговори по простата причина, че Кофата се посещава масово! :x

Мерси за подкрепата, колежка. :smt003

хех нп ама то си е така :-)

stefanov
11-13-2009, 10:18
само да отговоря на въпроса "защо темите се преповтарят?" ..
ами, защото при всеки има по нещо различно, дори да е нещо съвсем мъничко е различно... да.. има и теми, които са напълно еднакви, но аз съм забелязала в много УЖ повтарящи се, че има мн голяма разлика...
и другото, което може да е .. ако ти трябва належащ отговор на някакъв въпрос.. не мисля, че ще изгледаш 1000 страници, ще прочетеш 1000 въпроса и отговора.. а ще пишеш, ще обясниш и ще изчакаш малко докато получиш отговор ... а, за да няма толкова много теми, може би старите и тези, на които не се отговаря трябва да бъдат изтрити ..
относно Др.Тийн.. не му вярвам на глупостите... защото това са няколко човека с различно мислене... при въпроса .. "секс с прекъсване.. може ли да се забременее?"
1ви отговор: да може
2ри отговор: не
3ти отговор: напълно невъзможно
4ти отговор: почти сигурно е, че ще се забременее..

надявам се не съм пропуснала нещо.. :PЯсно, не си разбрал/а абсолютно нищо от това, което казах! Пич/маце, идеята ми е, че където и да се публикуват темите, винаги ще получаваме едни и същи отговори! Има нещо вярно в това, което казваш, но не можеш да отречеш, че всяка трета тема е написана от 14 годишна пикла, която още пише неграмотно, тръгнала да прави секс и сега пита дали е забременяла. 8-)

stefanov
11-13-2009, 10:21
Ами..
да,ти кой предлагаш? :lol: Не предлагам НИКОГО. Предлагам като са тръгнали да събират “Др.Тийн" екип поне да си вършат работата. А не само да обещават и да правят ненужни раздели! :-x

drTeen
11-13-2009, 10:26
явно не четете, и затова пак
В темите, които се създават тук ще се събира качествена и достоверна информация по проблемите, както и ще се популяризират статиите, които имаме по темата но никой не си е направил труда да прочете преди да пита "Презерватива преди или след свършването се сваля"

в този раздел може да си задавате въпросите и да получавате отговори от всички и евентуално от мен

bloodymirror
11-13-2009, 10:33
Ами..
да,ти кой предлагаш? :lol: Не предлагам НИКОГО. Предлагам като са тръгнали да събират “Др.Тийн" екип поне да си вършат работата. А не само да обещават и да правят ненужни раздели! :-x

Е,да,понякога няма никой в отговор на ''проблемите ни'' ,ама..

stefanov
11-13-2009, 10:43
явно не четете, и затова пак
В темите, които се създават тук ще се събира качествена и достоверна информация по проблемите, както и ще се популяризират статиите, които имаме по темата но никой не си е направил труда да прочете преди да пита "Презерватива преди или след свършването се сваля"

в този раздел може да си задавате въпросите и да получавате отговори от всички и евентуално от менТака бе Докторе, ама защо оставяте разни умствено изостанали тийнове да вилнеят из форумите и да пускат глупави теми в сериозни раздели. Главният проблем е, че въпросните потребители като този с глупавата тема за еякулирането в презерватива продължават да ми бърникат в мозъка и да ми причиняват емоционални проблеми. Укротете ги тези 13 годишни, тръгнали да правят секс. Тях и безмислените им проблеми! :-D

ЕДИТ: Не твърдя, че съм достатъчно зрял да оспорвам действията на модераторите, още по-малко на екипа "Др.Тийн", но въпреки крехката ми възраст мисля, че имам право на мнение. :)

kamikachy
11-13-2009, 12:12
Стефанов, съгласна съм с теб..Именно такива теми трябва да се трият, за да не се получава така че когато ни трябва нещо , да минем през 1000 глупости , за да открием това, което ще помогне и на нас.. :)