PDA

View Full Version : Стрии...



mukka
11-12-2009, 19:35
Сигурна съм,че има много други такива теми,ама хора моля ви се..ПОМАГАЙТЕ! Миналата година супер много напълнях,но сега започнах да отслабвам ии честито стрии..ии не са малко.Имам по дупето,от страни малко на бедрата и скоро забелязах,че имам отзад на краката :shock: :shock: :shock: щях да припадна..срам ме е от себе си..честно.Моля ви да ми кажете някакво мазило ли,упражняния...знам ли,но нещо което да ми помогне,защото положението не е много на добре.
Мерси предварително. :) :) :)

Biskfitka
11-12-2009, 19:38
И аз бях така преди време...сега са толкова светли,че даже не ги забелязвам..;д както и да е...
Ако са червени ги мажи с крем или лосион-Икаров,Дева и т.н..нещо,което хидратира добре кожата.Не помага много,но поне знаеш,че си опитала 8-) Има и някакви инжекции,но за тях питай дерматолог...

mArMaLaDkA
11-12-2009, 23:36
Зехтин
Свинска мас
Когато си в банята, прави си масаж с насапунисаната гъба на проблемните места.

mumiikataa
11-13-2009, 08:05
Има едно масажно масло против стрий на Икаров. Струва около 7-8 лв. Използвам го от няколко месеца, обаче не съм много редовна, но има ефект. На една приятелка и е заличило всички стрий... Пише си как да се маже, колко често спрямо типа кожа. Пробвай го и успех ;)

Jus7DreamBoy
11-13-2009, 08:40
http://fitnesinstruktor.com/%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B8/

batkodoki
11-13-2009, 11:23
Сигурна съм,че има много други такива теми,ама хора моля ви се..ПОМАГАЙТЕ! Миналата година супер много напълнях,но сега започнах да отслабвам ии честито стрии..ии не са малко.Имам по дупето,от страни малко на бедрата и скоро забелязах,че имам отзад на краката :shock: :shock: :shock: щях да припадна..срам ме е от себе си..честно.Моля ви да ми кажете някакво мазило ли,упражняния...знам ли,но нещо което да ми помогне,защото положението не е много на добре.
Мерси предварително. :) :) :)

всички по-долу посочени средства са комерсиално насочени, по-лошото е, че НИКОЕ от тях не действува!

извън козметичната хирургия проблема "стрии" НЯМА решение!!!

mArMaLaDkA
11-13-2009, 14:11
Разбирач!

amk933
11-13-2009, 15:25
Сигурна съм,че има много други такива теми,ама хора моля ви се..ПОМАГАЙТЕ! Миналата година супер много напълнях,но сега започнах да отслабвам ии честито стрии..ии не са малко.Имам по дупето,от страни малко на бедрата и скоро забелязах,че имам отзад на краката :shock: :shock: :shock: щях да припадна..срам ме е от себе си..честно.Моля ви да ми кажете някакво мазило ли,упражняния...знам ли,но нещо което да ми помогне,защото положението не е много на добре.
Мерси предварително. :) :) :)

Никакво мазило и никакви упражнения не са в състояние да премахнат стриите. Максимумът е да ги позаличат и да ги направят по-бледи. Ако ги хванеш, когато се появят и са още розови/ лилави, тогава може да се премахнат с лазер или дермабразио, но е скъпо.

AraBella
11-13-2009, 16:22
Аз пък знам,че единствено лилавите могат да се заличат,а пък другите с времето изчезват.