PDA

View Full Version : Няколко въпроса :)



Apricote
11-12-2009, 19:01
Имам няколко въпроса и дано можете да ми помогнете ..
1. Плитките или пресата за къдрене "вафлички" вреди повече.. ?
2. Как се прави тази прическа http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/27/d6/7582314f_0070018697377_00_600.jpg ?
3. И предложете някакви прически които НЕ включват топиране и слагане на пияна за коса.. примерно някакъв интересен начин да си хвана косата или пък бретона нещо от тоя тип .
4. Ролките вредят ли на косата.. и как?
Мерси предварително :-)

magicfairy
11-12-2009, 19:05
1. Аз незнам плитките да вредят на косата. :-o
2. Изправяне, топиране и после хваната с фиба отзад.
3. Ами нямам никаква идея, аз на моменти измислям какво да си направя с косата, когато нямам време или не ми се разправя.
4. Ами аз мисля, че ролките не вредят на косата.

Apricote
11-12-2009, 19:08
1. Аз незнам плитките да вредят на косата. :-o
2. Изправяне, топиране и после хваната с фиба отзад.
3. Ами нямам никаква идея, аз на моменти измислям какво да си направя с косата, когато нямам време или не ми се разправя.
4. Ами аз мисля, че ролките не вредят на косата.
мерси .. а иначе за плитките някъде тук бях чела че накъсвали косата и затова било по-добре с преса и аз не мисля така, но все пак да знам по - щадящия начин защото все пак и с двете става г/д едно и също :?

LovEsIckk
11-12-2009, 19:13
Имам няколко въпроса и дано можете да ми помогнете ..
1. Плитките или пресата за къдрене "вафлички" вреди повече.. ?
2. Как се прави тази прическа http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/27/d6/7582314f_0070018697377_00_600.jpg ?
3. И предложете някакви прически които НЕ включват топиране и слагане на пияна за коса.. примерно някакъв интересен начин да си хвана косата или пък бретона нещо от тоя тип .
4. Ролките вредят ли на косата.. и как?
Мерси предварително :-)
1.Пресата естествено вреди повече.
2.Косата и е изправена като горния пласт е топиран и захванат отзад.
4.Не особено.

slynchoo
11-12-2009, 19:53
1.плитките не вредят.
2.изправена,топирана и най-горния пласт е хванат отзаде с фибичка
3. не мога да ти помогна тука
4.не мисля,че ролките вредят на косата.

XxTheOnexX
11-12-2009, 19:58
Имам няколко въпроса и дано можете да ми помогнете ..
1. Плитките или пресата за къдрене "вафлички" вреди повече.. ?
2. Как се прави тази прическа http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/27/d6/7582314f_0070018697377_00_600.jpg ?
3. И предложете някакви прически които НЕ включват топиране и слагане на пияна за коса.. примерно някакъв интересен начин да си хвана косата или пък бретона нещо от тоя тип .
4. Ролките вредят ли на косата.. и как?
Мерси предварително :-)

1. Определено пресата вреди повече - все пак гори косата
2. отговориха ти вече - изправена коса,топиран горен пласт,отзад е с фиба
3. бретончето може отвреме на време да си го хващаш с фибичка нагоре, а косата ти да е изправена и с фавлички в корените
4. не вредят според мен

darka1
11-12-2009, 20:00
Плитките не вредят, но аз се бях направила на кокчета ... майко мила като станх сутринта :D ужассс ...
1. Мязах на овца в главата
2. Косата ми беше толкова суха и накъсана, че лошо ми стана
(добре, че косата ми не задържа много прически и се развали за нула време ... иначе не знам как щях да отида на училище :-D )
другите момичета вече ти казаха за прическата ....
за косата не мога да дам съвет, защото не знам каква ти е косата .. пусни снимка и ще помогна :)
и мисля, че ролките също вредят :-P

Apricote
11-13-2009, 08:13
Плитките не вредят, но аз се бях направила на кокчета ... майко мила като станх сутринта :D ужассс ...
1. Мязах на овца в главата
2. Косата ми беше толкова суха и накъсана, че лошо ми стана
(добре, че косата ми не задържа много прически и се развали за нула време ... иначе не знам как щях да отида на училище :-D )
другите момичета вече ти казаха за прическата ....
за косата не мога да дам съвет, защото не знам каква ти е косата .. пусни снимка и ще помогна :)
и мисля, че ролките също вредят :-P
Ами косата ми е дълга на два пласта.. обикновено долния пласт ми е къдрав смисъл се образуват едни мн сладки къдрици а пък понякога ми е прав (не говоря за преси и маши а така си става )

milickata
11-18-2009, 22:49
Имам няколко въпроса и дано можете да ми помогнете ..
1. Плитките или пресата за къдрене "вафлички" вреди повече.. ?
Много ясно,че пресата...при нея косата преминава през термична обработка и така се нарушава структурата на косъма
2. Как се прави тази прическа http://gal.ineogen.ro/galleries/socialbg/27/d6/7582314f_0070018697377_00_600.jpg ?
Пускаш си дълга коса...изрусяваш я...постигват ти я на пластове като горните са филирани,тупираш горните пластове,захващаш ги със шноличка отзад и лак за фиксация...(ако косата ми беше толкова дълга доста по-яки прически бих си направила)
3. И предложете някакви прически които НЕ включват топиране и слагане на пияна за коса.. примерно някакъв интересен начин да си хвана косата или пък бретона нещо от тоя тип .
Ми мога да ти предложа доста, но ти не искаш нито обем нито стилизиращи продукти да използваш :-D ....слагаш тогава нещо като аксесоар...то не може да се говори за прическа при такова положение
4. Ролките вредят ли на косата.. и как?
Не мисля да вредят,а ако вредят ще е минимално....то и замърсеният въздух страшно изтощава косата...дай да ходим със скафандри :D ще е най-лесно
Мерси предварително :-)
Моля :-) :-) :-)