PDA

View Full Version : Театър в кино Одеон



AliceSw
11-12-2009, 20:02
Тази вечер докато най-спокойно си чакахме с едно момче приятелка на Попа при нас дойде някакъв младеж. Покани ни на театър моноспектакъл в ПопАртКафе /кино Одеон/. За нещастие забравих името и на младежа и на постановката с Екстази започваше. Става въпрос за неделя вечер 21.00 часа. Обясни ни, че само той предлага билетите на млади хора, които са му симпатични...Звучеше интересно и ще съм много благодарна, ако някой даде инфо....

Boot
11-12-2009, 20:15
Хах, ебати наглия тип е този.
И аз бях поканена, постановката беше моноспектакъл по сборника с разкази на Бегбеде - Разкази под екстази.

Светозар Кнезовски се зове, но според мен е някакво самообявило се за гениално актьорче и нищо повече. С капаци на очите :)

AliceSw
11-12-2009, 20:18
Че беше ебати наглият тип спор няма...заинтересува ме чак след 15-тина минути приказки, когато ми обясни, че е работил с хора, които аз ценя особено много...предполагам никой още не е посещавал спектакъла...

Sham
11-12-2009, 20:23
аз съм го гледала
опитва се
//има някъде 1-2 теми из форума

AliceSw
11-12-2009, 20:26
Аз реших, че ще отида да го гледам все пак тази седмица. Хареса ми фактът, че е леко шизофреничен...говори с нас, 10 минути по-късно обяви, че няма смисъл аз да стъпвам там, 5 минути след това ме питаше за коя дата да е билетът...и все пак съм леко притеснена какво ще е точно...

cherrypezz
11-12-2009, 20:53
Някъде май бях чела интервю с тоз 8-)

AliceSw
11-13-2009, 06:40
всъщност ние за театър не говорихме след като той си мина редовната явно реч...той говореше по някакви екзистенциални въпроси и ме убеждаваше, че трябва да се появя там

courtney
11-13-2009, 09:41
А той сам си избира кого да покани на моноспектакъла по това кой му изглежда симпатичен ли? 8-) Някой ходил ли е да го гледа? Бегбеде по принцип има някои хубави неща, въпреки че още не съм чела екстазито и ми стана интересно, но пичът с билетите явно не е много в час. :lol:

Pliok0019
11-13-2009, 09:42
Аз съм го гледала също. Раздаде се на макс в Бекстейдж и доста ми хареса. За моноспектакъл беше доста добро.

PinkFloydSound
11-13-2009, 09:42
Няма ли бири за вас бе, по театри ще ходите. 8-)

Pliok0019
11-13-2009, 09:43
А той сам си избира кого да покани на моноспектакъла по това кой му изглежда симпатичен ли? 8-) Някой ходил ли е да го гледа? Бегбеде по принцип има някои хубави неща, въпреки че още не съм чела екстазито и ми стана интересно, но пичът с билетите явно не е много в час. :lol:
Аз не съм имала покана, той се е запознал с един близък мой приятел и е купил 2 билета. Просто целта му е публиката да е от по-подбрани хора.

Pliok0019
11-13-2009, 09:56
Не знам какво казва на хората, като се опита да им продаде билет, но на самата постановка казваше, че не би искал да види соц баби или скучни хора и именно за това подбира публиката си.

Както и да е, бих гледала някой друг негов моноспектакъл, ако реши да направи.

AliceSw
11-13-2009, 14:05
Няма ли бири за вас бе, по театри ще ходите. 8-)

той с това се опита да ни спечели..."в салона се пие и пуши"...иначе подбира не е точно думата...ние бяхме младеж и девойка мъкнещи огромни чанти с безумна форма и странни неща, направени от пенокартон....

Zorbas
12-03-2009, 09:28
Скъпи хора,
нямате представа, дори, колко ме радва това,че
някакви профани които съм изгонил от салона си,
отделят от времето си за да ме плюят по форумите!!! :grin:
Въпреки вашето снобско отношение,вярвам, че тези които
си купуват билет и се радват на това което правя,
заслужават да давам всичко от себе си за тях!!!
И не забравяйте, че вие всъщност избирате дали
да бъдете част от моята постановка. Аз предлагам на
хора кито съм харесал,но съм човек все пак и може да
бъркам понякога.
Вие сами ми показвате това още в момента на нашето запознанство!!!
Желая ви, удивителен и прекрасен ден,далеч от мен.

FockidyFockFock
12-03-2009, 09:48
а къде отива тая твоя ЛИЧНОСТНА преценка, когато дойде някой и купи два, три или пет билета? или вече щом си одобрил дадения левент, той съвсем самостоятелно може да подбира масоните сред тълпата от непросветлени люде, отвеждайки ги в салона ти, за да гледат "това, което правиш"...
комикс сте, г-н Маляк. префърцунен комикс, на които ние профаните се смеем с просташкия ни смях. :)

Canis_Dirus
12-03-2009, 11:52
Ахахаха. Егати образа.
На мен и едни приятели в четвъртък един така ни предлагаше безплатни карти за някакъв клуб, даже и по 5 долара сме получавали за стриптизьорките.
Отиваме - вътре 5 човека и стриптизьорките все едно Мис България бяха печелили - грозни, грозни. Като ги погледнеш и ти спира часовника.

Много артЪ в тоя форум напоследък.

12-03-2009, 17:05
Подбира той, за какво предлага билет на хора като мен тогава? :-xщото си сладък :oops:

subscriber
12-05-2009, 14:01
az puk iskam da kaja,4e v4era sreshtnah 4ovek,koito pokaza,4e ne vsi4ki hora na tazi zemq sa merkantilni,4e izkustvoto e izkustvo,ne prosto prodavane na bileti i pulnene na zala,4e vse oshte se sreshtat hora,za koito parite ne sa osnovnata tzennost i koito nosqt nqkakva dobrota v sebe si,4ak da ti stane nerealno...